Tur, kur ir dzīvība, ir arī cerība

Sveicināti Draugi, es aicinu jūs saņemt garīgo stiprinājumu caur mūsu dienišķo vārdu. Šodien es vēlos nedaudz aprunāties par cerību. Vienkāršāk sakot Dieva vārds šodien ir šāds: Tur kur ir dzīvība ir arī cerība.Cerība ir viens no Kristiešu ticības lieliskākajiem vārdiem. Tas ir vārds ko neglābts cilvēks nevar lietot, jo saskaņā ar Bībeli (Efeziešiem 2:11-13) neglābtajiem nav cerības. Ja jūs lasāt šo vārdu šodien un jūs neesat pieņēmuši Jēzu kā savu Kungu un Glābēju, tad jūsu cerība sākās ar šo soli. Ja jūs vēlaties izdarīt šo soli bet jūs īsti nesaprotat ko tas nozīmē un kā to izdarīt, lūdzu izlasiet mūsu bukletu: Jēzus ko tu nepazini vai apmeklē lapu:kļūšana par Dieva draugu.Kristietim ir cerība jo viņam ir dzīve Kristū.Ticīgajam ir vismaz četri Cerības avoti.
  1. Mums ir cerība dēļ pestīšanas. (Romiešiem 5:1-2) Mēs esam pamatoti ticībā, tas nozīmē, ka mums ir tiesības stāvēt Dieva priekšā caur Kristu un mums ir pieeja Dieva žēlastībai. Mēs priecājamies cerībā. Tas nav neskaidrs sapnis, tā nav sajūta bet tā ir ieniršana paļāvībā un pārliecībā. Jo jūs esat glābti ar ticību caur Kristu, pat ja jūs mirstat šinī pašā brīdī, jums ir svēts apsolījums, ka jūs tiksiet ievesti un laipni gaidīti svētajā Dieva klātbūtnē.
  2. Mums arī ir cerība ciešanās (Romiešiem 5:3-4) Šī rakstu vieta saka:
 „ka ciešanas rada izturību, izturība – pastāvību, pastāvība – cerību… ”
 Ciešanas nevar jūs salauzt pateicoties jūsu attiecībām ar Dievu un jūsu pieejai Viņa žēlastībai un spēkam. Ciešanas liek neticīgajam atteikties no visām cerībām. Tam nevajadzētu būt tā un tas nav tā ar ticīgajiem. Ja jūs zināsiet, ka ciešanas veido jūsu raksturu tad jūs ar cerību varēsiet stāties pretī ciešanām. Kad Kristietis cieš viņš priecājās cerībā jo viņš zina, ka Dievs visu kontrolē. Jo tumšāka ir nakts jo spožāk Dieva apsolījumu zvaigznes iemirdzas. Viņa apsolījumi mūsu priekšā stāv spoži, un sastopoties ar ikdienišķajiem izaicinājumiem mēs jo vairāk pieķeramies tiem un caur to cerība nekad nezudīs. Romiešiem 8:17 saka, ka ja līdz ar Viņu ciešam, mēs līdz ar Viņu tiksim arī apskaidroti, tātad cerībai uz apskaidrību ar Kristu vajadzētu mums palīdzēt ar prieku stāties pretī postam un ciešanām.3. Ticīgajiem ir cerība dēļ rakstiem (Romiešiem 15:4) Neviena grāmata nevar tā iedvesmot ticību un iedrošināt kā raksti. Lasot stāstus Bībelē par to kā Dievs izturas pret Viņa cilvēkiem, jūsu ticība aug arvien stiprāka. Bībele saka, ka ticība aug no Dieva vārda dzirdēšanas (Romiešiem 10:17). Jums ir cerība dzīvē jo jūs esat glābti, jums pieder Dieva apsolījumi grūtībās, jums ier pieja Viņa žēlastībai un spēkam un jums ir Bībele. Pievienojieties jūsu Cerību avotiem šodien.4. Mums ir cerība Svētā Gara spēkā. Es nekļūdīšos ja kā vienu no pēdējiem cerības avotiem minēšu Svēto Garu, Kas ir mūsu Palīgs un Gids. Piemēram, Viņš lietos tevis lasīto Vārdu tevis iedrošināšanai cerībā kā Pāvils lūdza (Romiešiem 15:4)
 „Bet cerības devējs Dievs lai piepilda jūs ar visu prieku un mieru ticībā, lai jūs kļūtu bagāti cerībā Svētā Gara spēkā. ”
Neskatoties uz to kam jūs dotajā brīdī ejat cauri, Svētais Gars ir jums blakus gatavs piepildīt jūs ar cerībām, mieru un prieku. Vienīgais noteikums ir, ka jums ir jātic un jāvēršas pie cerības avotiem ko Dievs ir darījis pieejamus saviem bērniem.Cerība ir tur kur ir glābšana, Dieva apsolījumi, raksti un Svētais Gars. Lai jūs nemaldina jūsu dzīves situācijas un apstākļi. Tur kur ir dzīvība ir arī Cerība.Līdz nākamajai reizei. Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.