Jēzus saņēma Svētā Gara svaidījumu tam, lai piepildītu savu misiju.

Sveicu katru lasītāju šai brīnišķīgajā dienā, kuru radījis Dievs! Lai Dievs dāvā jums šodien Viņa Vārda, kas ir dzīvs un darbīgs, gudrības un atklāsmes garu! Jau vairākas dienas es uzsveru kādu ļoti svarīgu patiesību par to, ka Dievs vēlas, lai katrs ticīgais izzina priekš sevis savu misiju, – caur regulāru sadraudzību un ciešām savstarpējām attiecībām ar Dievu, kā arī caur Viņa Vārda studēšanu. Jēzus pastāvīgi uzsvēra ne tikai to, cik svarīgi ir uzzināt Savas dzīves misiju, bet arī pastāvīgi pasvītroja Svētā Gara lomu un Viņa svaidījuma svarīgumu tam, lai cilvēks piepildītu savas dzīves misiju. Jēzus sacīja:  
 „Tā Kunga Gars ir uz Manis, jo Viņš Mani svaidījis……”(Lūkas 4:18).
  Jēzus ne tikai zināja Savu misiju, bet Viņš saņēma Svētā Gara svaidījumu tam, lai piepildītu savu misiju.    
„Ka Dievs ar Svēto Garu un spēku svaidījis nacarieti Jēzu, kas gājis apkārt, labu darīdams un dziedinādams visus velna nomāktos, jo Dievs bija ar Viņu.”(Apustuļu darbi10:38).
  Tādā pat veidā, arī jums, lai piepildītu savu misiju, ir nepieciešams saņemt Svētā Gara svaidījumu un pakļaut sevi šim svaidījumam. Lai jūs kļūtu tik pat efektīvi, kā Jēzus, arī jums ir nepieciešams Svētā Gara svaidījums. Bez Svētā Gara svaidījuma, Jēzus nebūtu bijis efektīvs Savā kalpošanā. Tēma, kas saistīta ar Svētā Gara svaidījumu ir pārāk plaša, lai to izklāstītu „Ikdienas vārdā”. Bet tiem, kuri vēlas dziļāk studēt šo tēmu, es gribu teikt, ka iespiešanai tiek sagatavota mana jaunā grāmata „Svaidījuma faktors”. Es ticu, ka šī grāmata kļūs par lielu svētību tiem cilvēkiem, kuri vēlas izzināt tos Dieva gudrības dziļumus, kas skar Svētā Gara svaidījuma tēmu. Un tātad, mēs noskaidrojām to, ka Dieva vispārējās vai kopējās gribas piepildīšana uz zemes ir cieši saistīta ar katru no mums personīgi, un konkrēti ar to, kā katrs no mums piepilda Dieva aicinājumu savai dzīvei. Dieva gribas piepildīšanās uz zemes vai nu palēnināsies vai arī paātrināsies, – atkarībā no tā, cik lielā mērā kristietis būs ziedojies un uzticams tam, lai piepildītu Dieva gribu savā dzīvē. Piemēram, Dievs vēlas katru dienu piepulcēt draudzei izglābtos, tieši tāpat, kā Viņš to darīja Pirmajā Apustuliskajā Draudzē. Tomēr, lai tas notiktu, Jēzus sadalīja atbildību Savas Draudzes locekļu starpā. Dievs paļaujas uz katra viena Savas Miesas locekļa(personības) dāvanām, talantiem, zināšanām, pieredzi, resursiem un aicinājumu. Dotās Dieva vēlēšanās piepildīšanās ir atkarīga no tā, cik liela būs katra draudzes locekļa atbildības sajūta, kā katrs cilvēks izmantos savas zināšanas, pieredzi, finanses, dāvanas un talantus tam, lai virzītu Dieva darbus caur savu kalpošanu savā vietējā draudzē. Lūgšanā „Tēvreize!” Jēzus mācīja Savus mācekļus lūgt sekojošā veidā:    
„Lai nāk Tava valstība, Tavs prāts lai notiek kā debesīs, tā arī virs zemes.” Mateja 6:10).
  Tas jau pats par sevi liecina mums par to, ka Dieva griba uz zemes nepiepildās automātiski vai arī pati par sevi. No tā, cik efektīvas būs Dieva tautas lūgšanas, būs atkarīgs tas, cik ātri piepildīsies Dieva griba. Vai jūs lūdzat par to, lai Dieva griba (prāts) notiek kā debesīs, tā arī virs zemes? Ja jā, tad cik patiesas ir jūsu lūgšanas par šo tēmu? Līdz brīdim, kamēr cilvēks pats nav ziedojies Dieva gribas piepildīšanai savā dzīvē, viņš nevar kvalificēt sevi tam, lai lūgtu tamlīdzīgu lūgšanu, jo šāda lūgšana nebūs patiesa. Ikviens, kurš lūdz: „Tavs prāts lai notiek kā debesīs, tā arī virs zemes!”, bet nav ziedojies tam, lai izzinātu priekš sevis Dieva gribu un to piepildītu, ir liekulis. Tamlīdzīga lūgšana ir neefektīva un tai nav nekāda spēka. Lai mūsu lūgšanas kļūtu efektīvas, mums vajag ziedot sevi Dieva gribas piepildīšanai savai dzīvei, kā to izdarīja Jēzus. Lai Dievs jūs bagātīgi svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.