Kristieša auglīgums sākas tad, kad viņš atklāj priekš sevis Dieva gribu it visās savas dzīves sfērās un seko tai

Sveicu jūs, dārgie draugi, mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Es ticu, ka lasot ikdienas vēstījumu, jūs saņemat uzmundrinājumu un iedvesmu.Mēs ar jums runājām par to, ka cilvēkam, kurš vēlas iepazīt un piepildīt Dieva gribu, ļoti svarīgi ir pierakstīt visas tās atklāsmes un redzējumus, kurus tam dod Dievs. Mēs piedzimām tāpēc, lai piepildītu Dieva gribu uz zemes. Un tikai piepildot Dieva gribu mēs atradīsim šai dzīvē sev aizsardzību, uzplaukumu un apmierinājumu.Šodien es vēlētos parunāt par Pāvila lūgšanu par saviem mācekļiem.Apustulis Pāvils saprata to, cik svarīgi ir ticīgajam piepildīt Dieva gribu, tālab viņš pastāvīgi lūdza par saviem garīgajiem dēliem, lai tie, bagātīgi apveltīti ar garīgu gudrību un atziņu, visā pilnībā izprastu Dieva gribu.Pāvils apzinājās, ka cilvēka dzīves efektivitāte(iedarbīgums) uz zemes ir tieši saistīta ar to, kādā mērā cilvēks izprot Dieva gribu savai dzīvei, un kā viņš pret to attiecas. Lūk, kālab Pāvils nemitīgi lūgšanās nesa Dieva priekšā savus mācekļus, lai tie ne tikai atklātu priekš sevis Dieva gribu, bet arī pareizi izturētos pret to.Tālāk minētais fragments no Rakstiem ir viens no piemēriem Pāvila lūgšanai par saviem mācekļiem. Caur šo lūgšanu mēs varēsim smelties sev svarīgas mācības par to, kā piepildīt savas dzīves misiju. 
„Tāpēc arī mēs kopš tās dienas, kad esam par to dzirdējuši, pastāvīgi piesaucam Dievu savās lūgšanās, lai jūs, bagātīgi apveltīti ar garīgu gudrību un atziņu, visā pilnībā izprastu Viņa gribu. Tad jūsu dzīve būs mūsu Kunga cienīga un Viņam viscaur patīkama, un jūs nesīsit augļus ar visāda veida labiem darbiem un pieaugsit Dieva atziņā. Bet Viņš Savā godības varenībā jūs bagātīgi apveltīs ar spēku būt izturīgiem un pacietīgiem, un jūs ar prieku pateiksities Tēvam, kas jūs darījis cienīgus dabūt savu tiesu pie svētajo mantojuma gaismā. Viņš mūs ir izrāvis no tumsības varas un pārcēlis Sava mīļā Dēla valstībā, kurā mums dota pestīšana, grēku piedošana.”(Kolosiešiem 1:9-14).
 Saskaņā ar šo fragmentu no Rakstiem mēs redzam, ka tam, lai ticīga cilvēka dzīve būtu Dieva cienīga un nestu Viņam augļus ar visāda veida labiem darbiem, viņam visupirms ir jābūt piepildītam ar visa veida garīgu gudrību un sapratni par Dieva gribu.Kristieša auglīgums sākas tad, kad viņš atklāj priekš sevis Dieva gribu it visās savas dzīves sfērās un seko tai. 
„Un netopiet šai pasaulei līdzīgi, bet pārvērtieties, atjaunodamies savā garā, lai pareizi saprastu, kas ir Dieva griba: to, kas ir labs, tīkams un pilnīgs.”(Romiešiem 12:2).
 Piepildīties ar Dieva atziņu ir iespējams atjaunojot savu prātu ar Dieva vārdu. Caur prāta atjaunošanu mēs mācāmies domāt tā, kā domā Pats Dievs, un skatīties uz savu dzīvi ar Dieva acīm.Jūs nevarēsiet izpatikt Dievam, ja nepiepildīsiet Viņa gribu savā dzīvē. Tomēr, līdz brīdim, kad jūs varēsiet piepildīt Dieva gribu, jums visupirms tā ir jāiepazīst. Lūk, kālab gudri cilvēki, kuri patiesi savā dzīvē grib nest reālus augļus Dievam, ziedo sevi tam, lai izprastu un saprastu to, ko Dievs vēlas darīt viņu dzīvē un caur viņu dzīvi. Kā jau daudzkārt esam atkārtojuši, – cilvēks to visu varēs sasniegt, atjaunojot savu prātu caur sadraudzību ar Dievu, caur lūgšanu un caur intensīvu Dieva vārda studēšanu.Pāvils saka, ka saprātīgi un gudri cilvēki izmanto viņiem atmērīto laiku tam, lai iepazītu Dieva gribu un piepildītos ar Svēto Garu, sasniedzot tādā veidā efektīvu dzīvi. 
„Tad nu raugaities nopietni uz to, kā dzīvojat: nevis kā negudri, bet kā gudri; izmantojiet laiku, jo šīs dienas ir ļaunas! Tāpēc nepadodieties neprātam, bet centieties saprast, kāds ir jūsu Kunga prāts. Un neapreibinaities ar vīnu, no kā ceļas izlaidīga dzīve, bet topiet Gara pilni, runādami cits uz citu psalmos, himnās un garīgās dziesmās, dziedādami un slavēdami To Kungu savās sirdīs.”(Efeziešiem 5:15-19).
 Un tātad, kristieša efektivitāte(iedarbīgums) sākas ar to, ka viņš iepazīst Dieva gribu savai dzīvei. Ja jūs vēl nezināt Dieva gribu savai dzīvei, tad jūsu dzīves mērķim dotajā brīdī ir jākļūst – noteikt šo gribu, jo „ Dieva griba ir – laba, tīkama un pilnīga”.Turpināsim rīt!Tas Kungs lai svētī jūs šai dienā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.