Otrā Saiešanas telts daļa – svētā vieta II

Dārgie draugi, es sveicu jūs šodien mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Vakar mēs runājām par svētās vietas iekārtojumu un nozīmi. Mēs runājām par to, ka privilēģija ieiet svētajā vietā piederēja tikai priesteriem. Priesteri nāca uz svēto vietu katru dienu, tālab, lai nestu upuri Dievam. Bībele saka, ka ikviens, kurš tic Jēzum Kristum ir priesteris. Šodien mūsu, kā priesteru, aicinājums ir, – tuvoties Dievam, ikdienu pienest Viņam garīgus upurus. Bez tam, mēs runājām par to, ka, ja mēs gribam baudīt Dieva klātbūtni, tad mums jāiemācās atstāt visas savas rūpes un jāmācās visā pilnībā nodoties Dieva pielūgsmei. Mēs runājām arī par to, ka svētajā vietā atradās virkne svarīgu priekšmetu, kuriem bija garīga nozīme, un viens no tiem bija zelta lukturis, kurš izgaismoja istabu. Lai staigātu Dieva ceļus, mums jāstaigā Viņa vārda gaismā. Atrašanās tuvās attiecībās ar Dievu, atrašanās Dieva svētajā vietā palīdz mums ikdienu staigāt Viņa gaismā. Atrašanās pastāvīgā Dieva pielūgsmē dara mūs jūtīgākus pret Dieva balsi. Mūsu personīgo lūgšanu laikā mēs varam lūgt Dievam gaismu un Viņa vadību visām mūsu dzīves sfērām. Vairumam ticīgu cilvēku lūgšanu ir jābūt vērstām uz lūgumu pēc Dieva gudrības, jo, patiesībā, Dievs jau mums ir dāvājis visu, kas nepieciešams dzīvībai un dievbijībai. Dievs debesīs jau ir dāvājis mums visas garīgās svētības. Tieši par to mums liecina nākamās Rakstu vietas: 
„ Slavēts lai ir Dievs, mūsu Kunga Jēzus Kristus Tēvs, kas Savā lielajā žēlastībā mūs ir atdzemdinājis dzīvai cerībai ar Jēzus Kristus augšāmcelšanos no miroņiem, neiznīcīgam, neaptraipītam un nevīstošam mantojumam, kas ir uzglabāts debesīs jums, kas Dieva spēkā tiekat pasargāti ticībā pestīšanai, kas ir sagatavota, lai atklātos pēdējā laikā.” (1.Pētera 1:3-5).
 
„ Žēlastība un miers lai jums ir bagātīgi Dieva un mūsu Kunga Jēzus atziņā! Mums jau Viņa dievišķais spēks ir dāvinājis visu, kas vajadzīgs dzīvībai un dievbijībai Tā atziņā, kas mūs ir aicinājis ar Savu godību un spēku. Ar to Viņš mums ir dāvinājis ļoti lielus un dārgus apsolījumus, lai jums ar tiem būtu daļa pie dievišķas dabas, jums, kas esat izbēguši no tā posta, kas kārību dēļ ir pasaulē.” (2.Pētera 1:2-4).
 
„Lai slavēts mūsu Kunga Jēzus Kristus Dievs un Tēvs, kas mūs Kristū ir svētījis ar visāda veida garīgu svētību debesīs.”(Efeziešiem 1:3).
 Visbiežāk problēmas lēmumu pieņemšanā mums rodas mūsu neziņas un zināšanu trūkuma dēļ. Lūk, kālab Bībele aicina mūs lūgt par gudrību. 
„Bet, ja kādam no jums trūkst gudrības, tas lai to lūdz no Dieva, kas visiem dod devīgi un nepārmezdams, un viņam taps dots.”(Jēkaba 1:5).
 Katram no mums ir jāsaņem atklāsme par to, kas tieši mums pieder Dievā. Kā arī, ikvienam no mums ir vajadzīga praktiska gudrība, lai saprastu, kā mēs reālajā dzīvē varam staigāt mūsu mantojumā Kristū. Tas ir tas, ko Svētais Gars darīs priekš tiem, kuri vēršas pie Viņa pēc palīdzības. Tieši šī iemesla dēļ arī tika sūtīts Svētais Gars, lai palīdzētu mums ieiet visā, ko Jēzus jau ir atpircis priekš mums, un lai mēs staigātu Viņa uzvarā. Tādā veidā Svētais Gars pagodina Jēzu. 
„Tas Mani cels godā, jo Viņš ņems no tā, kas ir Mans, un jums to darīs zināmu.” (Jāņa 16:14).
 Lai mūsu Kunga Jēzus Kristus Dievs dāvā jums gudrības un atklāsmes Garu, ka jūs varētu iepazīt Viņu un apgaismo jūsu sirds acis! Dieva mierā! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.