Pastāvība-progresa ķīla

Lūk daži spēcīgi izteicieni, kuri parāda mums, cik svarīga dzīvē ir pastāvība:

  • Veiksmes noslēpums cilvēka dzīvē ir tajā, lai viņš būtu gatavs, kad atnāks viņa laiks.
  • Čempioni nekļūst par čempioniem ringā, viņus tur vienkārši atzīst par tādiem.
  • Ja tu vēlies redzēt, kur cilvēks attīstās par čempionu, tad vēro viņa ikdienas rutīnu.
  • Valdīt pārāk agri vai arī iziet ringā pirms laika var nozīmēt pārāk ātru krisšanu. Vajag vispirms slēpties pirms parādīt sevi.

Simsona dzīve parāda mums cik pastāvība ir svarīga maksimālas un ilgstošas veiksmes sasniegšanai dzīvē. Simsons bija varens vīrs, viņš bija zvaigzne un varens Dieva instruments cīņā pret Dieva ienaidniekiem.
Tomēr, pienāca laiks viņa dzīvē, kad viņs gribēja darīt to, ko viņš vienmēr darīja, taču viņš vairs nespēja to darīt. Pastāvības trūkums viņa dzīvē deva savus augļus. Dievs aicina mūs uz to, lai mēs pastāvīgi vingrinātos taisnībā, bet Simsons novirzījās no tā.

«Kad viņa sauca: “Filistieši, Simson!”-tad viņš pamodās no sava miega un domāja: gan es arī šoreiz izkļūšu tāpat kā citas reizes un sevi atbrīvošu. Bet viņš nezināja, ka Tas Kungs no viņa bija atstājies..» (Soģu 16:20)

Simsons atdzisa pret Dievu un atkāpās no Viņa, tāpēc Tas Kungs atkāpās no viņa, un kopā ar to Dieva spēks un klātbūtne atstāja viņu.

Pastāvīga vingrināšanās taisnībā, tā ir ķīla mūsu veiksmei Dievā.
Lai saglabātu sevi spēkā un svaidījumā – nepieciešams pastāvīgi vingrināties garīgajos vingrinājumos (disciplīnā).

«Jo miesas vingrināšana maz ko der, bet dievbijība der visās lietās, jo tai ir tagadējās un nākamās dzīves apsolījums.» (1Тim. 4:8)

Šī rakstu vieta salīdzina mūsu garīgo dzīvi ar fiziskiem vingrinājumiem. Eksistē noteikti likumi, kuriem pakļaujas vingrinājumi.
Tu nevarēsi ar vieglumu darīt to, ko tu neesi jau darījis ilgu laiku, tikai tāpēc ka vajadzība tevi spiež to darīt.
Ja tu sen neesi spēlējis futbolu, tu būsi pārsteigts, ka tu nespēsi spēlēt kā agrāk, pat ja tu esi bijis zvaigzne. Lūk, kāpēc nopietni sporta cilvēki, pastāvīgi trennē sevi un atturās no daudzām lietām, kuras varētu viņus diskvalificēt.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.