Kā mēs varam izpelnīties iemantot paaugstināšanu?

Sveicu jūs, dārgie lasītāji, mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Es pateicos Dievam par katru no jums un par to, ka Dievs izlej pār mums Savu žēlastību. Šodien mums ir dota liela privilēģija – brīvi runāt un studēt Dieva Vārdu, iedziļināties Dieva gudrībā. Šis ir Dieva labvēlības laiks priekš mums. Dievs vēlas, lai Viņa bērni ir piepildīti ar Dieva patiesību, jo tikai patiesība var atbrīvot cilvēku un darīt viņu stipru.Šodien es vēlētos uzsākt sarunu par to, kā mēs varam izpelnīties, iemantot paaugstināšanu no Dieva.Katrs no mums vēlas redzēt Dievu savā dzīvē – stipru un varenu Dievu.Katram no mums ir svarīgi, kā Dievs skatās uz mums, ko Viņš redz mūsos, mūsu sirdī. Es esmu radīts tam, lai risinātu un apmierinātu citu vajadzības.Dievs ir labs vienmēr! Šai sakarā Viņš nemainās! Tavas problēmas, tavas slimības nespēj mainīt Dieva labvēlību pret tevi. Dievs ir labs vienmēr! Un tādam Dievam mēs kalpojam. Neļauj sātanam tevi apmānīt. Zini to, ka Dievs ir labs vienmēr!Dievs vēlas mūs paaugstināt, un tālab Viņš meklē cilvēku. Dievs meklē konkrētu cilvēku, kurš ir pelnījis paaugstināšanu.
„..jo Tā Kunga acis pārskata visu zemi, lai Viņš stiprinātu tos, kas ar savu skaidro sirdi pie Viņa turas….”(2.Laiku 16:9).
Dievs neatbalsta un nepaaugstina visus pēc kārtas, jo Viņš nevar pārkāpt Savus principus. Jēzus mūsu labā paveica visu, – Viņš samaksāja par mūsu glābšanu. Mums nenācās nopelnīt savu glābšanu. Glābšana – tas nav mūsu nopelns, tas ir Jēzus nopelns Golgātas krustā. Bet, kad mēs pieņēmām glābšanu, nākotnē mums pašiem ir jāgādā par savu glābšanu caur paklausību un staigāšanu gaismā.
„Tātad, mani mīļie, tā kā jūs vienumēr esat paklausījuši, nevis manā klātbūtnē vien, bet tagad daudz vairāk manā prombūtnē, gādājiet ar bailēm un drebēšanu, ka topat svēti.”(Filipiešiem 2:12).
Pāvils mums saka, lai mēs gādājam par savu glābšanu, par kuru Jēzus samaksājis pilnu cenu. Kā mēs varam izpelnīties, iemantot paaugstināšanu? Tikai caur paklausību Dievam.Mēs visi meklējam paaugstināšanu. Visas mūsu lūgšanas var aizstāt ar vienu vārdu – paaugstināšana. Ja mums nav naudas, mēs lūdzam Dievam, lai Viņš mums to dod; ja nav veselības, – lūdzam Dievu mūs dziedināt; ja mums nav darba, – lūdzam, lai Dievs atver mums durvis uz jaunām iespējām; ja mums jau ir darbs, – mēs lūdzam, lai Dievs mūs svētī vēl vairāk un paaugstina. Tātad, mēs pastāvīgi lūdzam Dievam paaugstināšanu.Tas, ka mēs raidām(paceļam) savas lūgšanas uz Dievu, – tas ir ļoti labi, bet brīnums atnāk ne kā rezultāts lūgšanai, bet kā rezultāts tavai paklausībai Dievam.Es nenoliedzu lūgšanas spēku, bet apstiprinu to, ka mēs izpelnāmies paaugstināšanu caur paklausību Dievam un staigāšanu Viņa Vārda gaismā.Sarunu par šo tēmu mēs turpināsim rīt.Esiet svētīti!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.