Esi labs piemērs saviem bērniem, jaunākajiem brāļiem un māsām!

Miers jums, dārgie draugi! Slava Dievam par to gudrību, kas atrodas Dieva Vārdā, un par iespēju smelties šo gudrību efektīvai ikdienas dzīvei. Mēs izskatām notikumu, par kādu Kānaāniešu sievieti, kura neatlaidīgi pastāvēja lūgšanās par savas ļauno garu apsēstās meitas atbrīvošanu, ar mērķī gūt noderīgu pamācību savai šodienas dzīvei. Vakar redzējāt, ka vecāku lūgšanām – mātes, tēva, garīgo skolotāju – piemīt milzīgs spēks un tās spēj atgriezt dzīvību tur, kur pastāv nāves briesmas. Šodien vēlos parādīt jums, ka mūsu bērniem un mācekļiem ir svarīgi ne tikai tas, ko runājam, bet arī tas, kā dzīvojam un reaģējam uz grūtībām.
„Un no turienes Jēzus aizgāja un atkāpās Tiras un Sidonas robežās. Un redzi, viena kānaāniešu sieva, kas nāca no tām pašām robežām, brēca un sacīja: “Ak, Kungs, Tu Dāvida dēls, apžēlojies par mani! Manu meitu ļauns gars nežēlīgi moka.” Bet Viņš tai neatbildēja neviena vārda. Tad Viņa mācekļi pienāca, lūdza Viņu un sacīja: “Atlaid to, jo tā brēc mums pakaļ.” Bet Viņš atbildēja un sacīja: “Es esmu sūtīts vienīgi pie Israēla cilts pazudušajām avīm.” Bet tā nāca, metās Viņa priekšā zemē un sacīja: “Kungs, palīdzi man!” Bet Viņš atbildēja un sacīja: “Neklājas bērniem maizi atņemt un to nomest suņiem priekšā.” Bet viņa sacīja: “Tā gan, Kungs! Bet tomēr sunīši ēd no druskām, kas nokrīt no viņu kungu galda.” Tad Jēzus atbildēja un tai sacīja: “Ak, sieva, tava ticība ir liela, lai tev notiek, kā tu gribi.” Un viņas meita kļuva vesela tai pašā stundā.”(Mateja 15:21-28).
Sev grūtajā brīdī, šī sieviete atnāca pie Jēzus, lai aizlūgtu un lūgtu Viņa palīdzību meitai. Mātei ir nopietna un reāla ietekme uz saviem bērniem. Tālab, ejot caur sarežģītiem dzīves posmiem, ir tik svarīgi, kā mātes reaģē grūtos brīžos, kā viņas nes savas vajadzības Dieva priekšā, kā viņas uzticas Dievam. Tas ir svarīgi, jo bērni raugās uz to visu un tas kļūst par viņu bērnu uzvedības modeli. Bērni skatās un mācās no mums, un savās dzīvēs viņi atkārtos to, ko redzējuši savu vecāku dzīvē. Tālab, tas ir tik svarīgs Dieva aicinājums un uzdevums vecākiem – pareizi veidot savu dzīvi un rādīt piemēru ar savu dzīvi. Griežoties pēc palīdzības pie Jēzus sev grūtajā brīdī, šī Kānaāniete pat nedomāja, ka veido savas meitas priekšstatu par to, kā jārīkojas grūtās dzīves situācijās. Mūsu bērniem ir nepieciešams, lai mēs ne tikai sakām viņiem, kā pareizi jādzīvo, bet parādām to ar personīgo piemēru. Dieva aicinājums tev šodien ir šāds: Esi labs piemērs(modelis) saviem bērniem, jaunākajiem brāļiem un māsām. Lai tava dzīve, tava ticība, vārdi un staigāšana svētumā kļūst par piemēru tiem, uz kuriem tev ir ietekme. Rīt turpināsim. Esiet svētīti!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.