Kādas ir priekšrocības sāpju un ciešanu laikā? III

Labdien, dārgie draugi! Jēzus Vārdā, lūdzu par to, lai Dieva gudrība, kuru jūs smeļaties caur rubriku ”Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”, celtu jūs arvien augstāk un augstāk.Mēs izskatām potenciālās sāpju un ciešanu priekšrocības. Mēs jau runājām par četrām šādām priekšrocībām, un konkrēti:
  • Problēmas piesaista mūsu uzmanību, vairāk par visu.
  • Problēmas māca mūs paļauties uz Dievu.
  • Problēmas pārbauda un attīra mūsu ticību.
  • Problēmas veido mūsu raksturu.
Šodien mēs izskatīsim vēl divas priekšrocības.Problēmas sagatavo mūs mūžībai.Dieva galējais mērķis katram ticīgajam – pavadīt mūžību kopā ar Viņu. Dievs nevēlas, lai mēs domātu, ka šī pasaule ir mūsu mājas. Pēteris saka, ka šai pasaulē mēs esam piedzīvotāji un svešinieki.
„Mīļotie, es jūs pamācu kā piedzīvotājus un svešiniekus atturēties no miesas kārībām, kas karo pret dvēseli,”(1.Pētera 2:11).
Dievs vēlas, lai mēs arvien lūkojamies tālāk par sāpēm un problēmām, un lai tiecamies uz to mūžīgo slavu, kas parādīsies Jēzum Kristum atnākot. Caur ciešanām, mūsu mīlestība un uzticība Dievam vairojas un pieaug ātrāk.Lai tiktu pagodināti līdz ar Dievu, Bībele saka, ka mums jācieš līdz ar Viņu.Ja šodien līdz ar Viņu ciešam, tad mēs varēsim līksmot un priecāties Viņam parādoties.
Bet, tā kā nu jums ir daļa pie Kristus ciešanām, priecājieties, lai jūs arī, Viņam godībā parādoties, varētu līksmoties un priecāties. Ja jūs nievā Kristus Vārda dēļ, svētīgi jūs esat! Jo apskaidrošanas un Dieva Gars dus uz jums.(1.Pētera 4:13-14).
Dievs zina, kā izmantot visas mūsu sāpes, problēmas un ciešanas tam, lai sagatavotu mūs mūžīgai slavai.Dievs redz tālāk par mums. Mēs redzam sāpes un ciešanas, bet Dievs redz to mūžīgo slavu, kura mūs sagaida.
„Ja nu esam bērni, tad arī mantinieki – Dieva mantinieki un Kristus līdzmantinieki; jo tiešām, ja līdz ar Viņu ciešam, mēs līdz ar Viņu tiksim arī apskaidroti.(Romiešiem 8:17).
Raksturs neveidojas auditorijā, bet problēmu laikā. Raksturs veidojas grūtībās.Problēmas dod mums iespēju iegūt pieredzi kalpošanai citiem cilvēkiem.
„Slavēts lai ir mūsu Kunga Jēzus Kristus Dievs un Tēvs, žēlastības Tēvs un iepriecināšanas Dievs, kas mūs iepriecina visās mūsu bēdās, ka mēs tos, kam ir kādas bēdas, varam iepriecināt ar to iepriecu, ko paši no Dieva esam saņēmuši.”(2.Korint. 1:3-4).
Tavas brūces un sāpes, caur kurām esi izgājis – tas viss var kļūt par zālēm un dziedināšanu tam, kurš tikko sācis iet caur ko līdzīgu. Tas palīdz mums būt ne tikai līdzjūtīgiem, bet pieredzējušiem Tā Kunga Jēzus Kristus kalpotājiem. Bībelē tiek runāts par to, ka Jēzus Pats ticis kārdināts un cietis, lai būtu spējīgs palīdzēt tiem, kuri tiek kārdināti.
„Jo tāpēc, ka Viņš pats kārdināts un cietis, Viņš var palīdzēt tiem, kas tiek kārdināti.”(Ebrejiem 2:18).
Mēs zinām, ka šodien Jēzus brūces kļuvušas par pamatu mūsu dziedināšanai. Kas ar mums šodien notiktu, ja viņš atteiktos no tā, ka tiktu ievainots mūsu grēku dēļ un atteiktos uzņemties mūsu vājības un slimības? Mums nebūtu cerības uz dziedināšanu.
„Viņš uznesa mūsu grēkus Savā miesā pie staba, lai mēs, grēkiem miruši, dzīvotu taisnībai; ar Viņa brūcēm jūs esat dziedināti.”(1.Pētera 2:24).
Tātad, mēs nespējam novērst problēmu parādīšanos mūsu dzīvē, bet mēs spējam novērst to uzvaru pār mums tad, kad ar cieņu pārvaram šīs problēmas, jo saprotam šo sāpju un problēmu potenciālās priekšrocības.Tas Kungs lai jūs stiprina jebkurā laikā, kad jūsu dzīvēs iestājas nopietna krīze vai atnāk problēmas.Lai Dievs jums, Jēzus Kristus vārdā, palīdz ar cieņu pārvarēt jūsu problēmas!Dieva mierā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.