Mums ir jāatbrīvojas no neproduktīvas laika pavadīšanas

Sveicinu un svētīju Jūs dārgie draugi, šajā dienā! Es pateicos Tam Kungam par to, ka Viņš dāvā mums ikdienas vārdu, kas stiprina mūs, mūsu garīgo dzīvi un palīdz mums virzīties uz priekšu. Dievs vēl nav pabeidzis Savu darbu katrā no mums. Katru reizi, kad te šķiet, ka tev vairs nav spēka, uzliec rokas uz savas sirds un ja tā vēl pukst-tas nozīmē, ka Dievs vēl strādā tavā dzīvē. Viņam ir varens plāns tavai dzīvei. Tevi gaida vēl daudz svētību. Dievs ir labs pret mums! Laiks tik ātri skrien! Vēl ir tik daudz nepadarītu lietu! Tāpēc mums ir jānovērtē laiks un jādara tikai tas, kas ir pats svarīgākais. Mums ir jāatbrīvojas no jebkādas nevajadzīgas skriešanas un neproduktīvas laika pavadīšanas. Dievs saka mums kā Draudzei, kā ticīgajiem, ka laiks ir īss, un visu ko mēs varam darīt, mums ir jādara jau tagad, neatliekot to uz rītu, negaidot to momentu, kad mēs būsim gatavi tam, vai arī kad katrs no mums garīgi pieaugs. Bībelē ir teikts:  
„Visu, ko tava roka spēj ar taviem spēkiem veikt, to dari, jo pazemē, kurp tavs ceļš iet, nav ne darba, ne vairs kādu pārdomu, ne atziņas, ne gudrības.”. (Sāl. māc.9:10).
  Kristieši cieš dēļ virspusējām attiecībām ar Dievu. No tā cieš arī tie cilvēki, kuri ir ap viņiem, jo tādā stāvoklī viņi pārstāj būt par sāli un gaismu šai pasaulei. Bībele runā par to, ka mēs kristieši esam zemes sāls un gaisma šai pasaulei:    
„Jūs esat zemes sāls; bet, ja sāls nederīga, ar ko tad sālīs? Tā neder vairs nekam, kā vien ārā izmetama un ļaudīm saminama.Jūs esat pasaules gaišums; pilsēta, kas stāv kalnā, nevar būt apslēpta.  Sveci iededzinājis, neviens to neliek zem pūra, bet lukturī; tad tā spīd visiem, kas ir namā.  Tāpat lai jūsu gaisma spīd ļaužu priekšā, ka tie ierauga jūsu labos darbus un godā jūsu Tēvu, kas ir debesīs. ” (Mt.5: 13-16)
  Tas nozīmē, ka ja mēs nebūsim tādi, kādus Dievs mūs vēlas redzēt, tad mēs nekad nevarēsim patiesi ietekmēt šo pasauli. Lai mēs kļūtu par šīs pasaules sāli un gaismu, mūsos ir jābūt tām īpašībām, kuras tiek minētas nākamajā Rakstu vietā.    
„Svētīgi garā nabagi, jo tiem pieder Debesu valstība.  Svētīgi tie, kam bēdas, jo tie tiks iepriecināti. Svētīgi lēnprātīgie, jo tie iemantos zemi.  Svētīgi izsalkušie un izslāpušie pēc taisnības, jo tie tiks paēdināti.  Svētīgi žēlsirdīgie, jo tie dabūs žēlastību.  Svētīgi sirdsšķīstie, jo tie Dievu redzēs.  Svētīgi miera nesēji, jo tie tiks saukti par Dieva bērniem.  Svētīgi taisnības dēļ vajātie, jo tiem pieder Debesu valstība.  Svētīgi jūs esat, ja jūs lamā un vajā un ar meliem par jums runā visu ļaunu Manis dēļ.  Esiet priecīgi un līksmi, jo jūsu alga ir liela debesīs, jo tā tie vajājuši praviešus, kas pirms jums bija. ”. (Mt.5:3-12)
  Rītdien mēs sīkāk parunāsim par to, ko nozīmē:
  • būt garā nabagam,
  • raudāt,
  • slāpt un salkt pēc taisnības,
  • būt pazemīgam,
  • būt žēlsirdīgam,
  • būt sirdsšķīstam,
  • būt miera nesējam.
Lai Dievs bagātīgi svētī jūs šajā brīnišķīgajā pavasara dienā! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.