Mēs ar jums esam Dieva rokas, kājas, mute un sirds

Žēlastība jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus!

Es sveicu jūs mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”!

Mēs runājām par to, ka mēs ar jums esam Dieva rokas, kājas, mute un sirds. Ja mēs nesadarbosimies ar Dievu, tad Viņš nevarēs piepildīt Savu gribu mūsu pilsētās un valstīs. Vakar mēs apstājāmies pie tā, kas tad mums jādara, lai mūsu pilsētās sāktos kustība un sāktos atmoda?

Šim nolūkam, mums ir jākļūst par paklausīgiem Viņa mācekļiem.

Tieši caur paklausīgiem mācekļiem piepildās pravietojumi un atjaunojas Dieva griba uz zemes.

Paklausīgs māceklis – tas it tas, kurš nesēž, bet virzās un strādā Dievam, tālab Dievs var virzīties caur tādu cilvēku.„Tāpēc eita un darait par mācekļiem visas tautas, tās kristīdami Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā, tās mācīdami turēt visu, ko Es jums esmu pavēlējis. Un redzi, Es esmu pie jums ik dienas līdz pasaules galam.”(Mateja 28:19-20).Šo Rakstu vietu daudzi sauc par Lielo Dieva uzdevumu. *Vārds ejiet ir atslēgas vārds Lielajam Dieva uzdevumam – „ejiet un sludiniet…..”. Ja tu neej, tas nozīmē, ka tu esi – pasīvs māceklis. *Dievs liek likmi(cerību) uz katru no mums, lai mēs ietu ne savu ambīciju vārdā, ne savu problēmu vārdā, bet Dieva Vārdā.

*Dievs parūpēsies par tavām problēmām, ja tu parūpēsies par Viņa problēmām un vajadzībām. Lai ietu, vajag zināt, kurp iet. Bet tu ne vienmēr zināsi pareizo virzienu no paša sākuma, un tev to zināt pat nav obligāti. *Ābrahāms, piemēram, devās ceļā, nezinot kurp, bet tā bija paklausība Dievam. „Ticībā Ābrahāms ir paklausījis aicinājumam un gāja uz to vietu, ko nācās saņemt par mantojumu, un gāja, nezinādams, kurp viņš iet.”(Ebrejiem 11:80).

*Iet – tas nozīmē pamest to vietu, kurā tu šobrīd atrodies. Tu vari nezināt, kurp tev vajag iet, bet, tai pat laikā, būt pārliecinātam par to, ka tu vairs nevari atrasties tajā stāvoklī, kāda tu atrodies šobrīd. Tu taču saproti, ka tev vajag mainīties. *Paldies Dievam par paklausīgiem mācekļiem. Viņi nesēž, bet iet. Paklausīgi mācekļi nav vienkārši vārda klausītāji, bet arī šā vārda darītāji. Viņi pieņem Dieva vārdu un iet, lai piepildītu šo vārdu, un, galu galā, viņi nonāk Dieva gribas centrā. *Padevība aicinājumam sākas ar paklausību nelielām instrukcijām, kuras Dievs mums dod caur Savu vārdu un caur mūsu pamācītājiem( skolotājiem) Kristū. Dievs saka, lai mēs pakļaujamies saviem pamācītājiem Tai Kungā, jo viņi rūpējas par mūsu dvēselēm. „Paklausait saviem vadītājiem un esiet padevīgi, jo viņi ir nomodā par jūsu dvēselēm kā tādi, kam būs jādod atbildība. Lai tie to varētu darīt ar prieku un nevis nopūzdamies, jo tas jums nav derīgi.”(Ebrejiem 13:17).

Pieņem lēmumu paklausīt Dievam it visā un iet, lai kurp Viņš tevi arī sūtītu.Uzticies tajā Dievam, un Viņš darīs varenas lietas tavā dzīvē un caur tevi.

Līdz rītam!

Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!

Mācītājs Rufus Adžiboje

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.