Kā Dieva balss dzirdēšana ienes mūsu dzīvē Viņa apsardzību un drošību II

Labdien, dārgie draugi! Slava Dievam par šo brīnišķīgo dienu, kuru Dievs mums ir dāvājis! Paldies Dievam par vēl vienu iespēju piepildīties ar dzīvo Vārdu no Viņa! Vakar mēs iesākām sarunu par to, kā Dieva balss dzirdēšana atnes mūsu dzīvē Dieva apsardzību un drošību. Un mēs arī runājām, ka Bībele ir pārpilna ar piemēriem par to, ka Dievs pasargāja un atbrīvoja Savus bērnus no bīstamām situācijām. Aplūkosim vēl vienu Rakstu vietu. 2.Ķēniņu 6:8-12. 
“Un Aramas ķēniņš karoja pret Israēlu, un tas apspriedās ar saviem karavadoņiem un sacīja: “Es uzcelšu savu nometni tādā un tādā vietā.” Tad Dieva vīrs sūtīja ziņu Israēla ķēniņam un lika viņam sacīt: “Sargies iet šai vietai garām, jo tur ir paslēpušies aramieši!” Un Israēla ķēniņš sūtīja gan uz to vietu, par kuru Dieva vīrs bija tam sacījis un no kuras viņš bija to brīdinājis, un tur paglābās ne vienu un ne divas reizes vien. Aramas ķēniņa sirds bija sašutusi par šo lietu, un viņš aicināja savus karapulku vadoņus un sacīja tiem: “Vai jūs man varat pateikt, kurš no mums ir ar Israēla ķēniņu?” Tad viens no viņa karapulka vadoņiem atbildēja: “Tā nav, mans kungs un ķēniņ! Bet pravietis Elīsa, kas dzīvo Israēlā, pastāsta Israēla ķēniņam tos vārdus, kurus tu runā savā guļamā telpā.” “
 
 Šī Rakstu vieta mums arī parāda, cik svarīgi ir attīstīt sevī spēju dzirdēt Debesu Tēva balsi. Sātans izpēta mūsu dzīvi, mūsu ieiešanu un iziešanu, viņš izskaitļo, kur un kad mēs atradīsimies, un pēc tam izliek tīklus mūsu ceļos. Parasti, sātans izliek savus tīklus tajās vietās, ap kurām pārsvarā riņķo tava dzīve. Tu pamosties no rīta un dodies kā ierasts savās darīšanās, bet sātans tev jau ir izlicis savus tīklus. Bet, slava Dievam, ja tu esi iemācījies pazīt Dieva balsi. Tad Dievs var brīdināt tevi un izglābt tavas kājas no ienaidnieka tīkliem. Tas ir tieši tas, kas notika ar Izraēla tautu. Pateicoties tam, ka Dieva pravietis bija spējīgs saklausīt Vārdu no Dieva, ienaidnieks nevarēja īstenot savus viltīgos plānus pret Dieva tautu. Jaunajā Derībā Dievs tevi sauc par pravieti, jo katram Dieva bērnam ir Jēzus liecība-pravietiskais gars. 
“Tad es kritu pie viņa kājām, gribēdams viņu pielūgt. Bet viņš man saka: “Nedari to! Es esmu tāds pats kalps kā tu un tavi brāļi, kam ir Jēzus liecība. Pielūdz Dievu!” Proti, Jēzus liecība ir praviešu gars.” (Atkl. 19:10).
 
 
“Kas tic uz Dieva Dēlu, tam ir liecība Viņā. Kas netic Dievam, tas Viņu ir darījis par meli, tāpēc ka tas nav ticējis tai liecībai, ko Dievs ir nodevis par Savu Dēlu.” (1 Jāņa 5:10)
 
 
“Jo visi, ko vada Dieva Gars, ir Dieva bērni. Jo jūs neesat saņēmuši verdzības garu, lai atkal kristu bailēs, bet jūs esat saņēmuši dievbērnības Garu, kas mums liek saukt: Aba, Tēvs! Šis pats Gars apliecina mūsu garam, ka esam Dieva bērni. “ (Rom. 8:14-16).
 Тev ir jāiemācās pašam dzirdēt no Dieva. Tev ir jāiemācās uzķert Viņa liecība sevī un pakļauties tai, lai sagrautu visus ienaidnieka plānus. Tātad, Dievs vēlās pastāvīgi runāt uz mums, lai palīdzētu mums un izglābtu mūs. Dievs caur to vēlas dāvāt mums Savu brīnišķīgo glābšanu mūsu ienaidniekiem redzot, šai liekulīgajai un izvirtušajai paaudzei redzot. Dieva balss var atnākt pie mums, kā iekšēja liecība trauksmes veidā, vai Dievs vienkārši var atņemt mums vēlēšanos iet uz to vietu, uz kurieni agrāk devāmies ar prieku. Un tādā veidā Dievs sagrauj sātana plānus un nodomus attiecība uz mūsu dzīvi. Tādā veidā sātana plāni un piepūle izrādās veltīga. Tādā veidā sātans paliek kaunā un sakauts! 
“Zemes ķēniņi ceļas un valdnieki apvienojas pret To Kungu un Viņa svaidīto: “Sarausim viņu važas un metīsim prom viņu saistekļus!” Bet, kas debesīs valda, smejas, un Tas Kungs tos tur par nieku. “ (Ps. 2:2-4).
 
 Rīt mēs apskatīsim, kā spēja dzirdēt Dieva balsi ir pasargājusi mūsdienu cilvēkus no acīmredzamām traģēdijām un izglābusi viņiem dzīvības. Esiet svētīti! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.