To, ko cilvēks sēj, tieši tas viņam būs arī jāpļauj

Labdien, draugi!Šodien, Dievs ielika manā sirdī atgādināt jums par to, ka Dievs neļaujas apsmieties. Panti no Svētajiem Rakstiem, kuri jums šodien jāpārdomā, ir atrodami Vēstulē Galatiešiem 6: 7-10:
„Nepievilieties, Dievs neļaujas apsmieties! Jo, ko cilvēks sēj, to viņš arī pļaus. Proti, kas sēj savā miesā, tas pļaus no miesas pazušanu, bet, kas sēj Garā, tas pļaus no Gara mūžīgo dzīvību. Tad nu nepiekusīsim, labu darīdami, jo savā laikā mēs pļausim, ja nepagursim. Tad nu, kamēr mums ir laiks, darīsim labu visiem, bet sevišķi ticības biedriem.”
Šis princips ir skaidrs: to, ko cilvēks sēj, tieši tas viņam būs arī jāpļauj. Visa jūsu dzīve sastāv no sēšanas. Mūsu vārdi – tā ir sēkla, mūsu darbības – arī ir sēkla. Pat visa jūsu pasivitāte, vai bezdarbība – arī ir sēkla.Un tā, katru dienu jūs savā dzīvē sējat, vai nu miesā, vai nu garā. Viens veids, kā jūs varat sēt garā, – ir izmantot katru iespēju, kuru jums dod Dievs, lai darītu kaut ko labu visiem cilvēkiem, īpaši saviem ticības biedriem.Ja, jūs turpināsiet sēt miesā, izmantojot jums dotos Dieva resursus tikai priekš sevis, tad jūs pļausiet tikai pazušanu un nāvi. Tomēr, ja jūs pieliksiet piepūli, lai pastāvīgi sētu garā, tad saskaņā ar augstāk minēto rakstu vietu, jūs pļausiet dzīvību un mieru. Dievs – ir Atmaksātājs. Viņš jums atmaksās redzamā veidā par visu to, ko jūs darāt slepenībā. Tie rezultāti, kuri jums ir šodien, – vai nu labie, vai sliktie, – ir acīmredzams rezultāts visam tam, ko jūs esat sējuši slepenībā. Ja, jums nepatīk rezultāti, kuri jums šodien dzīvē ir, tad lūdzu, izmainiet sēklu, kuru jūs sējat. Cita ceļa uz to nav. Jūs pļaujat tikai to, ko sējat. Un, es pateikšu vēl vairāk par to, jūs pļaujat vairāk, nekā esat iesējuši. Šodien, Dieva Vārds priekš jums ir ļoti vienkāršs un konkrēts: pārstājiet mānīt un kaitināt paši sevi, domājot, ka jūs pļausiet kaut ko citu, nekā to, ko esat sējuši. Patiesība ir tajā, ka cilvēks pļauj tikai to, ko viņš sēj.Palieciet svētīti! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.