Ja cilvēks vēlās piepildīt Dieva gribu, tad viņam noteikti būs pretspēki, dažādi uzbrukumi no ienaidnieka puses

Sveicinu jūs, dārgie lasītāji, šajā brīnišķīgajā dienā! Katru dienu Dievs rada jaunu, un Viņa žēlastība atjaunojas priekš mums katru rītu! Vakar mēs runājām par to, ka cilvēks, kurš ir iemācījies dzirdēt Svētā Gara balsi, būs efektīvs Jēzus Kristus liecinieks. Kad mēs dzirdam Svētā gara balsi, tādējādi mēs pieslēdzamies Dieva gudrībai, kura dara mūs efektīvus visās mūsu dzīves sfērās. Ja cilvēks vēlās piepildīt Dieva gribu, tad viņam noteikti būs pretspēki, dažādi uzbrukumi no ienaidnieka puses. Ja tev nav problēmu ar sātanu, ja tev viss norit gludi un nav nekādu uzbrukumu no viņa puses – tas ir tikai tāpēc, ka tu viņu vēl neesi aizskāris. Ja tev nav problēmu ar sātanu – tas ir tikai tāpēc, ka tu vēl nelūdz pietiekoši stipri, ne tik karsti slavē Dievu un ne tik daudz liecini par Viņa spēku un varenību. Tomēr, ja tu esi iemācījies atpazīt un dzirdēt Dieva balsi, tad neskatoties uz visiem sātana uzbrukumiem, tev būs miers un nebūs nekādu baiļu savu pretinieku priekšā. Kad atnāk pretspēki vai opozīcija no valdību puses, tad Dieva bērni to visu uzvar Dieva spēkā zinot Dieva plānus un nodomus. 
“Bet Dievs Tas Kungs man palīdz, tādēļ es nenokļuvu kaunā, tādēļ es apcietināju savu seju kā akmeni, jo es zināju, ka nepalikšu kaunā” . (Jesaja 50:7).
 Visas šīs īpašības – gudra mēle, pārliecība un drosmīgs gars – dara mūs spējīgus kalpot Dievam un cilvēkiem daudz efektīvāk. Bet tas viss kļūst mums pieejams tikai tad, kad mēs mākam dzirdēt Svētā Gara balsi. Tad, kad tu māki atpazīt Svētā gara balsi un sekot Viņa norādījumiem, tad Dievs varēs stiprināt tevi, bet tu, savukārt, varēsi stiprināt citus. Ja tevi vada Svētā Gara balss, tad tu nebaidīsies ne no kādas opozīcijas un tevi neviens vairs nespēs apturēt. 
„Jo Es nerunāju no Sevis, bet Tēvs, kas Mani sūtījis, Tas Man ir pavēlējis, ko lai saku un ko lai runāju. Un Es zinu, ka Viņa pavēle ir mūžīga dzīvība. Tāpēc visu, ko runāju, Es runāju, kā to Mans Tēvs Man ir sacījis.” ”. (Jāņa 12:49,50).
 Jēzus, liecinot cilvēkiem, bija pārliecināts par to, ka tas atnesīs viņiem dzīvību, jo Viņš dzirdēja to no Dieva. Pārliecību nav iespējams nekur nopirkt. Bez iekšējas pārliecības no maniem darbiem nebūs nekādu augļu. Jēzum bija iekšēja pārliecība pateicoties tam, ka Viņš runāja to ko dzirdēja no Tēva. Jēzus teica Saviem mācekļiem, ka tad kad pār viņiem nāks Svētais Gars, viņi saņems spēku, lai kļūtu par Viņa lieciniekiem. Pirms tam Jēzus teica, ka tad kad nāks Svētais Gars, tad Viņa mācekļi liecinās par Viņu. No šiem Jēzus izteicieniem var secināt, ka Svētais Gars šodien liecina par Jēzu caur mums (caur ticīgiem cilvēkiem). Svētais Gars nevar liecināt par Jēzu bez cilvēka līdzdalības. Mēs esam Dieva trauki, tāpēc mums ir jāmāk dzirdēt Svētā Gara balsi, lai būtu efektīvi Kunga Jēzus Kristus liecinieki. 
„ Tā mēs nākam, Kristus sūtīti, un pamācām, it kā Dievs runātu caur mums. Mēs lūdzam Kristus Vārdā: ļaujieties salīdzināties ar Dievu! ” . (2 Kor. 5:20).
 Saskaņā ar šo Rakstu vietu, katrs ticīgs cilvēks ir Kristus sūtīts.Jēzus arī teica:
„ Tāpat kā Tu Mani esi sūtījis pasaulē, arī Es viņus esmu sūtījis pasaulē. ” . (Jāņa 17:18).
 Mums ir dota privilēģija iet un palīdzēt cilvēkiem izlīdzināties ar Dievu. Bet, lai mēs kļūtu vēl efektīvāki, mums nepieciešams iemācīties dzirdēt Svētā Gara balsi. Es varu teikt, ka var runāt vai iemācīties no galvas pareizu vēstījumu, bet tas vēl negarantē man efektivitāti tajā, ko es daru. Bet, tad kad es māku dzirdēt Svētā Gara balsi, tad es zināšu skaidri, ko teikt, kad un kam teikt. Katrs cilvēks Dievam ir unikāls, tāpēc lai atvērtu cilvēku sirdis Evaņģēlija uzņemšanai, nepieciešama individuāla pieeja katrā atsevišķā gadījumā. Ja mums būs Svētā Gara liecība mūsos, tad mēs zināsim, ko mums darīt un kā efektīvāk dalīties Evaņģēlijā ar neglābtajiem cilvēkiem, lai Dieva vārda sēkla iekrīt viņu sirdīs un atnes pestīšanas augļus. Nekad neaizmirsti, ka Dievs tevi ir radījis pēc Sava tēla un līdzības un Viņš ir ielicis tevī spēju dzirdēt Viņa balsi. Tu vari dzirdēt Svētā Gara balsi un būt efektīvs kalpotājs Viņa Valstībā! Lai Dievs bagātīgi jūs svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.