Lūdz Dievam pēc reformācijas savā dzīvē, īpaši lūgšanu dzīvē!

Sveicinu katru lasītāju šajā brīnišķīgajā dienā, kuru Dievs ir radījis! Lai Dievs mums šodien dāvā gudrības garu un atklāsmi par Savu Vārdu, kurš ir dzīvs un darbojas. Mēs joprojām runājam par lūgšanu. Jēzus teica Pēterim:
 ”Sīmani, Sīmani, redzi, sātanam ļoti iegribējies jūs sijāt kā kviešus. Bet Es esmu lūdzis par tevi, lai tava ticība nemitētos. Un, kad tu atgriezīsies, tad stiprini savus brāļus!” (Lūkas Ev. 22: 31-32).
Kad tu pats nostiprināsies lūgšanā, tad sāc tajā stiprināt citus brāļus un māsas.Lūdz Dievam lūgšanā, lai Viņš palīdz tev un mums visiem tajā, lai lūgšana ieņemtu vajadzīgo vietu katra ticīgā dzīvē, viņa ģimenē, draudzē.Nebaidies saukt uz Dievu izmisumā. Tas ir tas, ko darīja Bartimejs, viņš sāka saukt uz Dievu un viņam bija pilnīgi vienalga, ko citi cilvēki teiks vai padomās par viņu. Bartimejs aizskāra Dieva sirdi un saņēma atbildi uz savu izmisīgo lūgšanu.Lūdz Dievam pēc reformācijas savā dzīvē, īpaši lūgšanu dzīvē. Dievs vēlās, lai mēs saprotam, ka draudze, kura lūdz, ir draudze, kura uzvar. Tā ir vienīgā draudze, kuru elles vārti nespēs uzvarēt. Draudze, kura lūdz, ir draudze, kura pieaug, kura piedzīvo Dieva spēku un brīnumus. Dievs teica, ka Viņš radīs Draudzi un elles vārti šo Draudzi neuzvarēs.Lai Dievs palīdz katram no mums, lai lūgšana ieņem svarīgu vietu mūsu dzīvē, lai atnāk Dieva kārtība lūgšanu dzīvē. Es nerunāju par to lūgšanu, kura neaizsniedz debesis, bet es runāju par lūgšanu, kura aizsniedz debesis un atnes atbildi. Tā nav virspusēja lūgšana, bet tā ir lūgšana, kas atbrīvo Dieva spēku un par kuru mēs lasījām no Jēzus dzīves. Mēs gribam, lai mums būtu tāds dzīvesveids, tāds lūgšanu līmenis, kāds bija Jēzum. Lai Dievs iemāca katru no mums lūgt tā, kā Viņš iemācīja Savus mācekļus, lai mūsu dzīves mainītos, lai būtu lūgšanu rezultāti, lai viss mums apkārt izmainītos. Lai Dievs mums katram iemāca lūgt tā, lai mūs pavadītu Viņa spēks un svaidījums, lai katrs no mums būtu efektīvs un spētu pārvarēt visus šķēršļus un traucēkļus. Dievs teica – visu, ko lūgsim Jēzus Vārdā, Viņš to darīs.
„Un visu, ko jūs lūgsit Manā Vārdā, to Es darīšu, lai Tēvs tiktu pagodināts Dēlā.” (Jāņa Ev. 14:13).
Mēs pateicamies Dievam par Viņa balsi uz mums caur šo vēstījumu. Un lai visi to izdzird un pakļaujas! Lai piepildās viss tas, kam Dievs šo vārdu ir sūtījis un, lai šis vārds neatgriežas tukšā.Dievs pazīst katru cilvēku, katru sirdi. Dievs zina, kurā sirdī ir viltība, bet kurā – atklātība, patiesība. Bībele saka:
„Svētajiem Tu rādies svēts un taisnajiem taisns. Šķīstajiem Tu rādies šķīsts Savā sirdī, bet no tiem, kas novērsušies, arī Tu novērsies.” (Psalms 18:26-27).
Visi tie, kuri patiesi vēlās izrāvienu, kuri patiesi par to sauc uz Dievu, viņi ieraudzīs Dieva žēlastību un atbildi. Dievs atbrīvos šo cilvēku lūgšanu dzīvēs Savu žēlastību un izrāvienu. Lai tiek sagrauti jebkādi spēki un cietokšņi, kuri traucē atnākt izrāvienam cilvēku dzīvēs. Lai tiek iznīcināti visi tie ieradumi, kuri ierobežo. Lai aiziet viss vecais un atnāk jaunais no Dieva. Lai Dievs atjauno mūsu spēku, atklāsmi par lūgšanu, attiecības ar Viņu. Dievs izlej pār mums Savu žēlastību un labestību, Viņš apklāj mūs ar Savu slavu, Viņš apklāj mūsu nespēku un vājumu ar Savu spēku. Mēs virzāmies Dieva spēkā, tāpēc vājais var teikt, ka viņš ir spēcīgs. Dievs apklāj mūs ar Savu spēku un iet mums pa priekšu, un visi ienaidnieki bēg tāpēc, ka efektīva lūgšana dod Dievam iespēju celties un rīkoties.
„Dievs ceļas, Viņa ienaidnieki tiek izklīdināti, Viņa nīdēji un nicinātāji bēg no Viņa vaiga.” (Psalms 68:2).
Lai jums bagātīgas Dieva svētības!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.