Disciplīna palīdz mums būt modriem

 Sveicu jūs, dārgie lasītāji, šai brīnišķīgajā dienā! Katru dienu Dievs rada visu jaunu, un Viņa žēlastība atjaunojas priekš mums ik rītu! Mēs turpinām ar jums runāt par disciplīnas svarīgumu tā cilvēka dzīvē, kurš vēlas piedzīvot veiksmi un realizēties šai dzīvē. Mēs ar jums runājām, ka Dievs atnāk tur, kur ir disciplīna, kārtība, organizētība, uzcītība un ziedošanās. Un kad Dievs atnāk, tad situācijas mainās, un tas, kas izlikās neiespējams, atrisinās un kļūst iespējams. Vērsīsimies pie Mateja Evaņģēlija. 
„Esiet modrīgi un lūdziet Dievu, ka jūs neiekrītat kārdināšanā, gars ir gan labprātīgs, bet miesa ir vāja.” (Mateja 26:41).
 Disciplīna palīdz mums būt modriem. Jēzus Saviem mācekļiem konkrēti pateica, lai viņi ir modri un lūdzas tāpēc, lai nekristu kārdināšanā. Bet mācekļi, uzklausot Jēzus pamācību, vienkārši aizmiga. 
„ Esiet modrīgi un lūdziet Dievu, ka jūs neiekrītat kārdināšanā, gars ir gan labprātīgs, bet miesa ir vāja.” Viņš atkal aizgāja otru reizi un lūdza Dievu, sacīdams: “Mans Tēvs, ja šis biķeris nevar Man iet garām, lai nebūtu tas jādzer, tad lai notiek Tavs prāts.” Un Viņš nāk un atrod tos atkal guļam, jo viņu acis bija pilnas miega.” (Mateja 26:41-43).
 Jēzus sacīja mācekļiem, ka viņu gars ir labprātīgs, un tas nozīmē, ka tiem bija vēlēšanās darīt to, ko Jēzus viņiem sacīja. Tomēr, viņu miesa bija vāja, tāpēc mācekļi nevarēja piepildīt savu vēlēšanos. Ja mēs nekalpināsim savu miesu caur pašdisciplīnu, kā to darīja Pāvils, tad miesa ņems virsroku pār mums un kā rezultāts tam būs dzīve pārpilna vājību, jo pati par sevi miesa ir vāja. 
„ Kas piedalās sacīkstēs, tas ir atturīgs visā, viņi tāpēc, lai dabūtu iznīcīgu vainagu, bet mēs neiznīcīgu. Tātad es skrienu ne kā uz ko nezināmu, es cīnos ne kā gaisu sizdams. Bet es norūdu un kalpinu savu miesu, lai, citiem sludinādams, pats nekļūstu atmetams.” (1.Korintiešiem 9:25-27).
 Disciplīna palīdz mums atsvabināt sava gara spēku, lai mēs nedzīvotu pēc savas miesas diktāta. Katram no mums ir vēlēšanās nekrist kārdināšanā. Katram no mums ir brīnišķīgi sapņi kā kļūt par Dieva žēlastības instrumentu, lai veiktu lielus varoņdarbus Dievam. Taču, bez disciplīnas mēs nevarēsim sasniegt šos mērķus. Jēzus sacīja: „Esiet modri un lūdziet, ka jūs nekrītat kārdināšanā.” Tie, kuriem Jēzus to sacīja, tā vietā, lai būtu modri un lūgtu, ātri vien aizmiga, – tālab tie krita kārdināšanā. Piemēram, Bībelē mēs lasām par to, ka Pēteris sāka aizstāvēties miesīgi un nocirta cilvēkam ausi, un pēc tam, vispār noliedza Kristu. Savukārt pārējie mācekļi bailēs vienkārši aizbēga. Paldies Dievam par Viņa labestību, žēlastību un piedošanu, jo tas palīdz mums piecelties pat tad, kad esam pakrituši. Tomēr, tieši disciplīna palīdz mums piepildīt Dieva vārdu un atsvabināt sava gara spēku, lai pastāvētu un nekristu kārdināšanā. Disciplīnas jautājums – tas ir ļoti nopietns un svarīgs jautājums, tālab, padomājiet par to un novērtējiet savu dzīvi, lai ieraudzītu, kādās jūsu dzīves sfērās pastāv vai arī nepastāv disciplīna un kārtība. Atļaujiet Dievam sākt jūs ar šodienu mainīt caur disciplīnu. Dievbijīgi cilvēki –tie ir disciplinēti un uzcītīgi cilvēki! Lai Dievs svētī jūs un jūsu tuviniekus šai dienā! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.