Pārmaiņas – tas ir neatlaidīgs darbs II

Sveicu jūs, dārgie, mūsu rubrikas „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam” lasītāji! Pateicoties varenajai Dieva žēlastībai mums ir dāvāta iespēja ik dienas barot savu sirdi ar dzīvo Dieva Vārdu. Dievs ir gaisma, un Viņā nav nekādas tumsas! Dieva Vārda gaisma apgaismo mūs un dara mūs gudrākus.Mēs ar jums runājām, ka nu jūs esat – jauns cilvēks Kristū! Bet jums ir jāiemācās domāt un runāt citādāk( pa jaunam), staigāt un rīkoties kā jaunam radījumam Kristū. Mums ir jāattīsta tās rakstura īpašības, par kurām mums saka Bībele.Tad, kad es domāju, piemēram, par pacietību, es saprotu, cik svarīga ir šī īpašība. Kālab cilvēki, un tai skaitā arī ticīgie, bieži vien sarauj attiecības ar līdzcilvēkiem, jo tiem nav pacietības. Tur, kur nav pacietības, tur savstarpējo attiecību jomā vienmēr būs problēmas. Katram no mums jāmācās būt tik pacietīgiem, un dažkārt pat ilgpacietīgiem, kāds ir mūsu Debesu Tēvs. Bez pacietības vispār nav iespējams dibināt ar cilvēkiem draudzību un savstarpējās attiecības.Piemēram, jūs vēlaties dibināt ar kādu ciešu draudzību, bet šis cilvēks jums pēkšņi izsaka ko ļoti nepatīkamu. Kā jūs uz to reaģēsiet? Ja jūsos nav pacietības, tad jūs vienkārši apvainosieties un pārtrauksiet ar šo cilvēku jebkādas attiecības. Tieši tā sabrūk draudzība cilvēku starpā, ģimenēs, draudzē un jebkurās citās attiecībās.
„Tad nu kā Dieva izredzētie, svētie un mīļotie, tērpieties sirsnīgā līdzjūtībā, laipnībā, pazemībā, lēnībā, pacietībā, ka jūs cits citu panesat un cits citam piedodat, ja vienam ir ko sūdzēties par otru; tāpat kā mūsu Kungs jums piedevis, piedodiet arī jūs.” (Kolosiešiem 3:12-13).
Atkarībā no tā, cik lielā mērā mēs pieaugsim un mainīsimies, mēs redzēsim, ka mēs kļūstam arvien pacietīgāki. Pacietība – tas ir Gara auglis, un Dievs grib redzēt šo augli mūsu dzīvē. Tālab, Dievs dažkārt pieļauj mūsu dzīvē kādas konfliktsituācijas, ar nolūku, lai palīdzētu mums attīstīt sevī pacietības augli. Dievs vēlas samīt mūsu lepnību un mainīt mūs mīlošā un ilgpacietīgā Kristus tēlā. Ja jūs ļaujat sev apvainoties par ikvienu sīkumu, tad jūs vēl aizvien esat lepns cilvēks. Dievs vēlas palīdzēt jums atbrīvoties no šīs lepnības. Tieši šī iemesla dēļ, Dievs pieļaus to, ka cilvēki dažkārt aizvaino jūs. Dievs vēlas, lai jūs iemācāties tikt galā ar to, un lai esat spējīgi celt savstarpējās attiecības ar cilvēkiem kā Viņa pārstāvji uz šīs zemes. Viss tas, ko Dievs pieļauj mūsu dzīvē, nāks mums par labu, ja vien mēs ļausimies Dieva pārveidei. Par to tiek runāts Vēstulē Romiešiem:
„Un mēs zinām, ka tiem, kas mīl Dievu, visas lietas nāk par labu, tāpēc, ka tie pēc Viņa mūžīgā nodoma ir aicināti.”(Romiešiem 8:28).
Es nezinu, kas dotajā brīdī ir šis „viss” tavā dzīvē. Bet, esmu pārliecināts par to, ka ir kādas nepatīkamas situācijas vai apstākļi tavā dzīvē, kuras Dievs pieļāvis, lai veidotu tavu raksturu balstoties uz Dieva standartiem, un lai visas lietas varētu nākt tev par labu. Ja jūs Dievam ļausiet, Viņš varēs izmantot šīs nepatikšanas tam, lai mainītu jūs.Izrunājiet skaļi sekojošus vārdus:Paldies Tev, Kungs, par to, ka Tu katru dienu maini mani Savā godībā. Es ticu, ka Dievs Savā godībā, ar Savu Garu un vārdu mainīs mani līdz nepazīšanai. Pēc gada es būšu pilnīgi citāds. Es būšu labāks, jo Dievs strādā pie manis, un es sadarbojos ar Viņu. Es nestāvu uz vietas, bet pieaugu Dievā un ar savu izmainīto dzīvi pagodinu Viņu. Slava un gods Tev, Jēzu – mans brīnišķais Kungs!Dievs veiks jūsos visas nepieciešamās pārmaiņas, un jūs patiesi būsiet par gaismu šai pasaulei un par sāli šai zemei! Bet, jums ir jāļauj Dievam to visu paveikt!Lai Dievs jūs šodien bagātīgi svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.