Viss apslēptais noteikti taps zināms II

Miers jums, dārgie draugi!
Priecājos šodien atkal vērsties pie jums ar gudrības vārdu no tā Kunga. Mēs jau vairākas dienas runājam par grēku nožēlas gudrību. Es vēlos arī šodien turpināt runāt par šo pašu tēmu.

Vienā no saviem Psalmiem Dāvids runā par to, kas notiek cilvēka dzīvē, kurš ir nožēlojis savus grēkus Dieva priekšā. Mēs varam ieraudzīt, kādas ir šāda dzīves veida priekšrocības.

«Svētīgs, kam pārkāpumi piedoti, kam grēki nolīdzināti!  Svētīgs tas cilvēks, kam Tas Kungs nepielīdzina viņa vainu, kura sirdī viltības nevaid!» (Ps.32:1-2).

Dāvids saka, ka pēc gēku nožēlas cilvēka dzīvē ienāk Dieva piedošana, viņa grēki ir nolīdzināti un pārkāpumi piedoti. Dāvids nosauc tādu cilvēku par svētīgu. Cilvēks, kurš neslēpj savā sirdī viltības, ir atvērts Dieva priekšā. Nav piedošanas tam, kas nenožēlo un neatklāj savus grēkus Dieva priekšā.

«Ja atzīstamies savos grēkos, tad Viņš ir uzticīgs un taisns, ka Viņš mums piedod grēkus un šķīsta mūs no visas netaisnības.» (1Jņ. 1:9).

Piedošana atnāk, kā grēku nožēlas rezultāts. Kad mēs nenožēlojam, kad mēs slēpjam grēku savā sirdī,- tas viss ietekmē mūsu veselību.

«Kamēr es klusēju, mani kauli panīka, un man bija jāvaid cauru dienu..» (Psalms:32:3).

Ja cilvēks nenožēlo grēkus, tas viņu iznīcina no iekšienes, tāpēc, ka grēks izārda. Bet Bībele saka, ja mēs glabājam Dieva vārdu savā sirdī, tad Vārds ne tikai izspiež grēku no mūsu sirds, bet Vārds kļūst par veselību mūsu miesai, mūsu kauliem.

«Es turu Tavus vārdus savā sirdī, lai negrēkotu pret Tevi.» (Ps.119:11).

Dāvids saka mums, ka ir svarīgi piepildīt savu sirdi ar vārdu, svarīgi turēt Vārdu tajā, nevis slēpt tur savus grēkus, tāpēc, ka Dieva vārds ir spējīgs izspiest no mūsu sirds visa vieda apslēptos un nenožēlotos grēkus.
Dieva Vārds atnes mūsu dzīvē veselību visai mūsu miesai. To mēs lasām Salamana pamācības 4:20-22.

«Mans dēls, ievēro manus vārdus, un lai tava auss nosliecas manai runai pretī! Lai tie neizslīd no tavas apziņas un redzes loka; saglabā tos savā sirdī!  Jo tie ir dzīvība tiem, kas tos atrod, un ir zāles visai viņu miesai, kas dziedina.»

Dāvids teica, ka tad, kad viņš klusēja, kad slēpa savā sirdī grēkus un nenožēloja tos, tad «mani kauli panīka, un man bija jāvaid cauru dienu», jo neizsūdzēti grēki atnes sabrukumu.
Tāpēc, dārgie draugi, Dievs aicina mūs neslēpt savus grēkus, bet dzīvot caurskatāmu dzīvi, jo tas ir svarīgi ne tikai  mūsu garīgajam stāvoklim, bet arī mūsu miesas veselībai.
Lai Dievs jūs svētī!

Līdz rītam!
Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

  • Sātans kā traģēdiju iemesls

    Iespējams, kādam no jums radīsies jautājums par to, kāpēc sātans valda pār šo zemi un nevis Dievs? Atbilde uz šo jautājumu ir sekojoša: Dievs ir uzticējis šīs zemes pārvaldi cilvēkiem līdz zināmam laikam, un Viņš nevar atcelt to līdz nozīmētajam laikam.“ jūs, kuri esat svētīti Tam Kungam, kas radījis debesis un zemi! Debesu debesis pieder Tam Kungam, bet zemi Viņš deva cilvēku bērniem. ”(Ps.115: 15-16).

