Kopā ar Dievu-tev nav nekā neiespējama

Sveicinu jūs, dārgie draugi! Miers un žēlastība no mūsu Kunga Jēzus Kristus!Vakar mēs ar jums noskaidrojām, ka tieši grēks ir galvenais ciešanu, traģēdiju un slimību iemesls pasaulē. Taču neskatoties uz to, Dievs atrada izeju Jēzū Kristū. Jēzus nāca uz zemes tieši tamdēļ, lai atdotu Sevi par visas cilvēces grēkiem un to sekām. 
„Bet Dievs Savu mīlestību uz mums pierāda ar to, ka Kristus par mums miris, kad vēl bijām grēcinieki.  Jo vairāk tagad, taisnoti ar Viņa asinīm, caur Viņu tiksim izglābti no dusmības. „ (Rom.5:8-9).
 
„Jo tik ļoti Dievs pasauli mīlējis, ka Viņš devis Savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību, ”(Jāņa 3:16).
 
„kas pats Sevi ir nodevis par mūsu grēkiem, lai mūs izglābtu no šīs tagadējās ļaunās pasaules pēc Dieva, mūsu Tēva, prāta” (Gal.1:4).
  Kad Dievs mūs aicina uz grēku nožēlu, Viņš to dara mūsu pašu labā. Dievs ir pašpietiekošs un Viņam nekas nav vajadzīgs. Mūsu grēcīgā rīcība vai labie darbi neietekmē Dievu un nemaina Viņa būtību. Dieva aicinājums uz grēku nožēlu ir noderīgs mums un tiem cilvēkiem, kas ir mums apkārt.Nākamās Rakstu vietas tieši par to runā.  
“Ja tu grēko, ko tu ar to tieši Viņam nodari? Un, ja tu pavairo savu pārkāpumu skaitu, kādu zaudējumu tad tu ar to sagādā Viņam? 7 Un, ja tu esi taisns, kas Viņam no tā tiek? Jeb vai Viņš saņem sev kaut ko tavas rokas dāvinātu? Tikai cilvēkam, kāds tu esi, var ko nozīmēt tavs ļaunums, un tikai tev, cilvēka bērnam, tavs taisnīgums var būt par svētību.  Ļaudis gan vaimanā par neskaitāmiem spaidiem un skaļi sūdzas par lielo cilvēku varmācību, ” (Ījaba 35:6-9).
 Šajā Rakstu vietā mēs redzam, ka viena cilvēka grēks ietekmē arī citu cilvēku dzīves. Piemēram, narkomāns vai alkoholiķis padara nelaimīgu ne tikai sevi pašu, bet arī visu savu ģimeni.Bībele stāsta par kādu cilvēku vārdā Ahans, kura grēks atnesa nelaimi visam Izraēlam. Šis stāsts aprakstīts Jozuas grāmatā 7.nodaļā.  
„Vai Ahans, Zeraha dēls, nebija ļoti noziedzies, aiztikdams noliegto, un vai tad pār visu Israēla draudzi nenāca Tā Kunga dusmas? Un viņš pie tam bija tikai viens cilvēks, bet vai tad viņš nomira arī viens pats savas vainas dēļ?” ” (Joz. 22:20).
 Grēkam un netaisnībai ir tiešs sakars ar ciešanām un nelaimēm uz zemes šodien. 
„Tātad, kā viena cilvēka vainas dēļ pasaulē ienācis grēks un ar grēku – nāve, tā visu cilvēku dzīvē ienākusi nāve, jo visi viņi ir grēkojuši” (Rom.5: 12).
 Nāve ienāca pasaulē un uzkundzējās pateicoties viena cilvēka grēkam-Ādamam. Slava Dievam, ka stāsts nebeidzās ar to. Taisnība, miers un dzīvība arī ienāca šai pasaulē-pateicoties viena cilvēka paklausībai-Jēzum Kristum.  
„Bet žēlastības dāvana neatbilst pārkāpumam: viena cilvēka pārkāpuma dēļ neskaitāmi ir miruši, bet Dieva žēlastība un viena cilvēka – Jēzus Kristus – nepelnītā žēlastības dāvana daudz vairāk nākusi pār šiem neskaitāmajiem. Jo, ja jau viena cilvēka pārkāpuma dēļ nāve caur šo vienu kļuvusi par valdnieci, cik daudz vairāk tie, kas saņēmuši žēlastības un taisnības dāvanas pārpilnību, kļūs dzīvības valdnieki caur šo vienu Jēzu Kristu!  Tātad, kā viena cilvēka pārkāpuma dēļ pār visiem nākusi pazudināšana, gluži tāpat viena cilvēka taisnības darbs visiem nes taisnošanu uz dzīvību. Jo, kā ar viena cilvēka nepaklausību neskaitāmi kļuvuši grēcinieki, tāpat ar viena cilvēka paklausību neskaitāmi kļūs taisnoti. ”(Rom.5: 15, 17-19).
 Jautājums nav tik bezcerīgs, kā daudziem šķiet. Dievs jau ir atrisinājis glābšanas jautājumu cilvēku bērniem no nāves kundzības caur Sava Dēla Jēzus Kristus nāvi un augšāmcelšanos.Katram no mums ir dota izvēles brīvība. Ar saviem grēkiem un netaisnību mēs piepildīsim savu dzīvi un savas ģimenes ar lāstiem un vienlaicīgi, ar to apgānīsim arī zemi. Bet caur grēku nožēlu un dievbijīgu dzīvi mēs nostiprināsim dzīvības kundzību ar Dieva žēlastības palīdzību savā dzīvē un arī visā pasaulē.Mēs redzam, ka viena cilvēka grēks negatīvi ietekmē ne tikai pašu cilvēku, bet arī apkārtējos. Tādā pašā veidā mēs arī redzam, ka viena cilvēka paklausība un taisna dzīve pozitīvi ietekmē citus un zemi kopumā.Tu vari atvieglot traģēdijas uz zemes, izdarot pareizu izvēli katru dienu. Pirmais, ko cilvēkam nepieciešams izdarīt-tas ir nožēlot grēkus un pieņemt Jēzu Kristu un Viņa taisnību savā sirdī (ja tu to vēl neesi izdarījis). Pēc tam, nepieciešams pieņemt stingru lēmumu katru dienu sekot Jēzum. Tādā veidā, jūs varēsiet atnest daudz svētību un Dieva dzīvības, kā to darīja Jēzus. 
 Jo, ja jau viena cilvēka pārkāpuma dēļ nāve caur šo vienu kļuvusi par valdnieci, cik daudz vairāk tie, kas saņēmuši žēlastības un taisnības dāvanas pārpilnību, kļūs dzīvības valdnieki caur šo vienu Jēzu Kristu! ” (Rom.5: 17).
 Virzoties pa dzīvi kopā ar Dievu, tu varēsi izmainīt uz labo pusi tik daudz cilvēku likteņu! Kopā ar Dievu-tev nav nekā neiespējama!Ar Dieva mieru!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.