Dievs runā uz mums, jo mums pastāvīgi ir nepieciešams saņemt virzienu savā dzīvē

Labdien, dārgie draugi! Mūsu Dievs ir labs, un Viņa žēlastība paliek mūžīgi! Es priecājos par iespēju turpināt dalīties ar jums tajās Dieva vārda atklāsmēs, kuras Dievs man dod. Mēs ar jums turpinām runāt par to, cik svarīgi ir dzirdēt Dieva balsi. Dievs tik daudz ko vēlas mums pateikt. Viņš vēlas atklāt mums Sevi Pašu, Savu neierobežoto un beznosacījumu mīlestību uz katru no mums, Savu plānu mūsu dzīvei, Savus noslēpumus, aicinājumu, ar nolūku, lai palīdzētu mums dzīvē. Dievs vēlas arī runāt uz mums, lai kritiskās situācijās dotu mums virzienu. Laikā, kad mums jāpieņem svarīgi lēmumi dzīvē, mums nepieciešams vārds un virziens no Dieva. Dievs runā uz mums, jo mums pastāvīgi ir nepieciešams saņemt virzienu savā dzīvē. Bībelē ir doti kopējie principi, noteikumi, vispārīgās Dieva domas. Taču, kad mēs saskaramies ar konkrētu problēmu, tad bez Svētā Gara palīdzības, mēs nevaram atrast Bībelē tiešu atbildi. Tālab, mums jāattīsta prasme dzirdēt Dievu, jo katram no mums ir svarīgi zināt, kas mums konkrētajā situācijā jādara, un kā atrisināt konkrēto problēmu. Dzīvē ir tik daudz jautājumu, uz kuriem jāsaņem atbilde. Bet, ja mums nav šīs atbildes, dzīves kļūst sarežģīta un juceklīga. Dievs bieži vien vēlas runāt uz mums tālab, lai atvieglotu mūsu dzīvi un atbrīvotu mūs no sajukuma. 
„ Paļaujies uz To Kungu no visas sirds un nepaļaujies uz sava prāta gudrību, bet domā uz To Kungu visos savos ceļos, tad Viņš darīs līdzenas tavas tekas.” (Salamana pam.3:5-6).
 
„Es zinu, Kungs, ka cilvēka dzīves ceļš nav viņa paša rokās, ka savā dzīvē vīrs nevar droši noteikt savu gājumu.”(Jeremijas 10:23).
 Dievs negrib, ka mēs paši vadītu savu dzīvi vai dzīvotu pēc principa; „Ko gribu, to daru. Kā man šķiet pareizi, tā es arī rīkojos. Es daru tā, kā veidojas apstākļi”. Nē! Nav ejoša cilvēka varā dot norādījumus saviem soļiem, un nav cilvēka varā viņa ceļš. Ņemt kontroli pār savu dzīvi savās rokās, – tas ir tāpat, kā iet pa ceļu, kurš ved uz traģēdiju un pašiznīcināšanos. 
„No Tā Kunga ir atkarīgi ikviena cilvēka soļi, bet kurš cilvēks gan zina un izprot savu ceļu?”(Salamana pam.20:24).
 Es gribu, lai katru manu soli vadītu Dievs. Un tajā ir apslēpta Dieva balss dzirdēšanas būtība. Kad tu zini, ko saka Dievs attiecībā uz tavu situāciju, dzīve top vieglāka, jo tikai Viņš zina, kas ir labāk priekš tevis un kāds ir tavs pareizais ceļš. Mums pastāvīgi ir jāapzinās sava atkarība no Dieva un jāmeklē Viņš, kā to darīja Dāvids, kurš ar visiem jautājumiem vērsās pie Dieva. Dāvids bieži jautāja padomu Dievam, jo viņš apzinājās, ka no tā ir atkarīga viņa veiksme dzīves kaujās. Lūk, viena šāda gadījuma, kurš norisinājās Dāvida dzīvē, apraksts: 
„ Pēc tam Dāvids vaicāja To Kungu, sacīdams: “Vai man būs noiet uz kādu no Jūdas pilsētām?” Un Tas Kungs tam atbildēja: “Jā, noej!” Kad Dāvids tālāk jautāja: “Uz kurieni man būs iet?” – tad viņš saņēma atbildi: “Uz Hebronu.” (2.Samuēla 2:1).
 Dāvids nevis vienkārši pajautāja Dievam to, vai viņam jāiet, bet viņš pajautāja arī to, kurp tieši viņam jāiet. Un Dievs atbildēja Dāvidam. Bieži vien, pirms iesaistīties kaujā, Dāvids jautāja Tam Kungam par to, vai viņam jācīnās vai nē, kā arī – kāds būs šo kauju iznākums. 
„ Bet, kad filistieši dzirdēja, ka Dāvids bija svaidīts par ķēniņu pār visu Israēlu, tad visi filistieši cēlās, lai satvertu Dāvidu. Bet, kad Dāvids to dzirdēja, tad viņš izgāja viņiem pretī. Un filistieši nāca un izvietojās pa visu refajiešu ieleju; t ad Dāvids jautāja Dievam, sacīdams: “Vai man būs celties pret filistiešiem? Un vai Tu viņus dosi manā rokā?” Un Tas Kungs viņam atbildēja: “Celies, jo Es viņus došu tavā rokā!” (1.Laiku 14:8-10).
 Līdzko svaidījums skāra Dāvidu, filistieši gribēja viņu iznīcināt. Kad tu aizskar sātanu, tev būs problēmas. Taču, ja tev būs gudrība no Dieva, tu vienmēr būsi situācijas noteicējs, un tu vienmēr būsi uzvarētāju vidū. Mums pastāvīgi būs situācijas, kurās mums nāksies pieņemt risinājumus. Taču, ja mēs nezinām pareizo risinājumu, mēs piedzīvojam vilšanos, bet Dievs vēlas mums palīdzēt šai situācijā tieši caur to, ka klausāmies Svētā Gara balsī. Piemēram, ja tu esi – biznesmenis, tad tev ir jāpazīst Dieva balss, jo tev būs daudz piedāvājumu saistībā ar to, kur ieguldīt naudu, un tev jāzina, vai tev to vajadzētu darīt vai arī nē. Mums noteikti ir jāiemācās dzirdēt Svētā Gara balsi, un tas jādara tālab, ka mums pastāvīgi vajadzēs pieņemt lēmumus, kuri ietekmēs visu mūsu dzīvi. Protams, var virzīties uz priekšu kļūdoties un mēģinot, bet labāk saņemt virzienu no Dieva, labāk ir zināt konkrēti, nevis minēt. 
„Dažam kāds ceļš labi patīk, bet beidzot tas viņu tomēr noved nāvē.” (Salamana pam. 14:12).
 Lai Dievs bagātīgi svētī katru no jums! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.