Izpratne par tavu uzdevumu Valstībā

«Bet tev būs kalpot Tam Kungam, savam Dievam, tad Viņš svētīs tavu maizi un tavu ūdeni; un Es novērsīšu visas tavas slimības. Un tev nebūs sievu tavā zemē, kas nelaikā dzemdē vai ir neauglīgas; Es darīšu pilnu tavu dienu skaitu. Savas briesmas Es sūtīšu tev pa priekšu un sacelšu izbailes ikvienā tautā, pie kurām tu nāksi, un visiem taviem ienaidniekiem Es likšu bēgt. Un Es sūtīšu sirseņus tev pa priekšu, un tie iepriekš izdzīs hīviešus, kānaāniešus un hetiešus. Es tos neizdzīšu vienā gadā, lai zeme nebūtu izpostīta un nesavairojas lauka zvēri. Maz pamazām Es tos izdzīšu ārā, līdz kamēr tu pieaugsi un varēsi iemantot to zemi.» (2 Moz. 23:25-30).
Labie darbi, kurus Dievs paredzējis mums piepildīt
«Jo mēs esam Viņa darbs, Kristū Jēzū radīti labiem darbiem, kurus Dievs iepriekš sagatavojis, lai mēs tajos dzīvotu.». (Еf.2: 10)Teikums «Dievs paredzējis mums piepildīt» — runā par to, ka Dievam jau ir nodoms, kuru tikai tu piepildīsi. Viens no galvenajiem tavas dzīves uzdevumiem- ir noteikt šo aicinājumu. Tas ir tieši tas, ko izdarīja Pāvils uzreiz pēc savas grēku nožēlas.
Kungs! Ko Tu pavēlēsi man darīt? Ap. darbi 9: 6
Tūlīt pēc satikšanās ar Jēzu, pirmais jautājums, kuru Pāvils uzdeva Jēzum bija: ko Tu pavēlēsi man darīt? Pāvils gribēja saprast, ko no viņa grib Jēzus, bet nu jau ar nopietnu nolūku izpildīt visu, lai ko Jēzus arī neteiktu. Uz šo jautājumu, Jēzus deva viņam virzienu un rīcības soļus. Pāvils savas dzīves beigās varēja teikt, ka cīnījās labo ticības cīņu un piepildīja savu gājumu, tāpēc ka meklēja Dieva gribu un staigāja šajā gribā.Bez vēlēšanās iepazīt Dieva gribu un Viņa plānus savai dzīvei, jūs nekad nevarēsiet saņemt virzienu, kurš ievedīs jūs savā liktenī. Kā jau mēs agrāk pieskārāmies, Pāvils bija efektīvs un veiksmīgs dzīvē, tāpēc ka viņš virzījās Dieva plānā un Dieva nodomā attiecībā savai dzīvei. Šo pašu iemeslu dēļ viņš beidza savu dzīves gājumu labi un apmierināts par to. Atcerieties kā viss tas priekš viņa iesākās? Viņš uzdeva jautājumu: Ko pavēlēsi man darīt? Ko tu vēlies lai es daru ar savu dzīvi? Priekš kā tu mani izglābi? Ko tu esi ielicis (dāvanas un talanti) manā dzīvē (sirdī), kam ir jākalpo Taviem mērķiem? Tavā vārdā ir teikts, ka tu esi paredzējis man piepildīt labos darbus; kādus darbus tieši? Tu teici, ka tikai tev ir zināmi nodomi (plāni), kādi Tev ir attiecībā par mani; kādi tad Kungs ir tavi nodomi manai dzīvei? Tu teici, ko acs vēl nav redzējusi, auss vēl nav dzirdējusi un kas nevienā sirdī nav nācis, to Tu esi sagatavojis tiem, kuri mīl Tevi, bet Pāvils teica: « Bet mums Dievs to ir atklājis ar Savu Garu…» Atklāj man arī ar Savu Garu! Redziet? Pāvils uzdeva jautājumu Dievam un Dievs viņam atklāja, to ko neviens nebija zinājis, nebija redzējis un nebija dzirdējis- tas kas attiecas uz viņa likteni Dievā. Vai tu uzdod jautājumus Dievam attiecībā par Viņa plāniem priekš tevis? Vai tu gaidi no Viņa atbildi? Vai tu sagaidi Viņa atbildi, vai arī tu vienkārši dzīvo kā sanāk? Dievs atklājas tiem, kuri izmisīgi meklē Viņa gribu, lūk kāpēc Viņš vēlas, lai mēs tuvotos Viņam un pavadītu laiku ar Viņu. Viņš vēlas runāties ar jums. Sadraudzība ar Dievu-tas nav monologs bet dialogs.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.