Lai tas tev ir kā likums, ka tu neko nedarīsi bez lūgšanas!

Esmu priecīgs sveicināt katru mūsu rubrikas „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam” lasītāju!Vakar mēs runājām par to, ka Draudze, kuru ceļ Jēzus, seko tam dzīvesveidam, kādu Viņš mums parādīja, un par to, ka tādu draudzi elles vārti nespēs uzvarēt.Bībelē ir stāstīts par vairākām situācijām cilvēku dzīvēs, kur elles vārti centās uzvarēt, bet nekas neizdevās, jo šiem cilvēkiem bija spēcīga lūgšanu dzīve.Daniēls ir spilgts apstiprinājums tam:
„Kad Daniēls…viņš nometās trīs reizes dienā ceļos, pielūdza un slavēja savu Dievu, kā viņš to visu laiku kārtīgi bija darījis.„ (Daniēla 6:10).
Kad Daniēlu iemeta lauvu bedrē, elles vārti centās viņu apturēt un iznīcināt, bet nekas neizdevās. Un viss tas notika tāpēc, ka Daniēlam bija efektīva un organizēta lūgšanu dzīve. Lūgšana bija Daniēla dzīvesveids. Daniēls lūdza trīs reizes dienā. Kad sātans centās iznīcināt Daniēlu, viņam nekas neizdevās, sātans nokavēja, tāpēc ka Daniēls bija nopietns lūdzējs. Daniēls uzvarēja jau līdz tam brīdim, kad viņa dzīvē radās problēma, – Daniēls uzvarēja lūgšanā.Viens pazīstams misionārs, kurš dzīvoja 18. gadsimtā, teica – kad mēs strādājam, tad mēs strādājam, bet tad, kad mēs lūdzam, tad strādā Dievs. Ir atšķirība starp mūsu spēku un Dieva spēku. Šī cilvēka vārdi apkopo visu, ko es jums cenšos pateikt. Kad mēs strādājam, tad mēs esam ierobežoti savos spēkos, bet, kad mēs lūdzam, tad vairs nav nekādi ierobežojumi, tāpēc ka Dievs ir bez robežām. Lūgšana atbrīvo Dieva spēku tam, ko mēs darām. Tāpēc nepaļausimies uz sevi un saviem spēkiem, bet paļausimies uz Dievu un uz Viņa neierobežoto spēku.Kad mēs kaut ko darām bez lūgšanas, tad mēs paļaujamies uz sevi. Lūgšana mūs noliek ne tikai pakļautībā Dievam, bet arī atbrīvo Dieva spēku tam, lai tiktu atnesta atbilde uz mūsu lūgšanu.Lai tas tev ir kā likums, ka tu neko nedarīsi bez lūgšanas! Ļauj Dievam strādāt un parādīt Savas neierobežotās iespējas un spēku!Bagātīgas svētības jums šajā dienā!Tiksimies rīt!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.