Kā izskatās Dievišķais disciplīnas process II

Labdien, draugi! Cik lieliski, ka šai brīnišķīgajā dienā mēs no jauna varam baroties ar Dieva vārdu. Vakar mēs runājām par to, kāds ir Dieva disciplīnas process. Mēs runājām, ka: 1) ja mēs esam nepaklausīgi Dievam, tad sākumā Viņš atmasko mūs ar Svēto Garu; 2) ja mēs nereaģējam un Svētā Gara pamācībām(atmaskošanu), tad Dievs sūta pie mums Savu vēstnesi, Savu pravieti, caur kuru viņš atmasko mūs grēkā. Vakar mēs redzējām, ka tieši tā Dievs rīkojās ar Dāvidu, sūtot viņa ceļā pravieti Nātānu. Dievs darīja to tālab, ka Dāvids noniecināja Svētā Gara pamācības(atmaskošanu). Pēc tam, kad Dāvids bija noklausījies Nātāna stāstu par cilvēku, kurš bija sagrēkojis, Dāvids pat nesaprata, ka šis stāsts ir par viņu pašu. Noklausoties Nātāna stāstīto, Dāvids, tā vietā, lai vērstu savas dusmas pret savu paša grēcīgo rīcību, iedegās lielās dusmās pret stāstā minēto cilvēku. 
„ Tad Dāvids iedegās ļoti lielās dusmās pret to vīru, un viņš sacīja Nātānam: “Tik tiešām, ka Tas Kungs ir dzīvs, tas vīrs, kas to ir darījis, ir nāvi pelnījis! Un to jēriņu lai tas izlīgdams atdod četrkārtīgi, tādēļ ka viņš tā ir rīkojies un nav bijis līdzcietīgs!” (2.Samuēla 12:5-6).
 Tikai tālab, ka Dievs ļoti mīl katru Savu bērnu, Viņš seko līdzi mūsu ceļiem, nevēloties, ka kāds novērstos no Viņa ceļa, kurš ved uz dzīvību un svētībām. To, kuru Dievs mīl, to Viņš arī soda, tā ceļus Viņš arī izlabo. Tikai tāpēc, ka Dievs ļoti mīlēja Dāvidu, Viņš arī sūtīja pie viņa Nātānu. Iespējams, ka šodien, dārgie lasītāji, caur šīs dienas vēstījumu, es kādam no jums esmu šis Nātāns, šis Dieva vēstnesis. Ļauj Dieva vārdam un Svētā Gara pamācībām(atmaskošanai) apstādināt tevi tavos grēcīgajos ceļos, lai ar tevi nenotiktu kas ļaunāks. Es pateicos Dievam par to, ka Viņš sūtīja manā dzīvē cilvēku, pateicoties kuram es atdevu savu dzīvi Jēzum. Līdz pat šim brīdim Dievs sūta pie mums Savus vēstnešus ar nolūku, lai atturētu mūs no muļķīgiem lēmumiem vai spriedumiem un izlabotu mūsu grēcīgos ceļus. Tādā veidā Dievs palīdz mums mainīties un pielīdzināties Viņa Dēla Jēzus Kristus tēlam. Paldies Dievam par to, ka Dāvids atzinās savos grēkos un nožēloja tos Dieva priekšā, jo citādi – viņš nomirtu. 
„ Tad Dāvids sacīja Nātānam: “Es esmu grēkojis pret To Kungu!” Un Nātāns atbildēja Dāvidam: “Tad nu Tas Kungs arī tavus grēkus piedod: tev nebūs mirt!”(2.Samuēla 12:13).
 Soda mērķis ir – lai cilvēks nožēlotu savus grēkus un novērstos no sava maldu ceļa. Līdzko Dievs sasniedz šo mērķi, Viņam vairs nav iemesla pastiprināt vai palielināt Savus soda mērus. Tomēr, ja nav grēku nožēlas, tad Dievs palielina soda mērus. 3) Ja mēs neklausām Dieva vēstnesim, tad Dievs pieļauj mūsu dzīvē koriģējošas tiesas vai sodus. Pie tādām koriģējošām Dieva tiesām vai sodiem attiecas tādi fiziskie mēri, kā biznesa krahs, aizvērtas durvis, sausums utt. Taču par to mēs parunāsi rīt. Rīt mēs aplūkosim arī to, ko par to saka Svētie Raksti. Dieva mierā! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.