Nebaidies strādāt, nebaidies svīst, strādājot Dieva labā! II

 Sveicinu jūs, dārgie draugi! Labvēlība jums un miers no Dieva mūsu Tēva un Kunga Jēzus Kristus!Vakar mēs runājām par to, ka mums nevajag kaunēties un noniecināt to, ko Tas Kungs mums ir dāvājis.Nekaunies par to, kas tev ir. Dievs tev ir piešķīris noteiktus talantus ne jau tāpēc, lai tu to slēptu, bet tāpēc, lai tu to vairotu. Netērē spēkus tam, lai slēptu savus talantus, lai bēgtu no sava aicinājuma. Lai tavi talanti kļūst redzami daudziem, lai tavi talanti kalpo citiem. Tie talanti, kas tev ir, nepieder tev, tie pieder Tam Kungam. Tāpēc, ja tu kaunies laist apgrozībā savus talantus, tas nozīmē, ka tu kaunies To Kungu.
„ Jo, kas kaunas Manis un Manu vārdu dēļ, tā paša dēļ kaunēsies Cilvēka Dēls, kad Viņš nāks Savā un Sava Tēva un svēto eņģeļu godībā.”(Lūkas 9:26).
Mums nav jākaunas par Dievu un par to, ko Viņš mums piešķīris.Grēcinieki nekautrējas publiski demonstrēt to, uz ko tie ir spējīgi, to, cik bezkaunīgi viņi ir, bet mēs, – Dieva bērni – kautrējamies. Grēcinieki atklāti reklamē dažnedažādu nelietību, bet mēs – klusējam, jo kautrējamies. Tam tā nav jābūt! Mums drosmīgi jānes Dieva Vārds.Šodien mēs atkal parunāsim par trim kalpiem no Jēzus līdzības par talentiem. Mēs jau atzīmējām, ka pirmie divi kalpi iedotajos talentos ieraudzīja iespēju, kuras līdz tam viņiem nebija. Viņi neizbijās smaga darba, tie augsti vērtēja laiku, saprotot, ka viņu kungs var atgriezties jebkurā brīdī, un viņi attīstīja sevi šajā darbā. Savukārt trešais kalps, tieši pretēji, kautrējās par šo vienu telentu, kuru viņa Kungs tam piešķīra, viņš tajā nesaskatīja neko vērtīgu, nekādu izaugsmes iespēju.Caur šo trīs kalpu rīcību Dievs vēlas mums kaut ko iemācīt.*Mums pastāvīgi vajag gatavoties, pastāvīgi mācīties un attīstīties.*Mēs nedrīkstam velti tērēt laiku.*Mums pastiprināti jāstrādā.*Mēs nedrīkstam kautrēties kalpot ar to dāvanu, kas mums ir.*Mums jālaiž sava dāvana apgrozībā, lai cik maza tā mums arī liktos.*Mums jābeidz attaisnoties.Savā dzīvē it Visu mēs pavairojam tikai caur pielietošanu, caur izmantošanu.Lai šis vārds kļūst priekš tevis par sākumu lielām pārmaiņām.Turpināsim rīt!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

2 Comments

  1. Pateiciiba Dievam par sho Vaardu caur Maaciitaaju. Shobriid neizprotu kaads talents un kaa man jaapielieto, bet izteiktais par talentiem uzrunaaja mani ljoti, ljoti. Shis Vaards no Biibeles man lika aizdomaaties jau 2010.gadaa. Veel joprojaam es to neesmu izpratusi.
    Dieva sveetiibu visiem!
    Velga

  2. Labdien! Sirsnīgs paldies par šo Vārdu! Situācijās, kad es mēģinu pateikt, ka domāju citādi, vai nepiekrītu kādam risinājumam tāpēc, ka mana atskaites sistēma ir Dievs, Viņa Vārds un Jēzus mīlestība, es jūtos kā nodevēja. Šajā Vārdā lasu, ka mēs kautrējamies, jā, es kautrējos apliecināt to, kas es esmu!!!!???Sākšu runāt Patiesību. Palies mācītājam Rufusam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.