Dieva Vārds – Dievišķās informācijas un patiesības avots

Šajā brīnišķīgajā dienā, lai jūsu dzīvē vairojās žēlastība un miers no mūsu Kunga, Jēzus Kristus! Es lūdzu, lai Dieva Vārds piesātina jūsu garu un stiprina jūs garā, dvēselē un miesā.Vakar mēs izskatījām vairākus piemērus no Bībeles, kuros dziedināšana no slimībām sekoja pēc tam, kad cilvēks nožēloja savus grēkus. Mēs runājām par to, ka grēka rezultāts var būt slimības, sāpes un ciešanas. 
„Ja kāds starp jums ir cietējs, lai viņš lūdz Dievu; ja kādam ir priecīgs prāts, lai viņš dzied slavas dziesmas.  Ja kāds starp jums ir nevesels, lai viņš ataicina draudzes vecajus, un tie lai lūdz Dievu par viņu, to svaidīdami ar eļļu Tā Kunga Vārdā.  Un ticīga lūgšana izglābs slimo, un Tas Kungs viņu uzcels. Un, ja viņš grēkus būtu darījis, viņam tiks piedots.„ (Jēkaba 5:13-15).
 Mēs redzam, ka bez grēku piedošanas, bez ticības lūgšanas, tas, kurš ir grēkojis, nevar saņemt atvieglojumu. Grēks, kas ir bēdu avots, var kļūt par šķērsli atbildei uz ticības lūgšanu. Ja, slimības vai ciešanas ir saistītas ar grēku, tad savu grēku nožēla un Dieva piedošanas pieņemšana ir vienīgais veids, kā no tā atbrīvoties.Izskatīsim vēl vienu Rakstu vietu. 
“Viņš padarīja upes par tuksnesi un ūdens avotus par sausām un tukšām vietām,  un auglīgu tīrumu par sausu posta zemi tās iedzīvotāju ļaunuma dēļ.”  (Psalms 107: 33-34).
 Augstākminētajā pantā no Rakstiem ir acīmredzams, ka svētības var pārvērsties lāstos dēļ nešķīstības, kura ir to cilvēku dzīvē, kuri dzīvo uz zemes. Netaisnība un nešķīstība – ir grēks, kurš svētības cilvēka dzīvē pārvērš lāstos.Cilvēka grēki pārvērš Dieva svētības lāstos. Grēks pārvērš upes tuksnesī un Ēdeni (paradīzi) – elles mokās.Un tā, ciešanas var būt cilvēka grēka rezultāts, kā arī rezultāts Dieva noteikto, dabisko likumu, apzinātai vai neapzinātai pārkāpšanai.Ciešanas un sāpes var būt zināšanu trūkuma sekas.Zināšanu trūkums – tā ir cilvēka personīgā izvēle, kurš nevēlās īpaši piepūlēties, lai iegūtu nepieciešamās zināšanas un caur to atvieglotu savu dzīvi.Dievs Vārds saka konkrēti: 
„Un Mana tauta iznīkst kopā ar viņiem aiz atziņas trūkuma…’’  (Hozejas 4: 6).
 Atziņas trūkums, zināšanu vai noderīgas informācijas trūkums var kļūt par iznīcības un nopietnu traģēdiju avotu.Pat tautā mēdz teikt, ka likuma nezināšana neatbrīvo cilvēku no atbildības, tāpēc, Dieva likumu nezināšana vai cilvēku morālais aklums palielina, pastiprina cilvēku ciešanas uz zemes. Katram cilvēkam ir jāiegūst zināšanas un sapratni, atziņu par Dieva nodrošinājumu, tātad zināšanas par to, ko Dievs ir izdarījis Kristū priekš mums, lai atrisinātu cilvēcisko ciešanu problēmas.Šādas informācijas trūkums var novest pie milzīgām ciešanām. Tas ir līdzīgi tam, ka cilvēks dzīvo bada un nabadzības jūgā tikai tāpēc, jo nezina, ka viņam pienākas ikmēneša pabalsts no valsts. Savu tiesību vai privilēģiju nezināšana var kļūt par ciešanu avotu.Es dzirdēju stāstu par cilvēku, kurš nopirka biļeti uz prāmi un devās tālā ceļā. Kad šim cilvēkam beidzās sausiņu krājumi, kurus viņš bija paņēmis līdzi tālajā ceļā, viņš visu atlikušo ceļojuma laiku badojās, jo visu savu naudu bija iztērējis biļetes iegādei. Bet, problēma bija tajā, ka viņš nezināja, ka biļetes cenā bija iekļauta – ikdienas vienreizēja ēdināšana visa ceļojuma laikā. Šis cilvēks cieta savas nezināšanas dēļ. Tā šodien notiek daudzu cilvēku dzīvēs. Reizēm, cilvēki cieš tikai tāpēc, ka negrib pielikt piepūli, lai uzzinātu un pielietotu visas tās privilēģijas, kuras Dievs viņiem ir piešķīris.Mums ir jābūt informētiem, lai mēs reformētos. Dieva Vārds – ir Dievišķās informācijas un patiesības avots, kas izgaismo cilvēku un atnes atklāsmes gaismu priekš uzvarošas dzīves.Iemīli Dieva Vārdu, iemīli zināšanas un tas tavai dzīvei dos varenas svētības!Lai jums bagātīgas svētības!Līdz rītdienai!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.