Lai arī kāda tavas dzīves sfēra netiktu skarta, neko nedari bez lūgšanas!

Priecājos no jauna sveikt jūs mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”!Mēs turpinām runāt par efektīvas lūgšanu dzīves organizēšanu.Mēs runājām par to, ka lūgšanai ir jākļūst par ticīga cilvēka dzīves galveno prioritāti, un tad viņa dzīve piepildīsies ar uzvarām, prieku un svaigumu. 2.Lūgšanai ir jābūt pirms itin visa, ko tu dari savā dzīvē.Lai arī kāda tavas dzīves sfēra netiktu skarta, neko nedari bez lūgšanas. Pirms esi uzsācis ēst, – lūdz! Pirms tu izej no mājas, – lūdz! Pirms esi nolēmis iedarbināt mašīnu un uzsācis braukt, – lūdz! Sūti bērnus uz skolu, – lūdz! Esi atnācis uz darbu, – lūdz! Lūgšanai ir jābūt pirms itin visa! Bet to nedrīkst darīt reliģiozi. To nedrīkst darīt kā rituālu. Lūgšanu nedrīkst pārvērst rutīnā. Lūgšana – tas ir instruments, kurš atnes dzīvību. Jēzus Kristus parādīja mums efektīvas lūgšanas piemēru. Aplūkosim dažas rakstu vietas.Pirms pabaroja 5 tūkstošus cilvēku, Jēzus lūdza Tēvu: 
„Tad Jēzus ņēma maizes un, teicis pateicības vārdus, izdalīja tās tiem, kas bija apsēdušies; tāpat arī no zivīm, cik tiem gribējās.”(Jāņa 6:11).
 Pirms Jēzus augšāmcēla Lācaru, Viņš lūdza. 
„Tad viņi noņēma akmeni. Bet Jēzus pacēla acis augšup un sacīja: “Tēvs, Es Tev pateicos, ka Tu Mani esi paklausījis!”(Jāņa 11:41).
 Pirms Golgātas Jēzus lūdza Tēvu. 
„Un Viņš aizgāja no tiem apmēram akmens metiena attālumā un, ceļos nometies, lūdza Dievu un sacīja: “Tēvs, ja Tu gribi, ņem šo biķeri no Manis, tomēr ne Mans, bet Tavs prāts lai notiek!” Bet eņģelis no debesīm Viņam parādījās un Viņu stiprināja. Bet nāves baiļu pārņemts, Viņš Dievu pielūdza jo karsti; bet Viņa sviedri kā asins lāses pilēja uz zemi. Un Viņš, no lūgšanas cēlies, nāca pie Saviem mācekļiem un tos atrada aizmigušus aiz skumjām.”(Lūkas 22:41-45).
 Pie Krusta Jēzus turpināja lūgt Dievu. 
„ Bet Jēzus sacīja: “Tēvs, piedod tiem, jo tie nezina, ko tie dara.” Un tie, Viņa drēbes dalīdami, kauliņus par tām meta.”(Lūkas 23:34).
 Visas šīs Rakstu vietas parāda mums, kā Jēzus demonstrēja šo principu – efektīvas, iedarbīgas lūgšanas principu. Jēzus lūdza par itin visu. Lūgšanai jābūt pirms itin visa, ko tu dari, it īpaši garīgām darbībām. Pirms kalpošanas ir jābūt lūgšanai. Dieva Darbus nevar darīt bez Dieva. Mēs varam kalpot tikai ar Dievu. Bez Viņa nebūs nekādu panākumu. Tāpēc mums ir jālūdz par gudrību, par spēku, par Viņa klātbūtni it visā, ko mēs darām. Tas ir ļoti svarīgi! Nevēlies un nemeklē panākumus bez Dieva, bez Viņa gudrības un palīdzības. Kļūsti ar Dievu par vienotu komandu! Lai lūgšana ir tava galvenā prioritāte! Lai it viss, ko tu dari, ir pārklāts ar lūgšanu, kas vērsta uz Visuvareno Dievu un paļāvībā uz Viņu. Dieva mierā!Līdz rītam!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.