Ko mums dod izrāviens?

Labdien, dārgie draugi!Šodien vēlos runāt ar jums par to, ko mums dod izrāviens. Par pamatu ņemsim kādu Bībeles stāstu.
«Pēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto.Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu.Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: “Skaties uz mums.” Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt.  Bet Pēteris sacīja: “Sudraba un zelta man nav; bet, kas man ir, to es tev dodu: nacarieša Jēzus Kristus Vārdā – staigā!”  Un, satvēris pie labās rokas, Pēteris to pacēla; tūdaļ viņa pēdas un krumšļi kļuva stingri,  un, uzlēcis kājās, viņš varēja staigāt: viņš iegāja kopā ar viņiem Templī, staigāja un lēkāja un slavēja Dievu.  Visi ļaudis redzēja viņu staigājam un Dievu teicam; tie viņu pazina un zināja, ka viņš bija tas pats, kas dāvanu dēļ pie Tempļa Krāšņajām durvīm bija sēdējis, un viņi izbijās un brīnījās par to, kas viņam bija noticies.» (Ap.d.3:1-10)

Tātad, ko mums dod izrāviens?

  • Izrāviens pārceļ mūs no vājības spēkā. Šī vīrā, kas bija tizls no mātes miesām, pēdas un krumšļi bija nespēcīgi, tāpēc viņš nevarēja staigāt. Kad Dievs viņam deva izrāvienu, pēdas un krumšļi momentā kļuva stingri. «…un, satvēris pie labās rokas, Pēteris to pacēla; tūdaļ viņa pēdas un krumšļi kļuva stingri» (Ap.d.3:7). Vājās vietas jūsu dzīvēs kļūs stipras no šīs dienas Jēzus Kristus Vārdā. Pēc izrāviena vājais patiešām varēs teikt : «Es esmu spēcīgs!»
  • Izrāviens ļauj no rāpošanas pāriet uz lēkāšanu. Kad cilvēks rāpo, tad viņš dzīvē ir ierobežots. Viņš nevar nostaigāt lielus attālumus, bet ja arī noiet, tad ļoti lēni, un pie tā visa viņš cieš milzīgas sāpes. Ar izrāviena brīdi, šis vīrs, kas bija tizls no mātes miesām, pārgāja no rāpošanas uz lēkāšanu un staigāšanu. Dievs paātrināja viņa soļus. «… un, uzlēcis kājās, viņš varēja staigāt: viņš iegāja kopā ar viņiem Templī, staigāja un lēkāja un slavēja Dievu.» (Ap.d.3:8). Dievs dos spārnus tavam liktenim un paātrinās tavus soļus Jēzus Kristus Vārdā.
  • Izrāviens pārvērtīs tevi no skumja un kurnoša cilvēka, par priecīgu un dziedošu cilvēku. « Visi ļaudis redzēja viņu staigājam un Dievu teicam…» (Ap.d.3: 9). Šis cilvēks skumju vietā pēkšņi ieguva prieku Dievā. Lūk, ko Dievs vēlas darīt caur izrāvienu. Dievs vēlās dot sēru drēbju vietā – prieka eļļu, noskumuša gara vietā – svētku drēbes (Js.61:3).
  • Izrāviens mums palīdzēs kļūt no lūdzēja  un bēdu sagrauta cilvēka par priecīgu un līksmu cilvēku. Dievs vēlās darīt skaistāku jūsu dzīvi, Viņš vēlās rīta agrumā dot jums jaunu dziesmu, Viņš vēlās pavēstīt, ka tiem, kas skumst Ciānas dēļ, pelnu vietā tiek dāvāta galvas rota (Js.61:3а). Tas ir tas, kas notiks pateicoties izrāvienam, ko dod Dievs. Dievs vēlās, lai jūs kļūtu par dzīviem, Dieva mīlestības un spēka, lieciniekiem.
  • Izrāviens izvedīs no smaga darba un ievedīs svētku svinēšanā. Iespējams tu centīgi strādāt, tomēr bez īpašiem panākumiem, bet, kad jūs piedzīvosiet izrāvienu, tad jūsu darbs sāks nest reālu peļņu.
 Ja, tas ir tas, ko jūs vēlaties dzīvē, tad nepalaidiet garām to, par ko mēs runāsim nākamajās divās dienās. Rītdien parunāsim par to, no kā ir atkarīgs mūsu izrāviens. Jums viss izdosies Jēzus Kristus Vārdā!Ar Dievu! Mācītājs Rufus Adžiboije!

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.