Kādas ir priekšrocības sāpju un ciešanu laikā? II

Jēzus Kristus vārdā, sveicinu jūs šai brīnišķīgajā dienā! Lai vairojas šodien Dieva gudrība, kas palīdzēs ar cieņu pārvarēt sāpes un grūtības.Mēs runājam par potenciālajām priekšrocībām, kas apslēptas sāpēs un ciešanās. Vakar mēs ieraudzījām divas konkrētas sāpju un ciešanu priekšrocības. Šodien mēs izskatīsim vēl dažas no šīm priekšrocībām.Problēmas pārbauda un attīra mūsu ticību.Bībele ļoti bieži salīdzina pārbaudījumus ar metālu kausējamo krāsni, kurā tiek sadedzināti visi piemaisījumi.
„Tad jūs līksmosities, tagad, ja tas ir vajadzīgs, drusku noskumdināti dažādos pārbaudījumos, lai jūsu pārbaudītā ticība, kas ir daudz vērtīgāka nekā iznīcīgais zelts, kas ugunīs tiek pārbaudīts, izrādītos teicama, slavējama un godājama, kad Jēzus Kristus parādīsies.”(1.Pētera 1:6-7).
Arī Jēkabs runā par to, ka mūsu ticība, nonākusi zem spiediena, demonstrē savu patieso seju.
„Turiet, mani brāļi, to par lielu prieku, ka jūs krītat dažādās kārdināšanās, zinādami, ka jūsu ticības pārbaudīšana rada izturību.”(Jēkaba 1:2-3).
Bez pārbaudījumiem tava ticība nevarēs pieaugt un nostiprināties.Problēmas veido mūsu raksturu.Mēs nevaram pilnveidot savu raksturu, mācoties tikai auditorijā. Dzīves apstākļi un situācijas – tā ir iespēja pilnveidot mūsu raksturu. Tām problēmām, kuras noliedzam visvairāk, piemīt milzu potenciāls mūsu garīgo muskuļu un morālās izturības attīstīšanā.Pāvils saka, ka ciešanas rada izturību, pacietību.
„Bet ne vien par to: mēs teicam sevi laimīgus arī savās ciešanās, zinādami, ka ciešanas rada izturību, izturība – pastāvību, pastāvība – cerību, bet cerība nepamet kaunā, jo mūsu sirdīs izlieta Dieva mīlestība ar Svēto Garu, kas mums dots.”(Romiešiem 5:3-5).
Ne apstākļi, kas ir mums visapkārt, ir svarīgi, bet tās pārmaiņas, kuras tie veic mūsos. Mūsu apstākļi ir īslaicīgi, bet raksturs, kuru mēs tajos veidojam, paliks mūžīgi.Atļaujiet Dievam, caur tām dzīves grūtībām, kas jums sūtītas, stiprināt jūsu ticību un veidot jūsos Dievišķo raksturu. Neļaujiet šīm problēmām salauzt jūsu garu vai pārvērst jūsu dzīvi par rūgtajiem ūdeņiem. Uzticieties Dievam, un Viņš veidos jūs pilnīgus it visā.Turpināsim rīt.Palieciet svētīti!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.