Ko jūs meklējat dzīvo starp mirušiem?

Pirms sievietes uzzināja vēsti par Jēzus augšāmcelšanos, viņas bija noskumušas un vīlušās. Taču pēc šīs ziņas viņu skumjas pārvērtās priekā. Jēzus ir dzīvs, tāpēc mana nākotne nebūs drūma. Jāezus uz mūžīgiem laikiem ir uzvarējis nāvi un to kas atnes nāvi mūsu dzīvēs, – slimības, vājumus, depresiju, vīrusus utt. Jēzus ir dzīvs! Viņš ir augšāmcēlies! Viņš vēlās būt ar tevi visur un vienmēr, katru dienu, tāpēc ka Viņš ir dzīvs. Jēzus grib lai tu prasi Viņam padomu, komunicē ar Viņu un piepildies ar Viņa gudrību. Ja cilvēkam ir ticība mirušam Dievam, viņam nav vajadzības komunicēt ar Viņu, nav vajadzības prasīt padomu un paklausīt Viņam, cilvēks visu atrisina pats un dzīvo tā kā viņš pats vēlās. Šodien Dievs katram no mums uzdod jautājumu: «Vai tu šodien meklē dzīvo Dievu, vai arī tevi apmierina mirusi reliģija, miruši darbi (darbi, kuru iniciators esi tu pats un nevis Dievs)?» Atcerieties, ka Dievs visupirms katru no mums ir radījis sadraudzībai ar Viņu. Apustulis Pāvils teica: 
« Bet arī tagad es visu to uzskatu par zaudējumu, salīdzinot ar mana Kunga Kristus Jēzus atziņas nesalīdzināmo pārākumu, kura dēļ es visu to esmu zaudējis un uzskatu to par mēsliem, lai Kristu iegūtu un atrastos Viņā; negūdams savu taisnību no bauslības, bet no Kristus ticības, taisnību no Dieva uz ticības pamata,  lai atzītu Viņu un Viņa augšāmcelšanās spēku un Viņa ciešanu sadraudzību; tā es pielīdzinos Viņa nāvei » (Filip. 3:7-10).
 Pāvils gribēja iepazīt Dievu personīgi, gribēja garīgo izaugsmi Viņā, būt pastāvīgi attiecībās ar Viņu, dzīvot ar Viņu. Bībelē ir teikts: «Jo Viņā mēs dzīvojam un rosāmies, un esam…» (Apust.D. 17:28).

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.