    Iespējams, kādam no jums radīsies jautājums par to, kāpēc sātans valda pār šo zemi un nevis Dievs? Atbilde uz šo...

  • Garīgo likumu nezināšana – ir viens no pasaules ciešanu avotiem

    „Brāļi, mana sirds vēlēšanās un mans Dieva lūgums par viņiem ir, lai viņi tiktu izglābti. Jo es dodu viņiem liecību, ka viņi deg par Dievu, bet bez izpratnes. Jo, aplam saprazdami Dieva taisnību, viņi centušies celt savējo un Dieva taisnībai nav pakļāvušies. Jo bauslības gals ir Kristus; Viņā iegūst taisnību ikviens, kas tic.„ (Romiešiem10:1-4).Daudzi cilvēki šodien saka, ka mīl Dievu un tic Viņam, bet tajā pašā laikā neizprot un nepakļaujas Dieva taisnībai, dzīvojot paštaisnībā. Pēc tam, kad viņu dzīvē atnāk problēmas un bēdas, viņi vaino Dievu netaisnībā.

    „Brāļi, mana sirds vēlēšanās un mans Dieva lūgums par viņiem ir, lai viņi tiktu izglābti. Jo es dodu viņiem...

  • Cik svarīga ir pareiza reakcija, kad Dievs mūs atmasko mūsu grēkos

    Bībele runā par to, ka Dievs mūs izlabo, tāpēc, ka Viņš mīl mūs un vēl mums uzplaukumu. Viņš nepametīs mūs maldamies savos nepareizajos ceļos. Dievs mums uzrādīs mūsu grēkus, izlabos, sodīs un disciplinēs, tos kurus mīl, tieši tāpat kā jebkurš tēvs, kurš audzina savus bērnus.„Mans dēls, neatmet Tā Kunga tev piešķirto mācību un nesajūti nepatiku par Viņa uzlikto pārmācību, jo, ko Tas Kungs mīl, to Viņš pārmāca, turēdams tomēr labu prātu uz viņu kā tēvs pret dēlu. “ (Sāl.pam. 3:11-12).

    Bībele runā par to, ka Dievs mūs izlabo, tāpēc, ka Viņš mīl mūs un vēl mums uzplaukumu. Viņš nepametīs mūs...

  • Mūs apgāna tikai tas, kas iziet no mūsu sirds III

    Savu attieksmi pret Dievu mēs paužam caur mīlestību, prieku un mieru.Savu attieksmi pret citiem cilvēkiem mēs paužam caur pacietību, laipnību, labprātību vai žēlsirdību.Savu attieksmi pret sevi mēs paužam caur ticību, lēnprātību un atturību.

    Savu attieksmi pret Dievu mēs paužam caur mīlestību, prieku un mieru. Savu attieksmi pret citiem cilvēkiem mēs...

  • Mūsu augstākais aicinājums – parādīt Dievu savā miesā

    Pamatojoties uz 2.Korintiešiem 4:1-5 mēs izdalījām sekojošus principus:1)Man jau ir kalpošana – parādīt Dievu šai pasaulei.2)Mana kalpošana ir svarīga, un šo kalpošanu es esmu saņēmis no Dieva žēlastības.

    Pamatojoties uz 2.Korintiešiem 4:1-5 mēs izdalījām sekojošus principus: 1)Man jau ir kalpošana - parādīt Dievu...

  • Ko tu dari ar savu potenciālu?

    alants ir gandrīz tas pats, kas potenciāls. Līdzība par talantiem ir tas pats, kas līdzība par potenciālu. Potenciāls ir kaut kas tāds, kas pagaidām vēl ir nepilnīgs un to ir iespējams attīstīt un padarīt pilnīgu. Potenciāls sākotnēji ir neredzams, bet tas tik un tā ir. Lai potenciālu pārvērstu realitātē, tas ir jāattīsta. Pateicoties ieliktajam potenciālam, tu vari nomainīt to stāvokli, kurā tu atrodies šobrīd. Tev ir sākums un viss nepieciešamais priekš tā, lai tavs šīs dienas stāvoklis mainītos. Tā iemesla pēc ir nepieciešams attīstīt potenciālu un novest to līdz pilnībai.

    alants ir gandrīz tas pats, kas potenciāls. Līdzība par talantiem ir tas pats, kas līdzība par potenciālu...