Kas ir Girgazieši? 2 daļa

[dropcap]D[/dropcap]ievkalpojuma iesākumā mācītājs Rufus

runāja par Dieva Vārda svarīgumu un spēku. Tas, ko saka un dara Dievs, pastāv mūžīgi! Un Dievs visu dara ar Vārdu. Fiziskā pasaule ir savienota ar garīgo pasauli tikai ar VĀRDU. Dievs vērš Savu skatienu un izlej Savu labvēlību tikai pār tiem, kuri jūt bijību Viņa Vārda priekšā.

 

Visu pasaules visumu taču ir radījusi Mana roka, un tā ir cēlies viss, kas pasaulē pastāv, saka Tas Kungs, bet Es uzlūkoju nabagu un kam sagrauzts gars un kas Manu vārdu bīstas.”(Jesajas 66:2).

 

Ja man ir dārgs Dieva Vārds, ja es to cieši uzņemu savā sirdī un jūtu bijību Vārda priekšā, – tad, Pats Dievs noliecas man pretī un rēķinās ar mani. Par to runāja arī Jēzus:

 

Ja jūs paliekat Manī un Mani vārdi paliek jūsos, jūs varēsit lūgt, ko gribat, tas jums notiks.”(Jāņa 15:7).

 

Dievam ir svarīgi, kā es attiecos pret Viņa Vārdu. Šogad Dievs nepārtraukti saka mūsu draudzei, ka šis ir zemes iekarošanas gads – tās zemes, kuru Viņš sagatavojis katram no mums un mūsu draudzei. Vai tu tici šim vārdam un pieņem to ticībā gan attiecībā uz sevi, gan šo Namu? Tas ir ļoti svarīgi. Dievs vēlas, lai katrs no mums pieņemtu un nopietni attiektos pret šo Viņa Vārdu. Dievs saka, lai mēs ejam un šķērsojam robežu, un lai iekarojam Viņa doto zemi. Dievs vēlas iet kopā ar mums un dāvāt mums šo zemi. Un ticība šim vārdam atnesīs bagātīgas svētības. Vienmēr būs cilvēki, kuri noticēs Dieva Vārdam un to piepildīs. Bet, būs arī tie, kuri nenoticēs Dieva sūtītajam vārdam. Dievs saka, ka Viņš ieskaus mūs ar daudzām iespējām un atvērs mums durvis. Dievs dos mums visu nepieciešamo un stiprinās mūs, – lai mēs būtu spējīgi iekarot savu zemi. Dievs apsola arī to, ka būs kopā ar mums. Bet mums savukārt jāzina un jāatceras tas, ka Dievs būs kopā ar mums tad, ja mēs sevi gatavosim, ja būsim uzmanīgi – lai spētu ieraudzīt Viņa sūtītās iespējas, kā arī, ja iesim un darīsim to, ko Viņš mums saka. Pirms Savas paaugstināšanas debesīs Jēzus saviem mācekļiem teica, lai viņi iet, – un Viņš būs kopā ar tiem.

 

Tāpēc eita un darait par mācekļiem visas tautas, tās kristīdami Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā, tās mācīdami turēt visu, ko Es jums esmu pavēlējis. Un redzi, Es esmu pie jums ik dienas līdz pasaules galam.” (Mateja 28:19-20).

 

Dievs būs ar tiem cilvēkiem, kuri ies un darīs to, ko Viņš tiem uzdevis darīt. Ja Dievs ir ar mums – tas nozīmē, ka Viņa spēks un Viņa gudrība pavadīs mūs un palīdzēs mums. Dievs dos mums spēku iemantot visu, kas mums nepieciešams savas zemes iekarošanai. Bet, man ir jāiet Tā Kunga Vārdā. Marka Evaņģēlija 16-tajā nodaļā mēs lasām, ka Jēzus mācekļi gāja sludināt un Tas Kungs viņiem palīdzēja.

 

Un tie izgāja un mācīja visās malās, un Tas Kungs tiem darbā palīdzēja un vārdu apstiprināja ar līdzejošām zīmēm.”(Marka 16:20).

 

Mācekļi gāja paklausot Tam Kungam, sperot ticības soļus, un Dievs bija ar viņiem, apstiprinot viņu darīto ar zīmēm un brīnumiem. Ja mēs neiesim un nesāksim darīt to, uz ko Viņš mūs aicina, tad savā dzīvē mēs neieraudzīsim neko no tā, ko Dievs Savā Vārdā mums apsolījis. Mēs jau runājām par to, ka, ejot iekarot Apsolīto zemi, mēs noteikti sastapsimies ne tikai ar Dieva dotajām iespējām, bet arī ar ienaidnieka pretsparu. Bez cīņas nav uzvaras.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.