Dzīves veiksmes noslēpums slēpjas tajā, lai esam sagatavojušies iespējai, kad tā atnāk

Sveicu jūs, dārgie draugi! Žēlastība jums un miers no Dieva Tēva un mūsu Kunga Jēzus Kristus!

Mēs runājam par to, ka bez sagatavošanās nav iespējams būt veiksmīgam un efektīvam dzīvē. Bendžamins Dizraeli, bijušais Lielbritānijas premjers, ir sacījis: „Dzīves veiksmes noslēpums slēpjas tajā, lai esam sagatavojušies iespējai, kad tā atnāk.”

Ietekmīgs cilvēks to saprot. Tālab, ja tu gribi nodzīvot efektīvu un ietekmīgu dzīvi, tev ir jāgatavo sevi tam.

Kam tad mums ir jāsagatavojas?

Lai zinātu , kam tad mums ir jāsagatavojas, vajag atbildēt uz virkni jautājumu. Atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēs saprast, uz ko tev jāsagatavojas dotajā savas dzīves etapā.

1. Kādi ir mani mērķi un uzdevumi uz doto brīdi? Kādi ir mani tuvākie un ilgtermiņa dzīves mērķi? Kādi būs manas rīcības soļi?

2. Kāpēc šie mērķi un uzdevumi ir tik svarīgi?

3. Ko es vēl nezinu, un kas man ir jāzina, lai sasniegtu savus mērķus?

4. Kā, lai sasniegtu nospraustos mērķus un uzdevumus, man apvienot visus tos resursus, kas man ir uz doto brīdi?

5. Par kādu cilvēku man ir jākļūst, lai mani sapņi piepildītos?

Ietekmīgiem cilvēkiem ir paņēmieni un sistēma, kā atbildēt uz visiem šiem jautājumiem. Vai tev ir šāda sistēma?

Ticīga cilvēka dzīvē galvenie notikumi ir vērsti uz nākotni. Mēs esam nākotnes cilvēki. Mēs esam cerība ne tikai šodienas, bet arī rītdienas pasaulei. Mūsu nākotne nav saistīta ar šodienas apstākļiem, bet ar Dieva apsolījumiem. Mums ir cerība, jo mums ir nākotne. Mēs gaidām nevis krīzi, bet slavu un uzvaru. Mēs – neesam tādi kā pārējie, kuriem nav cerības. Tad, kad mēs skatāmies rītdienā, mēs neredzam nelaimi, krēslu un tumsu, tieši otrādi, – mēs redzam Dieva slavu.

Celies, topi apgaismota! Jo tava gaisma nāk, un Tā Kunga godība uzlec pār tevi. Tik tiešām, tumsība apklāj zemi un dziļa krēsla tautas, bet pār tevi uzlec kā saule Tas Kungs, un Viņa godība parādās pār tevi.”(Jesajas 60:1-2).

Tomēr, tas viss nenotiks automātiski. Tavas ziedošanās un tavas paklausības līmenis Dievam šodien, tavas atklāsmes un tavas lūgšanu dzīves līmenis šodien, noteiks to, kāds būs tavs stāvoklis(līmenis) rītdien.

Daudzi cilvēki atrodas pasīvā stāvoklī, tai pat laikā, gaidot pārmaiņas un cienījamu nākotni. Taču Bībele saka, ka mums ir jāattīsta pilnīgi cita attieksme pret dzīvi. Lai ieraudzītu Dieva atnākšanu rītdien, – mums ir jāsāk gatavoties jau šodien, mums ir jāattīrās jau šodien.

Daudzi cilvēki, lai sāktu sagatavošanos, gaida labākus laikus. Taču man jūs ir jābrīdina par to, ka labāks laiks lai sagatavotos, par šodienu, nekad neatnāks.

Daudzi cilvēki domā par to, ka ar jautājumu par efektīvu dzīvi viņi sāks nodarboties tad, kad viņiem būs labs darbs, kad viņi izkļūs no savām finansiālajām grūtībām, kad nokārtosies problēmas ģimenē, kad sakārtosies viņu bizness utt.. Kādi maldi!

Tieši tas, ko tu dari šodien un šobrīd, noteiks to, vai tava situācija mainīsies vai arī nē.

Tas ko tu ar pastāvību dari katru dienu, tavi ikdienas rutīnas darbi, kas ved pie vēlamajām pārmaiņām vai rezultātiem – lūk, kas dzīvē ir svarīgi!

Tātad, lai tavas dzīves pamatā ir atklāsme par to, ka tava sagatavošanās – tā ir atslēga uz efektīvu un ietekmīgi dzīvi.

Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!

Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.