Jo vairāk mēs sadarbosimies ar Dievu, jo vairāk mēs redzēsim piepildāmies pravietojumus!

Sveicu jūs, dārgie Dieva bērni, šai brīnišķajā dienā un lūdzu lai Dieva Vārds atklātos jums īpašā veidā un bagātinātu jūsu dzīvi.Vakar mēs runājām par Dieva pravietojumiem, kuru piepildīšanās nav atkarīga tikai no Dieva, bet arī no mums. Neviens pravietojums nepiepildīsies tikmēr, kamēr netiks izpildīti zināmi noteikumi, kamēr nebūs atbrīvoti cilvēciskie resursi.Ir pasludināts daudz pravietojumu, kur Dievs runāja personīgi uz tevi, draudzi, un šie pravietojumi gaida savu piepildišanu. Varbūt tava dzīve tagad izskatās drūma, varbūt šodien tu esi slims vai pavisam savārdzis. Bet Dievs skatās uz tevi un tavu nākotni pavisam citādi, Viņš tev saka: “Tev būs brīnišķīga nākotne! Tu esi vesels! Tu esi – varens un stiprs vīrs! “Tad, kad Dievs vēršas pie mums, Viņš vienmēr mūs sauc par “spēcīgu vīru”, lai arī mums šķiet, ka attiecībā uz mums, tie ir glaimi, jo patiesībā viss izskatās pavisam citādāk. Varbūt šodien tu esi slims, bet Dievs tev saka, ka tu esi vesels, un tu skaties visapkārt un domā: “Uz ko tas attiecas? Tas nevar būt teikts par mani. “Dažkārt Dievs mēdz būt humorists! Kad Gideons baidījās un bija panikā, un pat noslēpās no cilvēkiem, Tā Kunga Eņģelis atnāca pie viņa un nosauca viņu par spēcīgu vīru. Izklausās, Gideons nodomāja, ka runa iet par kādu citu, bet tikai ne par viņu.
11 Tad Tā Kunga eņģelis nāca un apsēdās zem Ofras ozola, kas piederēja abiēzerietim Joasam, un viņa dēls Gideons kūla kviešus vīna spiedē, lai tos paslēptu no Midiāna. 12 Un Tā Kunga eņģelis viņam parādījās un sacīja: “Tas Kungs ir ar tevi, tu stiprais, varenais vīrs!” 13 Bet Gideons viņam sacīja: “Piedod, mans kungs, bet vai Tas Kungs tiešām ir ar mums? Kāpēc tad mums visas šīs bēdas ir uznākušas? Un kur ir visi tie brīnuma darbi, par kuriem mūsu tēvi ir stāstījuši, sacīdami: tas bija Tas Kungs, kas mūs ir izvedis no Ēģiptes. – Bet tagad Tas Kungs mūs ir atstūmis un nodevis Midiāna rokā.” 14 Tad Tas Kungs pagriezās pret viņu un tam sacīja: “Ej ar šo savu spēku un izglāb Israēlu no Midiāna rokas! Patiesi, Es tevi tagad sūtu!” (Judges 6:11-14).
Jo vairāk mēs sadarbosimies ar Dievu, jo vairāk mēs redzēsim piepildāmies pravietojumus. Tad, kad Gideons devās tur, kur Kunga Eņģelis viņam lika, viņš kļuva par liecinieku neticamiem Dieva darbiem. Sadarbība ar Dievu ved Viņa pravietisko plānu piepildīšanā.Tad, kad Jēzus iejāja Jeruzālemē, ” visa pilsēta sakustējās”,  – tas ir piemērs Jēzus sadarbībai ar Dievu. Mēs tomēr vēlamies, lai visās mūsu pilsētās sāktos kustība, – Svētā Gara kustība. Mēs patiešām gribam, lai Dieva rīcība būtu acīmredzama, lai žurnālisti katru dienu rakstītu par to, ka šeit kaut kas notiek. Dievs teica, un šī kustība sākās. Dievs vēlas. Vai tu vēlies?Kas ir kustība? Tā ir taisnība, kad cilvēki, acīmredzamu pārmaiņu dēļ, kas sākuši notikt ar viņiem un caur viņiem, vairs nevar palikt vienaldzīgi pret Dievu. Šodien cilvēki dzīvo iegrimuši savās problēmās un savā pasaulē, tā it kā Dievs vispār neeksistē. Viņi turpina izmantot savā vārdu krājumā reliģiozas dežūrfrāzes – “nedod Dievs”, “paldies Dievam”, bet sirdī – Dievs viņiem ir ļoti tālu. Tas viss ir tikai tāpēc, ka viņi vēl nav pietuvojušies patiesajam Dievam, Kurš ir gādīgs Tēvs. Viņi vēl nav piedzīvojuši Viņa spēku un Dievu – kā Visuvareno brīnumu Radītāju.Dievs vēlas atklāt (parādīt) Sevi tavā un manā dzīvē. Dievs vēlas, lai atmoda ienāk mūsu ģimenēs, mūsu draudzēs, mūsu pilsētās. Lai tas notiktu, Dievam ir vajadzīgi palīgi, kuri gatavi iet tur, kur Viņš tos sūtīs, darīs to, ko Viņš tiem teiks. Pieņem lēmumu kļūt par Viņa līdzstrādnieku.Lai Dievs jūs svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.