Kā kalpošana maina pašu cilvēku un viņa dzīves kvalitāti!

Žēlastība jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus!Es sveicinu jūs mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”!Mēs turpināsim runāt par kalpošanas nozīmi un par to, kā kalpošana maina pašu cilvēku un viņa dzīves kvalitāti. Tie, kuri kalpo Dievam un cilvēkiem, pastāvīgi mainīsies, pieaugs un pilnveidosies gudrībā. Pamatojoties uz Bībeles pantu no 1.Pētera vēstule mēs redzējām, ka pastāv divu veidu kalpošanas- caur runu un praktiskiem darbiem.
„Ja kāds runā, tad kā Dieva vārdus, ja kāds kalpo, tad kā ar to spēku, kuru Dievs piešķir ” . (1 Pēt. 4:11).
Daudzi cilvēki ir apdāvināti ar spēju paust savas domas skaidri un saprotami. Tomēr, ir arī ļoti daudz citu Dieva bērnu, kuri nav labi oratori, skolotāji, uzmundrinātāji, jo viņu galvenā dāvana nav runas dāvana. Kā tad tādi cilvēki var paust savu kalpošanu Kristus miesā? Viņi to var darīt caur praktiskiem darbiem, tādiem kā žēlsirdība, viesmīlība, valstības un evaņģelizācijas projektu finansēšana. Ja tu attiecini sevi pie šīs kategorijas, tad tu vari darīt kaut ko konkrētu, lai palīdzētu citiem cilvēkiem. Tu varu parādīt praktiskas rūpes par cilvēkiem, izmantojot savu laiku, enerģiju, savus resursus, gudrību, lai piepildītu citu vajadzības. Un tādā veidā tu kalposi ar savām dāvanām Kristu miesai.Tātad, mēs vai nu kalpojam ar runas dāvanu vai praktiskiem darbiem. Gan viens gan otrs ir kalpošana.Ja mēs runājam, tad mums nav jārunā savi vārdi, savs viedoklis vai savas jūtas, bet jānodod ir kā Paša Dieva Vārds. Un kad mēs kalpojam ar praktiskiem darbiem, mums tas ir jādara ar to spēku, kuru Dievs mums piešķir.Tālāk, Dievs aicina mūs uz to, lai „ka visās lietās Dievs tiktu pagodināts caur Jēzu Kristu” (1 Pēt 4:10-11) caur mūsu kalpošanu un nav svarīgi, vai mēs runājam Dieva Vārdu vai kalpojam Dieva spēkā.Jebkuras kristīgas kalpošanas mērķis ir tajā, lai pagodinātu Dievu un vestu cilvēkus pie ViņaTātad, Dievs vēlās izmainīt katru no mums, un viens veids kā to izdarīt ir kalpošana. Taču svarīgi ir atcerēties, ka kalpošana paredz, atdot no sevis to, ko Dievs mums ir piešķīris, lai piepildītu citu cilvēku vajadzības. Tieši caur kalpošanu vairums cilvēku varēs saskarties ar Dieva mīlestību un piedzīvot mūsu Debesu Tēva labestību. Kalpošanas auglis būs tas, ka vairāk un vairāk cilvēku nāks pie Dieva, kas savukārt vēl vairāk pagodinās Dievu un pārveidos mūs Kristus līdzībā.Ja jūs gribat mainīties, tad jums nāksies meklēt un atrast iespējas lai kalpotu saviem tuvākajiem. Atrodiet sevī to, kas jums ir un ar ko jūs varat palīdzēt citiem. Bet pēc tam izstrādājiet sistēmu kā jūs piesaistīsiet cilvēkus, kuriem ir vajadzīgs tas, ko Dievs jums ir devis. Un tad cilvēki varēs nobaudīt Dieva mīlestības augli caur jums un pārliecināties, ka Dievs ir labs.
„ja jūs esat baudījuši, ka Tas Kungs ir labs. ” . (1 Pēt. 2:3).
Dievs velk pie Sevis cilvēkus caur Savu mīlestību, bet Dieva mīlestība ir izlieta mūsu sirdīs ar Svēto Garu, lai tagad caur mūsu kalpošanu mēs varētu dāvāt šo mīlestību citiem cilvēkiem.
„bet cerība nepamet kaunā, jo mūsu sirdīs izlieta Dieva mīlestība ar Svēto Garu, kas mums dots. ” . (Rom.5:5).
Ir svarīgi atzīmēt, ka kalpojot cilvēkiem, mēs necenšamies ieņemt Dieva vietu viņu dzīvēs. Taisni otrādi, caur kalpošanu mēs vēlamies atvest cilvēkus pie vienīgās personības, kura patiesi ir spējīga viņiem palīdzēt – pie Dieva.Lūk, kāpēc kalpošanas mērķis ir tajā, lai atvestu cilvēkus pie Dieva un lai Dievs varētu pagodināties šo cilvēku dzīvēs. Dievs ir vienīgais, Kurš var palīdzēt, mierināt, dziedināt un atjaunot cilvēku likteņus. Mēs esam tikai līdzeklis vai kanāls, caur kuru Dievs visu to dara. Mūsu uzdevums – nodot Dievam sevi pašus kalpošanai.Lai Dievs palīdz katram no mums atrast savas dāvanas un kalpot ar tām, kā priekš Tā Kunga!Ar Dieva mieru!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.