Vai tu dzirdi, ko runā Dievs? IV

Priecājos no jauna sveikt jūs mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Es pateicos Dievam par šo iespēju dalīties ar jums atklāsmēs, kuras Dievs man dod. Dievs vēlas, lai Viņa tauta iepazīst Viņa Vārdu – patiesību, kura atbrīvo cilvēku no jebkuriem meliem un grēka. Bībele saka, ka Jēzus atnāca tādēļ, lai dotu mums dzīvību un dzīvību pārpilnībā. Dieva dzīvība ir apslēpta Viņa Vārdā. Lai mums būtu šī dzīvība pārpilnībā, mums ir svarīgi iemīlēt Viņa Vārdu un iemācīties klausīties Viņa balsi, kā arī vadīties pēc tās.
Izskatīsim piemēru no Pāvila dzīves.
„ Pēc ilgāka laika, kad braukšana bija kļuvusi bīstama un arī gavēņa laiks jau bija pagājis, Pāvils viņus brīdināja, sacīdams: “Vīri, es redzu, ka braucot grūtības un lielas briesmas draud ne vien kravai un kuģim, bet arī mūsu dzīvībām. “Bet virsnieks vairāk uzticējās stūrmanim un kapteinim nekā Pāvila vārdiem.”(Apustuļu darbi 27: 9-11).
Dievs teica caur Pāvilu, ka ceļojums būs bīstams un apgrūtinošs, bet virsnieks uzticējās ekspertu viedoklim un prognozēm – stūrmanim un kuģa kapteinim, jo ierīces norādīja uz labu laiku, un ne uz to, par ko runāja Pāvils. Un līdzko viņi uzsāka savu ceļojumu, sacēlās stiprs vējš. Ierīces nespēja brīdināt par vēju. Tāpat kā sinoptiķi paziņo par vieniem laika apstākļiem, bet patiesībā mēs redzam pavisam citus. Eksperti var kļūdīties!!! Tāpēc mums vajag trenēt savu garu, lai iemācītos sadzirdēt tikai to, ko saka DIEVS.Izvēlies pats, kam tu ticēsi, kādai balsij. Jēzus saka;ka, ja tu esi Viņa avs, tad tev ir iespēja un dotības dzirdēt Dieva balsi, it īpaši tad, kad tavā dzīvē viss notiek ne tā, kā tu vēlētos. Dievs vēlas runāt uz tevi un virzīt tevi šajās situācijās. Bībele saka:
“Rimstieties un atzīstiet, ka Es esmu Dievs, …….” (Psalms 46:11).
Tam, lai dzirdētu Dieva balsi, tev ir nepieciešams iemācīties apstāties un nomierināties ,– nomierināt savu prātu, jūtas, emocijas, un tikai tad tu varēsi sadzirdēt, ko tev saka Dievs. Kad tu iemācīsies sadzirdēt Dieva balsi, tev būs ne tikai mūžīgā dzīvība, bet arī dzīvība ar pārpilnību, kas apslēpta tevī. Problēmas būs, bet tu tik un tā spēsi priecāties, jo būsi pārliecināts par to, ka tavam Dievam ir atbilde uz jebkuru jautājumu, tavs Dievs ir spējīgs atrisināt jebkuru problēmu. Cilvēciskais prāts visu mēģina izskaitļot, kas un kā būs, kā visam jānotiek. Mūsu prāts strādā kā ātrs procesors. Bet problēma ir tajā, ka mūsu dzīvē atnāk tādas situācijas un problēmas, kuras mūsu prāts nespēj atrisināt. Un kas tādā brīdī notiek ar mūsu saprātu – procesoru? Tas iziet no ierindas. Bībele mūs māca:
“Paļaujies uz To Kungu no visas sirds un nepaļaujies uz sava prāta gudrību,”(Salaman pam.3:5).
Skolās un universitātēs mums māca, lai mēs paļaujamies tikai uz savu prātu. Tas nav slikti, bet Dievs mums devis saprātu mērķim, un nevis tāpēc, lai mēs Dieva gudrību un savu saprātu liktu vienā līmenī. Mēs jau tik labi esam iemācīti paļauties uz savu saprātu, ka mums jau ir grūti pārkārtoties un sākt paļauties un cerēt uz Dievu. Cilvēkam, kurš vienmēr ir paļāvies uz savu saprātu, ir ļoti grūti pārslēgties un sākt paļauties uz Dievu. Bet Dievs saka:
„ Bet domā uz To Kungu visos savos ceļos, tad Viņš darīs līdzenas tavas tekas.”(Salaman pam. 3:6).
Dievs mums apsola, ka Viņš mūs virzīs. Bet ir svarīgi saprast, ka Dievs tevi virza un ved ne turp, kur tu vēlies, un dažkārt tas nepavisam nebūs viegls un ērts ceļš. Dievs tevi vedīs pa Saviem ceļiem, jo Viņš to dara ar mērķi, lai aizvestu tevi tur, kur vajag! Uzticies tajā Dievam, jo Viņš zina beigas jau no paša sākuma.Sarunu par šo tēmu turpināsim rīt!Lai Dievs jūs šodien sargā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

One Comment

  1. Bībele saka, ka Jēzus atnāca tādēļ, lai dotu mums dzīvību un dzīvību pārpilnībā.

    bībele un jēzus arī saka: ” Nedomājiet, ka Es esmu nācis mieru atnest virs zemes; Es neesmu nācis atnest mieru, bet zobenu.
    Es esmu nācis cilvēku savest naidā ar viņa tēvu un meitu ar viņas māti, un vedeklu ar viņas vīramāti.” Mat. 10:34

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.