Partnerība ar Dievu dvēseļu glābšanas biznesā

[dropcap]S[/dropcap]vētdienas dievkalpojumā mācītājs Rufus pieskārās ļoti svarīgai tēmai, kas saistīta ar cilvēku glābšanu. Dievam ir bizness jeb svarīgs darbs, kas vērsts uz pazudušu cilvēku meklēšanu un glābšanu caur ticību Jēzum Kristum, un viņu savienošanu ar Dieva mērķi. Bībelē teikts, ka mēs esam Dieva darba biedri Viņa darbā. Jēzus, atnākot uz zemi, darīja darbu (darbojās biznesā), kurš piederēja Debesu Tēvam: 
„Bet Viņš tiem atbildēja: “Kam jūs esat Mani meklējuši? Vai nezinājāt, ka Man jādarbojas Sava Tēva lietās?” /Lūkas 2:49/
Kristīgās mācības un kristīgās dzīves kodols ir mūsu Debesu Tēva darbs jeb bizness. Viens no šā darba virzieniem ir cilvēku glābšana. Jēzus teica, ka Viņš atnācis, lai meklētu un glābtu pazudušos (Lūkas 19:10).Dievs grib, lai par vienu no galvenajiem Viņa bērnu uzdevumiem kļūst to cilvēku meklēšana un glābšana, kurus Viņš sauc par „pazudušiem”, kā arī tas, lai kļūstam par darba biedriem Viņa biznesā. Ja mēs nesapratīsim Dieva biznesa būtību, tad ieguldīsim savus spēkus un mūsu esošos resursus lietās, kas nevirza un nepārstāv patiesās vērtības, un lietās, kas galu galā novedīs mūs pie vilšanās. Daudzi ticīgie šodien dzīvē piedzīvo vilšanos tāpēc, ka ir aizņemti ar saviem darbiem, nevis Dieva darbiem, kā arī tāpēc, ka gaida no Dieva to, ko Viņš tiem nav solījis. Sātans ir melis, tāpēc viņš dara visu iespējamo, lai nodarbinātu mūs ar dažādām lietām, kurām nav nekā kopīga ar Dieva galveno mērķi. Dievs nav pret to, lai Viņa bērni būtu laimīgi. Bet Dievs vairāk vēlas, lai uz zemes piepildītos Viņa griba. Dieva galvenais mērķis – lai mēs kā Dieva bērni kļūstam par Viņa partneriem, lai apzināti staigājam ar Viņu, dzīvojam Viņa klātbūtnē un piepildām Viņa gribu uz zemes.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.