Ļaujiet Dievam jūs izmainīt caur kalpošanu, jo tie kuri kalpo, nekad nepaliks iepriekšējie!

Sveicinu jūs dārgie draugi! Pateicos Dievam par jums un ticu, ka šī diena atnesīs jums svētības, tik lielā mērā, cik jūs pārdomāsiet Dieva vārdu, kuru Viņš mums šodien dod.Mēs turpinam runāt par tēmu kā kalpošana maina cilvēka dzīvi.Kad runa iet par kalpošanu no Bībeliskā redzes viedokļa, var rasties dažādi un praktiski jautājumi: „Kāds man ir labums no kalpošanas, par kuru man neviens nemaksā? Vai tad var dzīvot šajā pasaulē, kalpojot bez maksas? Vai tad cilvēkiem nav jādzīvo tikai sevis dēļ? Kāds labums ir dzīvot citu labā un nevis sevis dēļ? Kurš tad risinās manas problēmas?”Mēs pacentīsimies atbildēt uz visiem šiem jautājumiem, meklējot gudrību Dieva vārdā. Mēs redzēsim, ka Dievs nekļūdās, kad saka, lai mēs kalpojam citiem cilvēkiem ar savām dāvanām. Dieva gudrība- tā ir pati augstākā gudrība, kāda vien pastāv. Ja Dievs mums saka, lai mēs dzīvojam tādā veidā, tad Viņš zina, ka šāds dzīves veids palīdzēs mums un kalpos mūsu labā. 
„Kādu katrs dāvanu saņēmis, ar to kalpojiet cits citam kā labi dažāda veida Dieva žēlastības namturi. ”. (1 Pēt 4:10).
 Ļaujiet Dievam jūs izmainīt caur kalpošanu, jo tie kuri kalpo, nekad nepaliks iepriekšējie.Tie, kuri kalpo Dievam un cilvēkiem, pastāvīgi mainīsies, pieaugs un pilnveidosies Dieva gudrībā. Caur kalpošanu Dievs mūs izmainīs!Aicinājums kalpot Dievam un cilvēkiem-tas ir aicinājums uz izmaiņām un pilnību, auglīgu un laimīgu dzīvi. Vai tu esi atbildējis uz Dieva aicinājumu kalpot citiem cilvēkiem ar tām dāvanām, kuras tu esi saņēmis no Dieva? Varbūt tu regulāri lūdz par to, lai Tas Kungs tevi izmaina. Es vēlos tev pateikt, ka par to ir vērts turpināt lūgt, jo Dievs mūs maina arī caur lūgšanām. Tomēr, Dievs mainīs mūs ne tikai caur lūgšanām, bet arī caur kalpošanu. Lūk, kāpēc Dievs saka, ka ja mēs patiesi vēlamies ieraudzīt acīmredzamas pārmaiņas savā dzīvē, mums ir jākalpo viens otram ar tām dāvanām, kuras esam saņēmuši no Viņa.Bībelē ir teikts: 
„Ja kāds runā, tad kā Dieva vārdus , ja kāds kalpo , tad kā ar to spēku , kuru Dievs pie šķir ” . (1 Pēt. 4:11).
 Šaja pantā runa iet par diviem dažādiem veidiem, kā mēs varam paust savu kalpošanu Dievam un cilvēkiem, – caur runu (runāšanu) un caur praktiskiem darbiem.Es varu paust savu kalpošanu runājot, ja mana dāvana ir saistīta ar runas dāvanām vai atklāsmes dāvanām. Piemēram, var nodot citiem cilvēkiem atklāsmes, uzmundrinājumu, mierinājumu un iedvesmošanu caur runas dāvanām. Par piemēru šādām dāvanām var kalpot pravietojumi, svētrunas, mācība, pamācība, konsultēšana un padoms.Viss ko mēs runājam, var kļūt par kalpošanas izpausmes veidu citiem cilvēkiem. Es varu kalpot citiem ar savu runu. Lūk, kāpēc ir rakstīts: „Ja kāds runā, tad kā Dieva vārdus”. (1 Pēt. 4:11).Dieva vārds ir pilns žēlastības un ir noderīgs mācīšanai, vainas pierādīšanai, labošanai, pamācīšanai taisnībā (2 Tim.3:16-17). Tāpēc Dievs vēlās, lai sadraudzības laikā runājot vienam ar otru, mūsu runa ir tīkama un ar sāli sālīta. 
„Jūsu runa lai aizvien ir tīkama , ar sāli sālīta , lai jūs zinātu , kā ikvienam atbildēt ” . (Kolos.4: 6).
 Mēs visi pastāvīgi kaut ko runājam, vai ne? Taču tas ko mēs sakam cilvēkiem, vai nu kalpos viņiem un cels, vai arī apbēdinās viņus un vienkārši atņems viņu dārgo laiku.Tomēr, ja mūsu sirds ir piepildīta ar Dieva Vārdu, tad mēs varēsim pamācīt viens otru, tā kā to vēlās Dievs. 
„Kristus vārds lai bagātīgi mājo jūsos: pamācait un paskubinait cits citu visā gudrībā ar psalmiem, himnām un garīgām dziesmām, žēlastībā dziedādami savās sirdīs Dievam! ” . (Kol.3: 16).
 Pēc tikšanās ar mums, cilvēkiem, kuri mūs klausās, ir jāatplaukst garā, jāatgūst cerība un jāuzmundrinās, pat ja līdz šim viņiem bija panīcis gars. Kā Dieva kalpotājs tu rūpējies par to, lai tu vienmēr varētu teikt cilvēkiem uzmundrinājuma, mierinājuma, dziedināšanas, atjaunošanās, lūgšanu vai svētības vārdus.Un tātad, Dieva Vārda runāšana ir viens no veidiem, ar kura palīdzību mēs varam kalpot viens otram ar to dāvanu, kuru esam saņēmuši no Dieva. To var darīt dažādos veidos, piemēram, kā lūgšanu, dziedāšanu vai slavēšanu, sludināšanu, konsultēšanu, mācīšanu, evaņģelizāciju un daudzos citos līdzīgos veidos. 
„Ja kāds runā, tad kā Dieva vārdus!” (1 Pēt. 4:11).
 Tomēr, bez runāšanas kā kalpošanas izpausmes pret savu tuvāko, Bībele runā arī par praktisko kalpošanu vai praktiskiem darbiem. 
„Ja kāds runā, tad kā Dieva vārdus, ja kāds kalpo, tad kā ar to spēku, kuru Dievs piešķir”. (1 Pēt. 4:11).
 Par to mēs parunāsim rīt!Bagātīgas jums Dieva svētības šajā dienā! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.