Kā ieiet savā kalpošanā? II

Sveicinu jūs, dārgie draugi! Šo dienu Dievs ir radījis tam, lai mēs priecātos un līksmotu Viņa priekšā! Šai rītā Dieva žēlastība ir atjaunojusies katram no mums. Dievs turpina izliet pār mums Savu žēlastību un labvēlību! Dieva Vārds ir varena vērtība katram no mums. Caur Savu Vārdu Dievs ceļ mūs un mūsu ticību.Vakar mēs sākām runāt par to, kā mēs varam ieiet savā kalpošanā. Mēs runājām par to, ka mums ir jābūt stiprai vēlmei kalpot. Bet vēlēšanās kalpot ir saistīta ar mūsu sapratni par Dieva gribu un mūsu pestīšanas mērķi. Mēs runājām par to, ka kalpošana palīdz mums atklāt mūsu potenciālu. Kalpošana palīdz mums izzināt sevi, savu aicinājumu, lai mēs nostiprinātu Dieva Valstību uz zemes un darītu darbus, kas tīkami Dievam. Dievs ir noteicis katram no mums darīt konkrētus labos darbus. Dievs vēlas, lai mēs esam auglīgi savā dzīvē, un ar to pagodinām Viņu uz zemes. Dievs caur mums un mūsu kalpošanu vēlas piepildīt zemi ar zināšanām par Viņu un Dieva Valstību. Dievs vēlas, lai caur kalpošanu mēs nostiprinām Viņa principus katrā dzīves sfērā un iekarojam cilvēkus Viņam. Kas vēl ir nepieciešams tam, lai ieietu kalpošanā? Jums vajag noteikt, ar ko jūs varat kalpot. Tu vari kalpot cilvēkiem tikai ar to, kas tev ir. 
„Bet Pēteris sacīja: “Sudraba un zelta man nav; bet, kas man ir, to es tev dodu: nacarieša Jēzus Kristus Vārdā – staigā!” (Apustuļu darbi 3:6).
 Brīnums tavā dzīvē sākas tad, kad tu atdod Dievam to, kas tev šobrīd ir. 
„Un Elīsa viņai atbildēja: “Ko lai es tevis labad daru? Saki man, kas ir tavā namā?” Un viņa atbildēja: “Tavai kalponei nav itin nekā namā kā tikai trauks eļļas.” (2.Kēniņu 4:2).
 Ir svarīgi saprast to, kas tad tev ir:
  • Izglītība
  • Pieredze, pat ja tā ir negatīva vai sāpīga
  • Talanti
  • Garīgas dāvanas
  • Spējas un iemaņas
 Bībele mums saka, lai katrs kalpojam ar to dāvanu, kādu mēs esam saņēmuši no Dieva. 
„Kad nu mums, pēc mums piešķirtās žēlastības, ir dažādas dāvanas, tad lai tās, ja tās ir pravieša spējas, izpaužas saskaņā ar ticības mēru, kalpošanas spējas – kalpošanā, spējas mācīt – mācīšanā; pamācīšanas spējas – pamācīšanā, kas dod no sava, lai to dara vientiesīgi, kas valda, lai dara to rūpīgi, kas strādā žēlsirdības darbu, lai dara to ar prieku.” (Romiešiem 12:6-8).
„Kādu katrs dāvanu saņēmis, ar to kalpojiet cits citam kā labi dažāda veida Dieva žēlastības namturi.” (1.Pētera 4:10).
 Dievs apsola svētīt katru, kurš kalpos Viņam un cilvēkiem ar savām spējām un talantiem. Kalpošana palīdzēs paplašināt tavas robežas un parādīs tev jaunus horizontus. Turpināsim rīt!Lai Dievs jūs bagātīgi svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.