Mūsu dzīvei ir jāatspoguļo Kristus dzīvība II

Žēlastība jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus! Esiet sveicināti mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Vakar mēs ieraudzījām, ka tad, ja mēs kā Dieva vēstneši gribam spēku un stipru pamatu sludināšanai, – mūsu dzīvei ir jāatspoguļo Kristus dzīvība, Kristus spēks un Kristus daba. Ja mēs kā Kristus vēstneši nospraudīsim sev mērķi – ar visu savu dzīvi pagodināt Dievu, tad Dievs mums palīdzēs tajā. Bībelē ir rakstīts, ka Jēzus bija pirmais Dieva vēstnesis vai sūtnis uz zemes. Ar Savu dzīvi, Jēzus mums atstāja piemēru tam, kā mēs, kā Kristus vēstneši, varam piepildīt savu uzdevumu. Bībele saka, ka Jēzus tika kārdināts itin visā, izņemot grēku. Lūkas Evaņģēlijā mēs varam izlasīt par to, kā sātans kārdināja Jēzu. 
„ Bet Jēzus, Svētā Gara pilns, aizgāja no Jordānas un garā tapa pa tuksnesi vadīts četrdesmit dienas un velna kārdināts. Šinīs dienās Viņš nekā nebija ēdis, un, kad tās bija pagājušas, Viņam gribējās ēst. Tad velns Viņu uzrunāja: “Ja Tu esi Dieva Dēls, tad saki šim akmenim, lai tas top par maizi.” Bet Jēzus viņam atbildēja: “Stāv rakstīts: cilvēks nedzīvo no maizes vien.” Tad velns Viņu uzveda kalnā un vienā acumirklī rādīja Tam visas pasaules valstis. Un velns Viņam sacīja: “Es Tev došu visu šo varas pilnību un šo godību, jo tā man nodota, un, kam es gribu, tam es to varu dot. Ja Tu nu mani pielūgsi, tad viss tas būs Tavs.” Bet Jēzus tam atbildēja, sacīdams: “Stāv rakstīts: tev būs pielūgt Dievu, savu Kungu, un Viņam vien kalpot.” Tad tas aizveda Viņu uz Jeruzālemi un nostatīja Viņu Tempļa jumta galā un sacīja Viņam: “Ja Tu esi Dieva Dēls, tad meties no šejienes lejā. Jo stāv rakstīts: Viņš dos Saviem eņģeļiem pavēli Tevis dēļ pasargāt Tevi, un tie Tevi nesīs uz rokām, ka Tu Savu kāju pie akmens nepiedauzīsi.” Bet Jēzus viņam atbildēdams sacīja: “Ir sacīts: tev nebūs Dievu, savu Kungu, kārdināt.” (Lūkas 4:1-12).
 Jēzus tika kārdināts, bet Viņš šajos pārbaudījumos nesagrēkoja. Jēzus zina, kas nozīmē tikt kārdinātam. Jēzus zina, ko nozīmē dzīvot šajā pasaulē. Jēzus zina, ko nozīmē paciest ciešanas un sāpes. 
„ Jo tāpēc, ka Viņš pats kārdināts un cietis, Viņš var palīdzēt tiem, kas tiek kārdināti.” (Ebrejiem 2:18).
 Sakarā ar to, ka Jēzus tika kārdināts itin visā, Viņš zina, kā mums palīdzēt tad, kad tiekam kārdināti. Mums jāzina, ka sātans mūsu kārdinās katru dienu, tieši tāpat, kā viņš to darīja ar Jēzu. Sātans gaida, ka mēs kārdināšanas laikā padosimies un sagrēkosim. Sātans zina, ka tad, ja mēs sāksim grēkot, mēs kā Kristus vēstneši zaudēsim savu sālījumu kā zemes sāls. Bet Kristus sūtnis, kurš zaudējis savu sālījumu kā zemes sāls, kļūst vājš un nevērtīgs. Bet pat tad, ja tu kārdināšanas laikā esi pakritis un sagrēkojis, tu no jauna vari piecelties, tu no jauna vari atspirgt nožēlojot savus grēkus Dieva priekšā. Paldies Dievam par to, ka mūsu Dieva ir Dievs, Kurš piedod, Kurš ir spējīgs atjaunot tevi un pēc jebkura kritiena pacelt, lai tu varētu turpināt pildīt savu lomu un funkcijas kā Dieva sūtnis uz zemes, kā zemes sāls un gaisma šai sabiedrībai. Tu nekad nedrīksti aizmirst to, ka esi Dieva sūtnis uz šīs zemes. Kad tu sastopies ar kādu problēmu vai sarežģītu situāciju, domā par to, kā tavā vietā rīkotos Kristus, ko Viņš darītu līdzīgā situācijā. Tas tev palīdzēs. Kristus ir Tas, kuru mēs pārstāvam uz šīs zemes. Domā par to, kā Viņš rīkotos, ko Viņš teiktu, kā Viņš risinātu šo problēmu, kā Viņš pārvarētu tās grūtības, caur kurām tu šobrīd ej. Ja tu domāsi par to, un ja tu attīstīsi sevī šo Dieva dabu, tad būsi stiprs un ietekmīgs Dieva vēstnesis, būsi par derīgu sāli šai zemei un spilgtu gaismu šai pasaulei. Mūsu, kā Dieva bērnu, liktenis ir – būt par gaismu šai pasaulei un sāli šai zemei. Un, kā gaisma mēs varam spīdēt tikai tad, ja ļausim Dieva Vārdam vadīt mūsu dzīvi. Bībele saka, ka tad, kad Dieva Vārds ienāk mūsu sirdī, līdz ar to ienāk arī Dieva gaisma. Mēs turpināsim šo domu rīt! Esiet svētīti! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.