Mūsu augstākais aicinājums – parādīt (demonstrēt) Dievu savā miesā II

Žēlastība jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus! Esiet sveicināti mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Vakar mēs sākām runāt par to, ka mūsu augstākais aicinājums kā Dieva bērniem un Kristus mācekļiem ir tajā, lai mēs parādītu vai demonstrētu Dievu cilvēkiem. Jēzus tika sūtīts ar nolūku, lai Viņš demonstrētu Tēvu. Šodien Jēzus sūta mūs, lai mēs parādām Dievu. Augtākais kristieša aicinājums ir – ar savu dzīvi parādīt vai demonstrēt Dievu. 
„ Jo Dievs, kas ir sacījis, lai gaisma aust no tumsības, ir atspīdējis mūsu sirdīs, lai dotu Dieva godības atziņas gaismu Kristus vaigā. Bet mēs glabājam šo mantu māla traukos, lai spēka pārpilnība būtu no Dieva un ne no mums. Mēs visur topam spaidīti, bet tomēr neesam nomākti; esam bez padoma, bet tomēr neesam izmisuši. Mēs topam vajāti, tomēr neesam atstāti; esam satriekti, tomēr neesam pazuduši. Mēs visur nesam Jēzus miršanu savā miesā, lai arī Jēzus dzīvība parādītos mūsu miesā.” (2.Korintiešiem 4:6-10).
 Dievs ir pavēlējis, lai mūsu sirdīs atspīd Dieva gaisma. Tieši Viņa vārda ienākšana atnes gaismu mūsu sirdīs. Dievs parādīja gaismu, lai caur mums izplatītos Viņa slava. Mana bagātība – tā ir gaisma, tas ir Dieva vārds, kurš palīdz man parādīt Dievu. Gaismas līmenis manī nosaka to, kā es dzīvoju, kā reaģēju uz apstākļiem, kā arī parāda citiem cilvēkiem to, Kas ir mans Dievs. Tava reakcija uz dzīves vētrām un problēmām atspoguļo gaismas līmeni kas ir tevī. Man ir jāstrādā pie tā, lai mana dzīve arvien vairāk un vairāk piepildītos ar Dieva gaismu. Jēzus dzīvo manā miesā, tālab, man ir jādemonstrē šī dzīve citiem. Jēzus nedemonstrēja Sevi, bet demonstrēja Tēvu un darīja Viņa gribu. Dievs Savā vārdā saka, ka to, kurš pagodinās Viņu, to arī Viņš pagodinās. Neviens nevarēs salauzt vai pazemot cilvēku, kuru nostiprina un paaugstina Dievs. 
„ Paldies Dievam, kas mūs visur vada Kristus uzvaras gājienā un caur mums izplata Viņa atziņas labo smaržu visās malās. Jo mēs esam Kristus saldā smarža Dievam tiem, kas top izglābti, un tiem, kas pazūd.” (2.Korintiešiem 2:14-15).
 Es esmu – Dieva reklāma! Es esmu – vēstule, kuru lasa cilvēki! Katrs no mums esam Dieva jaukā smarža! Dievs ļauj mums līksmot Kristū. Man ir jāizplata Dieva labā smarža. Kad es pārvaru grūtības vai uzvaru kārdinājumus, tad no manis šai pasaulē izplatās Visuvarenā Dieva labā smarža. Taču tas kļūst iespējams tikai tad, ja manī mājo Dieva vārds. 
„ Mīļie, ja Dievs mūs tā ir mīlējis, tad arī mums pienākas citam citu mīlēt. Dievu neviens nekad nav redzējis; ja mēs mīlam cits citu, tad Dievs mājo mūsos, un Viņa mīlestība ir mūsu vidū tapusi pilnīga.” (1.Jāņa 4:11-12).
 Cik lielā mērā manī ir mīlestība, tik lielā mērā manī ir Dievs. Kad es staigāju mīlestībā, es reklamēju Dievu, Kuru es pārstāvu. 
„ Sekojiet Dievam kā viņa mīļie bērni un dzīvojiet mīlestībā, kā Kristus jūs mīlējis un mūsu labā Sevi nodevis Dievam par upura dāvanu, par jauku smaržu.”(Efeziešiem 5:1-2).
 Atkarībā no tā, cik bieži mēs mīlestībā izplatām Dievu, tik spēcīga būs mūsu jaukā smarža. Un tātad, Jēzus atnāca tālab, lai parādītu mums Dievu. Tad, Viņš samaksāja cenu Golgatas Krustā par to, lai ikviens, kas noticējis Viņam, varētu kļūt par vienu veselumu ar Tēvu. Tagad, Jēzus aicina visus ticīgos sekot Viņa piemēram un caur savu dzīvi demonstrēt Dievu citiem cilvēkiem. Esiet svētīti! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.