Kā tad Jēzus panāca Dieva klātbūtni Savā dzīvē?

Es sveicu jūs Jēzus Kristus vārdā un lūdzu par to, lai vairojas Tā Kunga žēlastība un labvēlība jums šai dienā! Lai Dieva klātbūtne šodien piepilda jūsu dzīvi kā nekad agrāk.Jēzus Kristus, dzīvojot uz šīs zemes, vienmēr un it visā meklēja Dieva klātbūtni. Bībele par Jēzu saka sekojošo:
„Ka Dievs ar Svēto Garu un spēku svaidījis nacarieti Jēzu, kas gājis apkārt, labu darīdams un dziedinādams visus velna nomāktos, jo Dievs bija ar Viņu.” (Apustuļu darbi 10:38).
Dievs bija ar Jēzu, tāpēc arī svaidīja Viņu ar Svēto garu un spēku. Svētā Gara klātbūtnei seko svaidījums un spēks. Bez Dieva klātbūtnes nebūs ne svaidījuma, ne spēka. Lūk, tieši tāpēc Dieva klātbūtne ir tik svarīga.Kā tad Jēzus panāca Dieva klātbūtni Savā dzīvē? Kāpēc Dievs bija ar Viņu? Vai tāpēc, ka Viņš bija Dieva Dēls? Es domāju, ka nē. Neaizmirstiet, ka tieši tāpat Jēzus bija arī cilvēka Dēls. Viņš piedzima miesā, tika audzināts ģimenē, pieauga fiziski, pieauga intelektuāli (pieņēmās gudrībā) un garīgi.
„Un Jēzus pieņēmās gudrībā, augumā un piemīlībā pie Dieva un cilvēkiem.”(Lūkas 2:52).
Dieva klātbūtnes noslēpums Jēzus dzīvē, Bībelē tiek skaidrots daudzās rakstu vietās. Aplūkosim dažas no tām.
„Tu esi mīlējis taisnību un ienīdis netaisnību; tāpēc Dievs, Tavs Dievs ir svaidījis Tevi ar prieka eļļu vairāk par Taviem biedriem.”(Ebrejiem 1:9).
Šeit mēs redzam, ka Viņa svaidījuma avots bija svētums un taisnības mīlestība. Jēzus sēja Sevi taisnībā un pļāva žēlastību.Kā jau redzējām, tieši svētums un dievbijība palīdz tuvoties Dievam un garantē Viņa klātbūtni mūsu dzīvē. Efektīva lūgšana pieprasa no mums dzīvi svētumā.
„Bet Jēzus, Svētā Gara pilns, aizgāja no Jordānas un garā tapa pa tuksnesi vadīts…Un velns, visu savu kārdināšanu izbeidzis, atstāja Viņu līdz turpmākam laikam. Bet Jēzus Gara spēkā griezās atpakaļ uz Galileju, un Viņa slava izpaudās pa visu apkārtni. Un Viņš mācīja viņu sinagogās, un visi Viņu slavēja.”(Lūkas 4:1 – 2a, 13-15).
Šajos fragmentos redzam, ka Jēzus piepildījās ar Svēto Garu, Viņš aizgāja un pavadīja 40 dienas vienatnē ar Dievu, lai lūgtu un gavētu.Lūka stāsta mums arī par to, kā līdz tam, kad Jēzus sāka gavēt, Viņš piepildījās ar Svēto Garu.
„Kad nu visi ļaudis likās kristīties un arī Jēzus bija kristīts, tad, Viņam Dievu lūdzot, debesis piepeši atvērās, un Svētais Gars redzamā veidā uz Viņu kā balodis nolaidās, un balss atskanēja no debesīm: “Tu esi Mans mīļais Dēls, uz Tevi Man labs prāts.”(Lūkas 3:21-22).
Jēzus lūdza, un pār Viņu nolaidās Svētais Gars.Tātad, mēs redzam, ka Dievs bija ar Jēzu. Dievs svaidīja Viņu ar spēku ne jau tāpēc, ka Viņš bija Dieva Dēls, bet tāpēc, ka Pats Jēzus tuvojās Dievam Tēvam. Tas ir nemainīgs princips visiem, kas vēlas staigāt Dieva klātbūtnē un virzīties Viņa spēkā. Caur lūgšanu Jēzus tuvojās Dievam un Dievs tuvojās Viņam. Jēzus lūgšanas bija efektīvas un atbrīvoja Dieva klātbūtni tāpēc, ka Viņš pievienoja lūgšanai efektivitātes sastāvdaļas, un konkrēti – svētumu, mīlestību uz patiesību un gavēni. Jēzus ietekme pieauga, runas par Viņu izplatījās it visur, Viņš bija visu slavēts tikai tāpēc, ka ar Viņu bija Dievs. Jēzus varēja palīdzēt daudziem, dziedinot un atbrīvojot viņus no sātana varas, jo Dievs bija ar Viņu.Arī Tu vari staigāt Dieva klātbūtnē, kā staigāja Jēzus. Tāpēc ir jādara tas, ko darīja Jēzus, un tad Dievs vienmēr būs kopā ar tevi!Līdz rītam!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.