Viss apslēptais noteikti taps zināms II

Miers jums, dārgie draugi! Priecājos šodien atkal vērsties pie jums ar gudrības vārdu no tā Kunga. Mēs jau vairākas dienas runājam par grēku nožēlas gudrību. Es vēlos arī šodien turpināt runāt par šo pašu tēmu.Vienā no saviem Psalmiem Dāvids runā par to, kas notiek cilvēka dzīvē, kurš ir nožēlojis savus grēkus Dieva priekšā. Mēs varam ieraudzīt, kādas ir šāda dzīves veida priekšrocības.
«Svētīgs, kam pārkāpumi piedoti, kam grēki nolīdzināti!  Svētīgs tas cilvēks, kam Tas Kungs nepielīdzina viņa vainu, kura sirdī viltības nevaid!» (Ps.32:1-2).
Dāvids saka, ka pēc gēku nožēlas cilvēka dzīvē ienāk Dieva piedošana, viņa grēki ir nolīdzināti un pārkāpumi piedoti. Dāvids nosauc tādu cilvēku par svētīgu. Cilvēks, kurš neslēpj savā sirdī viltības, ir atvērts Dieva priekšā. Nav piedošanas tam, kas nenožēlo un neatklāj savus grēkus Dieva priekšā.
«Ja atzīstamies savos grēkos, tad Viņš ir uzticīgs un taisns, ka Viņš mums piedod grēkus un šķīsta mūs no visas netaisnības.» (1Jņ. 1:9).
Piedošana atnāk, kā grēku nožēlas rezultāts. Kad mēs nenožēlojam, kad mēs slēpjam grēku savā sirdī,- tas viss ietekmē mūsu veselību.
«Kamēr es klusēju, mani kauli panīka, un man bija jāvaid cauru dienu..» (Psalms:32:3).
Ja cilvēks nenožēlo grēkus, tas viņu iznīcina no iekšienes, tāpēc, ka grēks izārda. Bet Bībele saka, ja mēs glabājam Dieva vārdu savā sirdī, tad Vārds ne tikai izspiež grēku no mūsu sirds, bet Vārds kļūst par veselību mūsu miesai, mūsu kauliem.
«Es turu Tavus vārdus savā sirdī, lai negrēkotu pret Tevi.» (Ps.119:11).
Dāvids saka mums, ka ir svarīgi piepildīt savu sirdi ar vārdu, svarīgi turēt Vārdu tajā, nevis slēpt tur savus grēkus, tāpēc, ka Dieva vārds ir spējīgs izspiest no mūsu sirds visa vieda apslēptos un nenožēlotos grēkus. Dieva Vārds atnes mūsu dzīvē veselību visai mūsu miesai. To mēs lasām Salamana pamācības 4:20-22.
«Mans dēls, ievēro manus vārdus, un lai tava auss nosliecas manai runai pretī! Lai tie neizslīd no tavas apziņas un redzes loka; saglabā tos savā sirdī!  Jo tie ir dzīvība tiem, kas tos atrod, un ir zāles visai viņu miesai, kas dziedina.»
Dāvids teica, ka tad, kad viņš klusēja, kad slēpa savā sirdī grēkus un nenožēloja tos, tad «mani kauli panīka, un man bija jāvaid cauru dienu», jo neizsūdzēti grēki atnes sabrukumu. Tāpēc, dārgie draugi, Dievs aicina mūs neslēpt savus grēkus, bet dzīvot caurskatāmu dzīvi, jo tas ir svarīgi ne tikai  mūsu garīgajam stāvoklim, bet arī mūsu miesas veselībai. Lai Dievs jūs svētī!Līdz rītam! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.