Dieva vārds – ir neizmērojami plašs atklāsmes, zināšanu un gaismas avots

Dārgie draugi, sveicinu un svētīju jūs šajā dienā!Esmu pateicīgs Tam Kungam par to, ka Viņš mums dod ikdienas vārdu, kurš stiprina un palīdz mums virzīties uz priekšu.Vakar, mēs ar jums runājām, ka Dieva Vārds – ir Dievišķās informācijas un patiesības avots, kurš apgaismo cilvēku un dod atklāsmes gaismu uzvaras pilnai dzīvei. Dāvids to saprata, tāpēc teica: 
„Es redzēju, ka pat visām pilnīgām lietām ir gals, bet Tavi baušļi ne ar ko nav ierobežoti. Cik Tava bauslība man ir mīļa! To es pārdomāju ik dienas.  Gudrāku par maniem ienaidniekiem mani dara Tavi baušļi, jo tie ir vienumēr pie manis.  Es esmu labāk izmācīts nekā visi mani skolotāji, jo es pārdomāju Tavas liecības. Es esmu gudrāks nekā vecie, jo es turu Tavas pavēles. Es atturu savu kāju no ikviena ļauna soļa, lai pildītu Tavu vārdu. Es neatkāpjos no Taviem noteikumiem, jo Tu esi mani mācījis. Cik saldi ir Tavi vārdi manai mutei, saldāki nekā medus manām lūpām! No Tavām pavēlēm es mācos, tādēļ es ienīstu visus viltus ceļus. Tavs vārds ir manu kāju spīdeklis un gaišums uz maniem ceļiem.” (Psalms 119: 103-105).
 Dieva Vārds – ir neizmērojami plašs atklāsmes, sapratnes un gaismas avots. No turienes var smelt gudrību un sapratni, kas skar jebkuru cilvēciskās dzīves sfēru. Patiesības atzīšana, kura ir izklāstīta Dieva vārdā, atbrīvo cilvēku, padara viņu gudrāku, iepriecina viņa sirdi, attur viņa kājas no ļauna, veido viņu par saprātīgu un zinošu cilvēku. 
„Tā Kunga pavēles ir taisnas, tās dara sirdi priecīgu, Tā Kunga bauslis ir skaidrs, tas apskaidro acis.„ (Psalms 19: 9).
 Vēl bez zināšanām par Dieva nodrošinājumu Kristū, katram cilvēkam ir nepieciešamas zināšanas par sātana stratēģiju un nodomiem. Ja mēs nepārvaldīsim šīs zināšanas, tad sātanam izdosies mums nodarīt zaudējumus. 
„Jo viņa nodomi mums labi zināmi. (2 Korintiešiem 2 : 11).
 Vēlāk mēs parunāsim par to, ka sātans ir sāpju, traģēdiju un ciešanu avots. Tomēr es gribu pievērst jūsu uzmanību uz to, ka Dievs ir sātanu Kristū uzvarējis un tas tika izdarīts tevis dēļ. Vēl bez tā, Dievs mums ir Savā vārdā atstājis informāciju par sātanu stratēģiju un nodomiem. Ja mēs visu, ko saka Bībele ņemsim vērā, tad mēs varēsim novest līdz minimumam zaudējumus, kurus sātans mums centīsies nodarīt.Neziņa par to, kādi ir sātana nodomi, arī ietilpst zināšanu trūkuma kategorijā, dēļ kā daudzi cilvēki šodien cieš.Tālāk, – katram cilvēkam ir nepieciešamas zināšanas par savu aicinājumu un lietu nozīmīgumu, lai ļaunprātīgi tās neizmantotu un nenodarītu pāri sev un citiem.Piemēram, Bībele saka, ka mūsu miesa nav paredzēta netiklībai, bet Dievam. Ja, Tu nezini, kam paredzēta tava miesa, tad tu to izmantosi tam, kam tā nav paredzēta, bet tas savukārt, gan tev, gan citiem atnesīs sāpes un ciešanas.Mazliet vēlāk, mēs parunāsim par netiklības sāpīgajām sekām. 
„Barība vēderam, un vēders barībai. Bet Dievs abus iznīcinās. Miesa nav netiklībai, bet Tam Kungam, un Tas Kungs miesai.” (1Kor. 6:13)
 Barība vēderam un vēders barībai – tas ir tas, kam ir paredzēts mūsu kuņģis un barība. Kuņģis nav paredzēts tam, lai to piesārņotu ar dažādām lietām, kas neder barībai. Analoģiskā veidā, mums ir jāzina, kam ir paredzēta katra mūsu organisma daļa un katrs lieta, kuru mēs izmantojam. Zināšanas par to, ka mūsu miesa ir paredzēta kalpošanai Tam Kungam, Kungs – miesai, uzliek atbildību katram rūpēties par savu miesu pienācīgā veidā. Miesa – nav domāta tam, lai ar to dižotos, bet tā ir domāta tam, lai ar to pagodinātu Dievu. Tas ir izaicinājumus katram, sākt rūpēties par savu higiēnu.Dieva Vārds dod atbildi uz jautājumiem, kuri skar visas mūsu dzīves puses un tas viss ir mūsu labumam un dzīves pilnībai. 
„Lai tava mute nepamet šo bauslības grāmatu, bet apdomā dienām un naktīm, ka tu vari turēt un darīt visu, kas tur ir rakstīts, tad tavi ceļi tev labi izdosies un tad tev laimēsies.”(Jozuas 1:7).
 Ar Dieva mieru!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.