Kādas ir priekšrocības sāpju un ciešanu laikā?

Lai vairojas jums šodien miers un žēlastība no Tā Kunga!Vakar mēs uzsākām sarunu par potenciālajām priekšrocībām, kas apslēptas sāpēs un ciešanās. Vakar mēs runājām par to, ka Dievs vēlas, lai mēs ar cieņu pārvaram grūtības, uzticoties Viņam it visā, līksmojot Viņa priekšā un staigājot paklausībā Viņam. Šodien es vēlos, lai mēs izskatām, kādas tad ir priekšrocības sāpju un ciešanu laikā?Problēmas piesaista mūsu uzmanību vairāk, kā jebkas cits.Problēmas var kļūt par garīgo modinātāju no Dieva. Tieši par to tiek runāts Ījaba grāmatā 36:15
„Cietējus turpretī Viņš tieši izglābj viņu ciešanu dēļ un atver viņu ausis kā atlīdzību par viņu ciešanām.”
Ja pārpilnības un uzplaukuma laikā mēs dzirdam Dieva čukstus, tad sāpju un ciešanu laikā mēs dzirdam Viņa skaļo balsi. Sāpēm piemīt īpašība atmodinās mūsos uzmanību pret Dieva Vārdu un balsi. Lūk, tāpēc Salamans teica, lai pārpilnības laikā mēs baudām dzīvi, un ciešanu laikā – lai pārdomājam par savu dzīvi.
„Baudi labumu labā dienā, bet arī ļaunu dienu ņem par labu, jo Dievs dara gan šo, gan to, tāpēc, ka cilvēkam nebūs zināt, kas būs pēc viņa nāves.”(Salamans Mācītājs 7:14).
Problēmas māca mūs paļauties uz Dievu.
„Pēc mūsu pašu domām, bijām jau nāvei lemti, tā ka vairs nepaļāvāmies paši uz sevi, bet uz Dievu, kas uzmodina mirušos.”(2.Korintiešiem 1: 9).
Tu nekad nesapratīsi, ka Dievs ir viss, kas tev vajadzīgs, līdz brīdim, kamēr Dievs nekļūs par visu, kas tev ir.Problēmu un grūtību laiks – laiks, kas domāts tam, lai tu vēl vairāk meklētu un tuvotos Dievam.Lai tavas problēmas un grūtības tevi vēl vairāk tuvina Dievam.Līdz rītdienai!Dieva mierā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.