Kāda ir mūsu loma un funkcijas kā Kristus vēstnešiem šai pasaulē

Lai vairojas jūsu dzīvē žēlastība jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus! Es ticu, ka vārds, kurā es dalos ar jums šai rubrikā, stiprina jūs un palīdz jums turpināt jūsu ceļojumu uz mūžīgo dzīvību. Šodien es gribētu pabeigt izskatīt tēmu par to, kāda ir mūsu loma un funkcijas kā Kristus vēstnešiem šai pasaulē. Jau vairākas dienas mēs apgalvojām, ka esam Kristus vēstneši uz zemes, caur kuriem Dievs šo pasauli salīdzina ar Sevi. Mēs runājām arī par to, ka mēs esam tie, kuri pārstāv uz zemes Debesu Valstību un nostiprina Dieva gribu un Viņa Valstības vērtības. Lai mēs būtu veiksmīgi savā aicinājumā, mums jāsaprot, ka Dieva dabai un Kristus dzīvībai ir jāatspoguļojas mūsos un caur mums. Tas ir tas, kas dara stipru mūsu, kā Kristus vēstnešu, liecību. Bībelē ir teikts: 
„ Celies, topi apgaismota! Jo tava gaisma nāk, un Tā Kunga godība uzlec pār tevi. Tik tiešām, tumsība apklāj zemi un dziļa krēsla tautas, bet pār tevi uzlec kā saule Tas Kungs, un Viņa godība parādās pār tevi. Tautas staigās tavā gaismā un ķēniņi tai spožumā, kas uzlēcis pār tevi.” (Jesajas 60:1-3).
 Tā ir ļoti spēcīga Rakstu vieta, kurā tiek runāts arī par mūsu, kā Kristus vēstnešu, lomu. Dievs vēlas glābt cilvēkus un ievest tos Savā Valstībā, un Viņš to dara caur Saviem bērniem. Dievs mums saka, ka vispirms mums pašiem ir jārāda gaisma. Dievs saka, ka mūsu gaisma jau ir atnākusi, un mēs vairs nedzīvojam kā tie cilvēki, kuriem nav zināšanu un izpratnes par Dieva ceļiem, par Dieva mērķiem un par to, kas ir īstā dzīve. Kad mēs ar jums piecelsimies un sāksim izstarot gaismu caur Dieva atziņas izpausmi, caur Viņa spēka izpausmi, Viņa ceļu, kad mēs sāksim demonstrēt savu paklausību Dievam un Viņa Vārdam, – un mēs to darīsim ne tikai tad, kad viss norit labi, bet arī pārbaudījumu un grūtību laikā, – tad cilvēki, redzot mūsu dzīvi, spēs ieraudzīt Dieva godību pār mums. Pateicoties šai Dieva godībai, cilvēki ieraudzīs atšķirīgo mūsos. Mēs varēsim pārvarēt grūtības, pateicoties tam, ka sapratīsim kas ir Dievs un kas mēs esam Viņā. Mēs varēsim pārvarēt grūtības, pateicoties izpratnei par Dieva mērķi mūsu dzīvei. Izpratne par to, ka mūsos ir Dieva daba un Viņa gaisma, palīdz mums ar cieņu iziet cauri visiem pārbaudījumiem un pārvarēt visas grūtības mūsu dzīvē. Kad cilvēki to visu ieraudzīs, viņi sāks uzklausīt mūs un ieklausīties tajā, ko mēs sakām, jo tie redzēs Dieva godību, kas atspīdēs mūsu dzīvē. Un kad tas notiek – tumsība un krēsla atkāpjas. Krēsla – tās ir problēmas, tas ir zināšanu trūkums. Tumsība apklāj zemi, un dziļa krēsla – tautas, bet pār mums atspīdēs Tas Kungs, atspīdēs Viņa atklāsmes, Viņa Vārds, Viņa ceļi. Kad mēs zināsim un staigāsim Dieva ceļus, tad pār mums parādīsies Tā Kunga godība, un tad cilvēki nāks pie šīs godības un pie šīs gaismas. 
„Tautas staigās tavā gaismā un ķēniņi tai spožumā, kas uzlēcis pār tevi.” (Jesajas 60:3).
 Dievs vēlas, lai mēs apzinātos savu unikālo lomu un aicinājumu priekš šīs pasaules. Mēs neesam izglābti tikai tāpēc, lai izvairītos no elles un dotos uz debesīm. Mēs esam izglābti tāpēc, lai būtu par atbildi šai pasaulei, lai būtu par Dieva balsi uz zemes. Mēs esam izglābti tāpēc, lai Dievam būtu mītnes vieta uz zemes. Mēs ar jums esam izglābti tālab, lai cilvēki caur mums varētu atrast Dievu un iepazīt Viņu personīgi, iepazīt Viņa gribu un Viņa ceļus. Esiet svētīti! Lai Dievs palīdz mums mūsu darbā un mūsu aicinājumā! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.