Kā Dieva balss dzirdēšana ienes mūsu dzīvē Viņa apsardzību un drošību

Laipni lūgti mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”!Mums ir dāvāta vēl viena diena, ar kuru Dievs mūs ir svētījis. Un es ticu, ka Viņa žēlastība un palīdzība būs pietiekoša visiem šīs dienas darbiem.Jau ilgu laiku mēs runājam par to, cik svarīgi ir pazīt un dzirdēt Svētā Gara balsi. Vakardien aplūkojot Bībeles piemērus, mēs redzējām kā Svētā Gara balss var stiprināt mūsu ticību.            Svētā Gara balss dzirdēšana glābj mūs no daudzām problēmām, palīdz ieiet savā aicinājumā un iemantot to zemi-tās svētības, kuras Tas Kungs ir sagatavojis priekš mums .Šodien mēs parunāsim par to, kā  Dieva balss dzirdēšana ienes mūsu dzīvē Viņa apsardzību un drošību.Dievs bieži runās, lai dotu mums izeju no bīstamām situācijām. Sātans bieži izliek tīklus mūsu dzīvē, lai nozagtu, nokautu un nogalinātu.
“ Bruņojieties ar visiem Dieva ieročiem, lai jūs varētu pretī stāties velna viltībām.  ”. (Efez.6:11).
„lai sātans mūs nepieviltu;  jo viņa nodomi mums labi zināmi. „. (2 Kor. 2:11).
Laikā, kad mums ir nopietnas problēmas un smagas dzīves situācijas, Dievs var runāt uz mums lai atklātu mums ienaidnieka plānus un stratēģiju.Mūsu atbrīvošana un glābšana tiešā veidā ir saistīta ar to, cik lielā mērā mēs esam iemācījušies atpazīt Svētā Gara balsi. Dievs mums ir apsolījis atbrīvošanu un Viņš patiešām mūs atbrīvo.
„Jo Viņš tevi glābj kā putnu no ķērēja cilpas, pasargā no iznīcinātāja mēra. Viņš tevi sedz ar Saviem spārniem, zem Viņa spārniem tu esi paglābts; Viņa patiesība ir tavs vairogs un bruņas”. (Ps.91:3-4).
Tomēr, lai mēs varētu baudīt Dieva atbrīvošanu, mums ir jāiemācās dzirdēt no Dieva.Bībele ir pārpilna ar piemēriem, kā Dievs pasargā un atbrīvo Savus bērnus grūtos laikos. Aplūkosim dažas Rakstu vietas.      Mateja Evaņģēlijs  2:13-21.
“ Bet, kad tie bija aizgājuši, redzi, Tā Kunga eņģelis parādījās Jāzepam sapnī un sacīja: “Celies, ņem bērnu un Viņa māti un bēdz uz Ēģipti, un paliec tur, kamēr es tev to teikšu, jo Hērods meklē bērnu nokaut.”   Tad viņš cēlās, ņēma bērnu un Viņa māti naktī un bēga uz Ēģipti, un palika tur līdz Hēroda nāvei, lai piepildītos Tā Kunga vārds, runāts ar pravieša muti: no Ēģiptes Es Savu Dēlu esmu aicinājis. – Kad Hērods redzēja, ka gudrie viņu piekrāpuši, tad viņš ļoti apskaitās, aizsūtīja un lika apkaut visus bērnus Bētlemē un visā viņas apkārtnē divi gadi vecus un jaunākus pēc tā laika, ko viņš no gudrajiem bija izzinājis. Tad piepildījās pravieša Jeremijas runātie vārdi:  brēkšana bija dzirdama Rāmā, daudz raudu un vaimanu; Rahēle apraud savus bērnus un nav iepriecināma, jo viņu vairs nav. – Kad Hērods bija miris, redzi, Tā Kunga eņģelis parādījās sapnī Jāzepam Ēģiptē un sacīja: “Celies, ņem bērnu un Viņa māti un ej uz Israēla zemi, jo tie ir miruši, kas tīkoja pēc bērna dzīvības.”  Un viņš cēlās, ņēma bērnu un Viņa māti un nonāca Israēla zemē.  ”.
Ja Jāzeps nebūtu dzirdējis Dieva balsi, tad Jēzus tiktu nogalināts kopā ar citiem mazuļiem, jo Hērods izdeva pavēli nogalināt visus bērnus līdz divu gadu vecuma un jaunākus. Iedomājieties, kas varēja notikt, ja Jāzeps nemācētu dzirdēt Dievu?Dievs apsola mums atpestīšanu, bet tas prasa no mums spēju dzirdēt Viņu, kad mēs esam bīstamās situācijās un izpildīt Viņa instrukcijas. Dažreiz no mums tiks prasīts, lai mēs pametam kādu neizbēgamas traģēdijas vietu, vai pārceļamies uz citu pilsētu. Bet ja mēs nedzirdam, to ko tajā brīdī saka mums Dievs, tad traģēdija ir neizbēgama. Parasti cilvēki tādās situācijās saka: „Kur tad bija Dievs, kad tas viss notika?”Mums ir jāattīsta māka dzirdēt Svētā Gara balsi, lai mēs varētu izvairīties savā dzīvē no traģēdijām un baudīt Dieva pestīšanu un atbrīvošanu.Turpināsim rīt runāt par šo tēmu.Lai Dievs bagātīgi svētī Jūs un Jūsu tuviniekus!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.