Kā mēs varam izpelnīties iemantot paaugstināšanu? II

Sveicinu jūs šai brīnišķīgajā dienā! Dievs ir labs vienmēr! Un šī diena ir kā apstiprinājums tam! Dieva žēlastība ir atjaunojusies pār mums šai rītā!Katra jauna diena – tas ir pierādījums Dieva mīlestībai un žēlastībai uz mums!Mēs runājam par to, kā mēs varam izpelnīties iemantot paaugstināšanu no Dieva. Un vakar mēs ieraudzījām, ka paaugstināšana cilvēka dzīvē atnāk tad, ja viņš it visā ir paklausīgs Dievam un ja viņš staigā Dieva Vārda gaismā.Kurš no jums vēlas, lai Dievs ir jums līdzās un lai Viņš ir jūsu Partneris mājās, darbā, it visur?Dievs to vēlas vairāk, nekā mēs to vēlamies. Bet Dievs nevar pārkāpt savus principus.Daudzi ticīgie māna sevi, domājot, ka Dievs ir ar viņiem tajā laikā, kad Dievs jau sen vairs nav ar viņiem. Tas ir paradokss.Tu vari domāt – kā tad Dievs var nebūt kopā ar mani, jo Viņš taču Savā Vārdā ir teicis, ka Viņš arvien būs kopā ar mani un ka Viņš mani neatstās un nepametīs?Var notikt tā, ka Dievs būs ar tevi, bet tu tajā pat laikā nebaudīsi šo klātbūtni. Jautājums nav par Dievu, bet par to, kā mēs dzīvojam.Vai jūs atceraties notikumu ar Samsonu? Samsons bija cilvēks, kuru Dievs bagātīgi svētīja, kurš bija derībā ar Dievu, bet nepaklausības rezultātā Samsons pazaudēja savu paaugstinājumu. Reiz Samsons piecēlās, domājot, ka viss joprojām ir labi, ka Dievs joprojām ir ar viņu. Tie bija maldi, jo viņš kaut ko bija aizmirsis. Dievs vairs nevarēja būt kopā ar Samsonu viņa nepaklausības dēļ.Dievs vēlas, lai mēs kaut ko iemācāmies.Es nevēlos likt uzsvaru tikai uz negatīvo pusi, jo mēs sludinām prieka vēsti. Dievs vēlas paaugstināt katru no mums.
„Jo ne no rītiem, ne no vakariem un ne no tuksneša kalniem nāk palīdzība, bet Dievs ir visu lietu izspriedējs: vienu Viņš pazemo, otru Viņš paaugstina.” (Psalms 75:7-8).
Paaugstināšana nav atkarīga no manis. Es varu daudz strādāt, un tas ir ļoti labi un pareizi, bet paaugstina tikai Dievs. Dieva daba ir saistīta ar Viņa vēlmi paaugstināt cilvēkus. Dievam nav vēlēšanās kādu pazemot. Jēzus teica, ka Viņš ir atnācis, lai dāvātu dzīvību un dzīvi ar pārpilnību. Bet augstāk minētajā rakstu vietā mēs redzam, ka Dievs pazemo tos cilvēkus, kuri kaut kādu iemeslu dēļ kļūst šī paaugstinājuma necienīgi.Kad Dievs ir spiests pazemot cilvēku, tad paaugstinājums, kurš bija sagatavots šim cilvēkam, atgriežas pie Dieva. Vēlme tikt paaugstinātam – tas ir iemesls tam, kālab mēs strādājam, pieliekam piepūli.Bet Dievs saka, ka ir cilvēki, kuri ir pelnījuši šo paaugstināšanu, un ir cilvēki, kuri to nav pelnījuši.Mana vēlēšanās ir, lai tu nekad nenolaistos zemāk par to līmeni, kādā tu pašreiz stāvi.Kad Dievs paaugstina cilvēku, ar šo cilvēku kaut kas notiek, mainās viņa ieradumi, uzvedība, viņa domas. Daudzi cilvēki, līdzko Dievs tos paaugstina, pazaudē savu vienkāršību(labsirdību), viņi kļūst augstprātīgi.Tu nedrīksti kļūt augstprātīgs, jo Dievs stājas pretī augstprātīgiem cilvēkam. Augstprātīgie tiks pazemoti. Dievs ir ieinteresēts tajā, lai paaugstinātu tevi un mani.Augstprātīgais – tas ir cilvēks, kurš aizmirst, ka tā vieta, kurā viņš pašreiz atrodas, viņam ir Dieva dota. Tu vari teikt, ka tas taču esi tu, kurš strādāja, pa naktīm negulēja un tālab arī sasniedza tādus augstumus. Bet atceries, ka paaugstināšana nāk no Dieva. Atceries to vienmēr! Bībele saka, ka pazemīgajiem Dievs ir labvēlīgs, bet augstprātīgajiem – stājas pretī. Tāpēc tad, kad Dievs tevi paaugstina, – turpini būt pazemīgs, vienkāršs(labsirdīgs) un pieejams, tad paaugstināšana no Dieva tavā dzīvē nebeigsies. Līdz rītam!Dieva mierā!
Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.