Pārmaiņas – tas ir neatlaidīgs darbs!

Sveicu jūs, dārgie draugi! Žēlastība jums un miers no Dieva Tēva un mūsu Kunga Jēzus Kristus!Mēs runājām par to, ka pēc tam, kad mēs kļuvām ticīgi cilvēki, mēs joprojām neesam sasnieguši pilnību, taču mēs atrodamies ceļā, kas ved mūs uz šo pilnību un tuvina Kristus tēlam. Taču, ir ticīgie, kuri runā par to, ka savā ticībā tie jau ir sasnieguši pilnību, un tiem nekādas pārmaiņas nav vajadzīgas. Reiz, pēc manas svētrunas par šo tēmu, pie manis pienāca kāds brālis un teica: „Es skatos uz savu dzīvi un neredzu neko tādu, kur man vajadzētu mainīties.” Viņš par to runāja pilnīgi nopietni un vēlējās pārliecināt mani, ka es mācu cilvēkiem nepareizas lietas, jo viņš uzskata, ka Kristū mēs visi jau esam pilnīgi. Un es domāju par to, – kā gan cilvēks, kurš lasa Bībeli, var tā maldīties.Iespējams lasītāju vidu atradīsies cilvēki, kuri domā tāpat. Varbūt kāds no jums domā, ka jums nav nepieciešams mainīties. Varbūt jūs domājat, ka ar jums viss ir vislabākajā kārtībā. Tādā gadījumā ļaujiet man teikt, ka jūs ļoti stipri maldāties. Tā ir pazīme tam, ka esat iekļuvuši maldos. Tālab, iesaku jums bez kavēšanās lūgt Dievam par to, lai Viņš atbrīvo jūs no šiem maldiem.Un tieši tāpēc, Pāvils sacīja, ka cilvēkam, kurš domā, ka viņš jau ir sasniedzis pilnību, vajadzīga atklāsme no Tā Kunga, jo šāda veida domas ir maldi. 
„Nevis, ka es to jau būtu saņēmis vai jau būtu pilnīgs, bet es dzenos, lai to satvertu, tāpat kā arī mani satvēris Kristus Jēzus. Brāļi, es vēl nedomāju, ka pats būtu to satvēris, bet vienu gan – aizmirsdams to, kas aiz manis, stiepdamies pēc tā, kas priekšā, es dzenos pretim mērķim, goda balvai – Dieva debesu aicinājumam Kristū Jēzū. Visi, kas esam pilnīgi, turēsim tādas domas, un, ja jums kādā lietā ir citas domas, tad arī to Dievs jums atklās.” (Filipiešiem 3:12-15).
 Mums visiem ir nepieciešams mainīties, un tālab mums arvien ir jātiecas uz to. Mums tas jānoliek savā priekšā kā mērķis, jo mūsu augstākais aicinājums Kristū Jēzū ir – kļūt tādiem, kā Jēzus. Mēs turpināsim iet pa šo ceļu tik ilgi, līdz satiksimies ar Dievu un acumirklī tapsim pārvērsti. 
„..piepeši, acumirklī, pēdējai bazūnei atskanot. Jo atskanēs bazūne, un mirušie tiks uzmodināti neiznīcībā, un mēs tapsim pārvērsti.”(1.Korintiešiem 15:52).
 
„Redziet, kādu mīlestību Tēvs mums ir parādījis, ka tiekam saukti Dieva bērni, un mēs tādi arī esam. Pasaule mūs tāpēc neatzīst, ka tā Viņu nav atzinusi. Mīļie, tagad mēs esam Dieva bērni, un vēl nav atklājies, kas mēs būsim. Mēs zinām, ka, kad tas atklāsies, mēs būsim Viņam līdzīgi, jo mēs redzēsim Viņu, kāds Viņš ir.”(1.Jāņa 3:1-2).
 Pārmaiņas – tas ir neatlaidīgs darbs! Dievs veic šo darbu ar Savu Garu. Un mēs šajā procesā varam sadarboties ar Dievu caur paklausību Viņam itin visā.Dievs vēlas jūs mainīt! Ja šodien jūs esat nedrošs cilvēks, tad Dievs vēlas redzēt jūs drosmīgu. Ja šobrīd esat bailīgs, – Dievs vēlas redzēt jūs piepildītus ar ticību. Ja šodien esat kautrīgs cilvēks un attaisnojaties ar to, ka jūsu māte, vecāmāte un visi jūsu tuvinieki ir bijuši tādi, – gribu jums teikt, ka Dievs grib to visu mainīt jūsos. Un Dievs to paveiks, ja vien jūs ļausiet Viņam to izdarīt.Jēzū Kristū jūs esat jauns radījums, jūs esat mantojuši pilnīgi jaunus gēnus, un uz jums vairs neattiecas jūsu ciltstēvu vecie grēcīgie gēni un vara. Jūs esat – jauns radījums Kristū! Bet jums ir jāiemācās domāt un runāt par sevi citādāk(pa jaunam), jums ir jāstaigā un jārīkojas kā jaunam radījumam Kristū! Un tad, citi cilvēki ieraudzīs to, ka jūs esat kļuvis par drosmīgu un dedzīgu cilvēku, viņi pamanīs to, ka esat kļuvuši pacietīgāki un mīlošāki.Un tas arī ir tas, ko sauc par pārmaiņām vai pāreju no vecās dzīves un jauno.Lai Dievs stiprina jūs šai brīnišķīgajā ceļā, kas ved uz tām pārmaiņām, kuras tuvina jūs Jēzus Kristus tēlam. Nepadodieties, jo Dievs arvien ir ar jums! Lai Dievs jūs svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.