Noteikti pieraksti redzējumu no Dieva III

Labdien, dārgie draugi! Es sveicu jūs šodien mūsu rubrikā „Ikdiena vārds garīgajam stiprinājumam”! Lai Dieva žēlastība pavada jūs visas šīs dienas garumā. Es pateicos Dievam par iespēju dalīties ar jums atklāsmes vārdā, kuru Dievs ir ielicis manā sirdī.

Jau vairākas dienas mēs ar jums runājām par to, cik svarīgi ir pierakstīt atklāsmes un redzējumus, kurus Dievs mums dod. Mēs runājām, ka ir ļoti svarīgi atzīmēt uz papīra visu to, kam jūs ticat, visu to, ko Dievs runā uz jūsu sirdi lūgšanas, gavēņa vai arī Bībeles studēšanas laikā.

Vēlos minēt vienu piemēru no manas dzīves.

Kad es vēl biju mācītājs Baltkrievijā, lūgšanas laikā pie manis atnāca kāda negaidīta doma par to, ka es braukšu uz Latviju un dibināšu tur draudzi. Tajā brīdī nekas neliecināja par to, ka man vajadzēs pamest draudzi un aizbraukt no Baltkrievijas. Es izstāstīju to sievai, un tad vienkārši pierakstīju to kladē. Lapas augšējā stūrī, uz kuras es biju pierakstījis savu domu, es uzrakstīju:

 „Kas to lai zina, vai tas ir no Dieva vai arī nē, tomēr, es zinu, ka domas – tā ir sēkla no Dieva”.

Tad man likās, ka tas vienkārši nevar notikt. Es domāju, ka tas vienkārši nav iespējams, jo vairāk tālab, ka ne man, ne sievai tobrīd nebija ne mazākās vēlēšanās dzīvot Latvijā. Bet, šodien es tiešām dzīvoju Latvijā un esmu draudzes mācītājs. Šīs domas pie manis atnāca divus gadus pirms tam, kā mēs pārcēlāmies uz Latviju. Bet tai brīdī, tas tika uztverts, kā kas smieklīgs un neiespējams.

Laiks parādīja un pierādīja, ka dzirdētais bija no Dieva. Esmu pilnībā pārliecināts par to, ka šodien es atrodos pareizajā vietā un daru to, kas ir pareizi. Mana atrašanās Latvijā – tā nav nejaušība, bet gan Dieva nodoms!

Pierakstiet tās domas, kas atnāk jūsu prātā. Pat ja sākumā jūs nesaprotat šīs domas, tik un tā, pierakstiet tās, – vēlāk jūs to sapratīsiet. Vienkārši pierakstiet!

Lūdzu, pierakstiet redzējumu, un tad atdodiet to Dievam. Tieši Dievs ieliek vajadzīgās vēlēšanās mūsu sirdī, lai tās kalpotu kā norādes par Viņa gribu mūsu dzīvei.

Palūdziet, lai Dievs mazina jūsos vēlēšanos uz tām lietām, kas nav nākušas no Viņa, un lai Viņš pastiprina tieksmi pēc tā, kas palīdzēs realizēt redzējumu, kurš ir no Dieva.

Vai es varu lūgt, lai jūs šodien kaut ko izdarāt? Lūdzu, paņemiet dažas papīra lapas un pildspalvu( ne zīmuli!!!) un pierakstiet tās lietas, attiecībā uz kurām jums ir Dievišķā kaisle, kā arī to, ko jūs vēlētos sasniegt savā dzīvē!

Tātad, – Dievs runā, un Viņš grib atklāt jums Savus plānus. Vienkārši lūdziet to Dievam tādā veidā, lai Viņš var jums atbildēt. Vajag lūgt ar ticību un gaidām.

„Bet, ja kādam no jums trūkst gudrības, tas lai to lūdz no Dieva, kas visiem dod devīgi un nepārmezdams, un viņam taps dots. Bet lai viņš lūdz ticībā, nemaz nešaubīdamies, jo, kas šaubās, līdzinās vēja dzītam un mētātam jūras vilnim. Jo tāds cilvēks, vīrs ar dalītu dvēseli, nepastāvīgs visos savos ceļos, lai nedomā, ka viņš no Tā Kunga ko saņems.”(Jēkaba 1:1-5).

Atcerieties vēlreiz, ka Dievs atklāj Savu gribu tiem, kuri neatlaidīgi meklē Viņa gribu caur sadraudzību ar Viņu, kā to darīja Pāvils.

Ārī Jēzus mums to nodemonstrēja Savas zemes dzīves laikā. Viņš pastāvīgi komunicēja ar Dievu, lai atklātu Sev Dieva gribu un ziedotu tam visu Savu dzīvi uz zemes.

Jēzus paziņoja par to, ka Viņš ir atnācis uz zemi tālab, lai piepildītu Dieva gribu.

„Tad Es sacīju: raugi, Es nāku, grāmatā par Mani ir rakstīts, Tavu prātu darīt, ak, Dievs! „(Ebrejiem 10:7).

Līdzīgā veidā var teikt arī par jūsu dzīvi, – jūs piedzimāt tālab, lai piepildītu Dieva gribu uz zemes!

Tikai piepildot Dieva gribu, jūs atradīsiet sev aizsardzību, uzplaukumu un apmierinājumu šai dzīvē.

Jūsu veiksme dzīvē uz mūžīgiem laikiem ir saistīta ar to, vai jūs piepildījāt to, ko gaidīja no jums Dievs, vai arī nē. Par to neviens cits, izņemot Dievu un jūs pašus, nevarēs spriest.

Atcerieties, ka jūs esat atbildīgi Dieva priekšā par to, lai piepildītu savu aicinājumu!

Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!

Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.