Kalpošanas mērķis ir tajā, lai atvestu cilvēku pie Dieva

Miers un žēlastība lai vairojas jūsu dzīvē no mūsu Kunga Jēzus Kristus!Es ticu, ka vārds, ar kuru es dalos šajā rubrikā, stiprina un palīdz jums turpināt jūsu ceļojumu mūžīgajā dzīvībā.Mēs turpināsim runāt par kalpošanas nozīmi, kā Dieva instrumentu pārmaiņām.Mēs runājām, ka kalpošanas mērķis ir tajā, lai atvestu cilvēku pie Dieva, tāpēc ka Dievs ir vienīgais, Kurš var palīdzēt, mierināt, dziedināt un atjaunot cilvēku likteņus.Kad mēs kalpojam cilvēkiem, mums ir jāpārliecinās par to, ka visi mūsu labie darbi, rūpes par cilvēkiem, uzmundrinājuma vārdi, žesti un mīlestības darbi ir vērsti uz to, lai tuvinātu šos cilvēkus Jēzum un savienotu viņus ar Jēzu, un nevis uz to, lai pagodinātu paši sevi. Jums ir jāsaprot, ka tikai tad, kad cilvēki savienojas ar Dievu, viņu problēmas atrisinās. Ja mēs patiesi vēlamies palīdzēt cilvēkiem, tad mums ir jāsaprot, ka neviens labāk par mūsu Radītāju to nespēs izdarīt.Es varu mierināt cilvēkus līdz zināmam mēram, bet tikai Dievs zina sirds sāpju dziļumu, kuru šie cilvēki pārdzīvo. Dievs ne tikai to zina, bet Viņš jūt un izcieš šo sāpi arī Pats, jo Viņš mīl cilvēkus bez nosacījumiem.Jēzus jau ir nolicis Sevi mūsu ikviena vietā un nobaudījis nāvi mūsu vietā Golgātas krustā Jēzus izgāja cauri visām bēdām, sāpēm, netaisnībai, nodevībai, atstumtībai, apmelošanai, pazemojumam un daudzām citām lietām, lai kļūtu par vienīgo ātro Palīgu bēdu laikā. 
„Tāpēc Viņam visās lietās bija jātop brāļiem līdzīgam, lai par tiem varētu iežēloties un būtu uzticams augstais priesteris Dieva priekšā salīdzināt tautas grēkus. Jo tāpēc, ka Viņš pats kārdināts un cietis, Viņš var palīdzēt tiem, kas tiek kārdināti. ”. (Ebr.2:17-18).
 Jēzus ir vienīgā Personība, Kura personīgi pazīst cilvēku un patiesi saprot to, kas cilvēkam ir vajadzīgs. Tieši tāpēc, Jēzus var palīdzēt mums labāk, kā jebkurš cits. Kad mēs kalpojam cilvēkiem, mēs dalamies ar viņiem Dieva mīlestībā, lai viņi nobauda šo mīlestību un traucas pretī šai mīlestībai – Debesu Tēvam. Mēs norādam cilvēkiem uz to, Kurš ir izlējis mūsu sirdīs šo mīlestību un kāpēc mums ir milzīgs prieks, redzot šo cilvēku veiksmi un labklājību. Mēs norādam cilvēkiem uz Dievu, Kurš ir izmainījis mūsu dzīvi un pārvērtis mūs no egoistiem mīlošos Dieva bērnos.Es vēlos jums parādīta ar Jēzus piemēru, to kā mēs varam vest cilvēkus pie Dieva caur kalpošanu.Kad Jēzus ienāca šajā pasaulē, Viņš Pats kalpoja cilvēkiem, nevis gaidīja, lai cilvēki kalpotu Viņam. 
„tā kā Cilvēka Dēls nav nācis, lai Viņam kalpotu, bet ka Viņš kalpotu un atdotu Savu dzīvību kā atpirkšanas maksu par daudziem.” ” . (Mat.20: 28).
 Kāpēc Jēzus nāca uz zemes kalpot citiem, un negaidīja lai kalpotu Viņam?Tādā veidā Jēzus parāda mums, kas ir kalpošana un kā mums vajadzētu dzīvot.Jēzus bija pats laimīgākais cilvēks uz zemes. Neskatoties uz dažādiem pārbaudījumiem, nodevību un daudz ko citu, Jēzum nebija nevienas sliktas dienas. Kāpēc? Tāpēc ka Viņš bija pārāk aizņemts ar kalpošanu Dievam un cilvēkiem, tāpēc Viņam nebija laika sevis žēlošanai.Nodarbojies ar Dieva lietām piepildot citu cilvēku vajadzības un tad Dievs parūpēsies par tavu vajadzību piepildīšanu un problēmu atrisināšanu!Lai Dievs bagātīgi svētī katru no jums! Līdz rītam! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.