Pavairošanas likums

Svētīju jūs, dārgie Dieva bērni, šai brīnišķīgajā dienā un lūdzu par to, lai Dieva Vārds atklājas jums īpašā veidā un bagātina jūsu dzīvi. Šodien vēlos runāt ar jums par pavairošanas likumu.Lasīsim Bībeli.
„Un Viņš sacīja: “Tāpat ir ar Dieva valstību, kā kad kāds cilvēks sēklu iemet zemē un guļ un ceļas, nakti un dienu; un sēkla uzdīgst un uzaug, tā ka viņš pats to nenomana. Zeme pati no sevis nes augļus, papriekš stiebru, tad vārpu, tad briedušus graudus vārpā. Un, kad augļi ienākušies, tad viņš tūdaļ sūta sirpi, jo pļaujamais laiks ir klāt.” (Marka, 4:26-29)
Jēzus runā par spēku un to potenciālu, kurš slēpjas sēklā. Šai Rakstu vietā acīmredzams ir tas, ka pieaugums jeb vairošanās – tas ir process, acumirklīgs notikums. Ja mūsu rīcībā ir sēkla un mēs to iedēstām pareizā augsnē, tad mēs noteikti sagaidīsim ražu. Sēkla noteikti izaugs. Iesētā sēkla visupirms dod zelmeni, tad – vārpu, un tikai pēc tam – graudus vārpā. Pieaugums, izaugsme – tas vienmēr ir process. Lai ieraudzītu pieaugumu un izaugsmi, mēs nevaram apiet šo procesu. Savukārt, no savas puses mums jādara tas, kas mums jādara. Visupirms mums jāsaprot, ka, lai mēs sagaidītu pieaugumu savā dzīvē, iesākumā jābūt sēklai. Atcerieties, ka jums šai brīdī šī sēkla jau ir. Ja vēlaties redzēt pieaugumu un izaugsmi kādā no savas dzīves sfērām, jums jāzina, ka jums jau ir sēkla no Dieva. Līdz brīdim, kamēr neiesēsiet šo sēklu, nekāds pieaugums, nekādas izmaiņas nenotiks. Nav īsā ceļa uz pieaugumu, bet ir process. Līdz brīdim, kamēr neiesēsi savu sēklu, nesāksies nekādas pārmaiņas, un tu neieraudzīsi pieaugumu. Ko nozīmē iesēt sēklu? Iet runa par to darba daļu, kas jāveic pašam cilvēkam. Tas līdzinās zemkopja darbam: lai nonāktu līdz ražas novākšanai, visupirms viņš iesēj attiecīgās sēklas, tad tās aplaista, tad izravē nezāles, t.i., viņš strādā pie tā, lai radītu labvēlīgus apstākļus iesētajai sēklai. Tikai tad, kad zemkopis būs paveicis savu darba daļu, viņš pilnībā varēs paļauties uz Dievu, Kurš dod pieaugumu. ”..un guļ un ceļas, nakti un dienu; un sēkla uzdīgst un uzaug, tā ka viņš pats to nenomana, zeme pati no sevis nes augļus…” Mēs nevaram izskaidrot, kā aug sēkla, nevaram izprast, kā notiek šis process, bet mēs varam paveikt savu daļu. Un, ja mēs paveiksim savu daļu, tad Dievs apsola, ka noteikti būs raža, noteikti būs pieaugums. Tieši Dievs sūta lietu, sauli un visu nepieciešamo tam, lai mūsu iesētās sēklas dotu ražu. Vai vēlies redzēt izmaiņas savā dzīvē? Vai vēlies redzēt augļus savā dzīvē? Ko tu dari šai sakarā? Atceries, bez sējas nebūs pļaujas.Lai Dievs tevi svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.