Ko jūs meklējat dzīvo starp mirušiem?

Daudzi cilvēki meklē Dievu nepareizās vietās. Tas skar ne tikai neticīgus cilvēkus, bet arī atdzimušus ticīgus cilvēkus. Jēzus šodien var atnākt pie tevis uz mājām, ja tu ar Viņu nekomunicēsi un neveidosi ciešas attiecības, tad tu nevarēsi Viņu atpazīt. Bez atklāsmes no Dieva Gara tu redzēsi tikai cilvēku un nevis Jēzu, kas atnācis cilvēka miesā. Atcerieties, ka Jēzus var būt visdažādākajās situācijās un vietās. Bet atpazīt Viņu varēs tikai tie, kuriem būs tuvas attiecības ar Viņu un kas staigās ar Viņu.Svarīgi ir zināt un atcerēties, ka augšāmcēlies Jēzus dzīvo tevī. Un Dievs vēlās, lai citi cilvēki var redzēt Viņu caur tavu dzīvi. Dievs vēlās, lai Viņa bērni parāda Jēzu šai pasaulei savā dzīvē, un tikai pēc tam pastāsta par Viņu. Mūsu dzīves veids sludina skaļāk par mūsu vārdiem.Mēs nevaram palikt tajā pašā glābšanas līmenī kurā esam tagad, bet mums ir pastāvīgi jāpieaug garīgi. Apustuļu darbu grāmatā ir teikts: 
«Tad lai viss Israēla nams zina un nešaubās, ka Dievs Viņu ir darījis par Kungu un Kristu, šo pašu Jēzu, ko jūs esat situši krustā.”» (Apust. d.. 2:36).
 Pievērsiet uzmanību šiem 3 vārdiem – Jēzus, Kristus, Kungs. Tie ir trīs garīgie līmeņi, kuriem ir izaugsme un virzība Dievā.Jēzus izglāba mūs no grēka. Bet tas nav Jēzus galvenais mērķis, tas ir tikai sākums mūsu jaunajai dzīvei ar Dievu. Ja cilvēks neies tālāk par šo sākotnējo glābšanas etapu, tad viņš var atkrist un atgriezties pie iepriekšējā dzīves veida. Jēzus ir sākotnējās glābšanās līmenis. Pēc tam, kad esam pieņēmuši Jēzu savā sirdī, mums ir jāturpina virzīties kopā ar Viņu un meklēt Viņu. Kristus – ir nākamais garīgais līmenis, kas ietver sevī divus elementus: Kristus – Svētā Gara svaidījums un Kristus – Miesa. Šis līmenis paredz Svētā Gara darbību tavā dzīvē un pareizu attiecību veidošanu Kristus Miesā. Apustulis Pāvils teica, ka agrāk mēs pazinām Jēzu pēc miesas, bet tagad Jēzus ir Miesā. Pareizas attiecības Miesā palīdzēs tev ieraudzīt Jēzu pareizā gaismā. 
« tā kā viens ir miris par visiem, tātad visi ir miruši. Un Viņš mira par visiem, lai tie, kas dzīvo, nedzīvo vairs sev pašiem, bet Tam, kas par viņiem miris un uzmodināts. Tad no šī brīža mēs neviena nepazīstam pēc miesas; un, ja arī mēs Kristu esam pazinuši pēc miesas, tomēr tagad vairs nepazīstam.» (2Korint. 5:15,16).
 Kristus ir garīgais līmenis, kad Dievs pagodina Sevi caur Miesu un Svēto Garu.Tieši Svētais Gars ievieto mūs Kristus Miesā un palīdz mums iesakņoties Miesā. Ja mēs nebūsiem iesakņojušies Kristus Miesā, tad mēs nespēsim iepazīt Jēzu visā pilnībā.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.