Dievs katru no mums aicina darīt labus darbus Jēzum

Lai vairojas jūsu dzīvē žēlastība un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus! Es ticu, ka vārds, kurā es dalos ar jums šai rubrikā, stiprina jūs un palīdz jums turpināt jūsu ceļojumu uz mūžīgo dzīvību.Vakar mēs runājām par to, ka mēs esam radīti tam, lai pagodinātu Dievu. Un to mēs varam darīt caur labiem darbiem. Taču mums jāpagodina Dievs ne tikai ar savām lūpām, bet arī caur labdarību un sadraudzību.Dievs aicina visus, kas noticējuši Viņam, censties būt čakliem vai centīgiem uz labiem darbiem, jo tas cilvēkiem ir labi un vajadzīgi. 
„Bet, kad atspīdēja Dieva, mūsu Glābēja, laipnība un mīlestība uz cilvēkiem, Viņš mūs izglāba, nevis taisnības darbu dēļ, ko mēs būtu darījuši, bet pēc Savas žēlsirdības, ar mazgāšanu atdzimšanai un atjaunošanos Svētajā Garā, ko Viņš bagātīgi pār mums izlējis caur Jēzu Kristu, mūsu Pestītāju, lai, Viņa žēlastībā taisnoti, mēs kļūtu cerētās mūžīgās dzīvības mantinieki. Šis vārds ir patiess; un es gribu, lai tu par šīm lietām stipri stāvi, ka tie, kas Dievam tic, cenšas veikt labus darbus. Tas cilvēkiem ir labi un vajadzīgs.”(Titam 3:4-8).
 Dievs bagātina mūs ar visa veida žēlastību ne tikai tam, lai mēs it visā rastu apmierinājumu, bet arī tam, lai mēs būtu bagāti ikkatram labam darbam. 
„Dievs var jums bagātīgi dot visādu žēlastību, ka jums arvienu ir pilnīga iztikšana un vēl pietiekoši paliek pāri labiem darbiem.”(2.Korintiešiem 9:8).
 Jēzus uzslavēja sievieti, kura, svaidot Viņa kājas, izdarīja labu darbu priekš Viņa. Tādejādi Jēzus norāda uz to, ka labie darbi – tā ir Viņa griba priekš katra no mums. 
„Un, kad Viņš bija Betānijā, spitālīgā Sīmaņa namā, un sēdēja pie galda, tad kāda sieva nāca; tai bija akmens trauciņš ar ļoti dārgu un tīru nardes eļļu, un, trauciņu sasitusi, tā to lēja uz Viņa galvu. Un tur bija kādi, kas pie sevis apskaitās un sacīja: “Kā labad šī eļļas izšķērdēšana? Jo šo eļļu varēja pārdot dārgāk nekā par trīs simti denārijiem un izdalīt nabagiem.” Un tie izteica viņai pārmetumus. Bet Jēzus sacīja: “Lieciet viņu mierā! Ko jūs viņu mokāt? Tā labu darbu pie Manis ir darījusi. Jo nabagi ir arvienu pie jums, un, kad gribat, jūs tiem varat labu darīt; bet Es neesmu arvienu pie jums. Šī ir darījusi, ko spējusi: tā jau iepriekš Manu miesu ir svaidījusi bērēm. Patiesi Es jums saku: kur vien evaņģēliju sludinās pa visu pasauli, tur arī to teiks, ko šī darījusi, viņai par piemiņu.” (Marka 14:3-10).
 Vai pamanījāt, ko Jēzus sacīja par šo sievieti?Pirmkārt, Jēzus sacīja: „Tā labu darbu priekš Manis ir darījusi”.Dievs katru no mums aicina darīt labus darbus Jēzum.Otrkārt, Jēzus sacīja: „Viņa darīja to, ko spēja”.Darīt labu darbu – tas nozīmē darīt to, ko jūs varat. Dievs nekad neaicina darīt jūs to, kas pārsniedz jūsu iespējas. Tad, kad Dievs aicina jūs kaut ko darīt, Viņš noteikti dod jums pārdabisku spēku vai spējas. Nedomājiet par to, ko jūs nespējat darīt. Labāk dariet šobrīd to, ko jūs varat, un Dievs jūs vedīs uz jūsu aicinājuma zemi. Lai kur jūs arī atrastos, izmantojiet jebkuru iespēju tam, lai darītu to, ko jūs varat darīt, un, tādā veidā, jūs iemācīsieties darīt labus darbus Jēzum.Treškārt, Jēzus sacīja: „Kur vien Evaņģēliju sludinās pa visu pasauli, tur arī to teiks, ko šī darījusi, viņai par piemiņu.”Jēzus runā par to, ka vienīgais veids, kā mēs uz zemes un Dieva Valstībā varam atstāt mūžīgu piemiņu par sevi, – piepildīt savu aicinājumu un darīt labus darbus.Jūs atcerēsies vai nu to problēmu dēļ, kuras jūs atrisinājāt, vai arī to problēmu dēļ, kuras jūs radījāt. Laba slava un labas atmiņas vienmēr pavadīs to cilvēku, kurš Kristū dara to, ko spēj darīt viņa rokas, un, tādā veidā, dara labus darbus Jēzum.Lai šī diena ir pilna ar jūsu labajiem darbiem, kurus jūs darāt Jēzum!Dieva mierā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.